Algemeen
Wolter Kroes verklapt echte reden voor breuk tussen André en Monique: ´Dit is wat er echt speelde!´

De onverwachte breuk tussen André Hazes jr. en Monique Westenberg blijft onderwerp van gesprek in de showbizzwereld. Hoewel de twee in het verleden al meerdere keren uit elkaar gingen, kwam het nieuws opnieuw als een verrassing, zeker gezien hun gezamenlijke vakantie met Roxeanne Hazes en haar gezin in de Verenigde Staten. Voor veel buitenstaanders leek de rust wedergekeerd in de relatie.
Gezelligheid achter de schermen
Zanger Wolter Kroes, die recent met André optrad tijdens Holland Zingt Hazes, reageert verbaasd. “Eerlijk? Nee, ik had het niet verwacht,” zegt hij in een interview met Shownieuws. Hij blikt terug op de optredens en de sfeer backstage. “Die twee waren hartstikke leuk samen. Samen eten, kinderen erbij. Het was echt een feestje in de kleedkamer.” Volgens Wolter leek het alsof alles goed zat tussen André en Monique.
Kans op hereniging niet uitgesloten
Hoewel de breuk volgens Wolter onverwacht kwam, sluit hij niet uit dat de relatie opnieuw een doorstart krijgt. “Bij André weet je het nooit. Voor hetzelfde geld zijn ze met kerst weer samen,” zegt hij hoopvol. Hij benadrukt dat hij beide personen een warm hart toedraagt. “Ik vind haar superlief en André is gewoon een fantastische gozer. Het is gewoon jammer dat het ze niet lukt om bij elkaar te blijven.”
Leeftijdsverschil mogelijk oorzaak
Toch speculeert Wolter over een mogelijke oorzaak: het leeftijdsverschil. “Misschien toch de leeftijd,” zegt hij voorzichtig. Monique is 47 en André 31. “Dat zou kunnen, al geloof ik het niet helemaal. Zij is wel echt een stabiele factor voor hem, dat gevoel heb ik wel.” Zijn woorden wijzen erop dat hij twijfelt of leeftijd daadwerkelijk het struikelblok is, maar hij houdt het als mogelijkheid open.
De moederrol van Monique
Showkenner Bart Ettekoven gooit een andere mogelijke verklaring in de mix. Volgens hem heeft Monique jarenlang een moederlijke rol voor André vervuld. “Ze heeft zijn handje vastgehouden toen hij het moeilijk had,” vertelt hij. “Maar nu hij sterker is geworden, heeft hij haar in die zin misschien niet meer nodig.” Deze verschuiving in de dynamiek zou bij kunnen dragen aan de afstand tussen de twee.
Wolter gelooft in ware liefde
Toch denkt Wolter dat het diepe gevoel tussen André en Monique nog niet verdwenen is. “Dit gaat toch over liefde en houden van,” benadrukt hij. Hij sluit niet uit dat de liefde tussen hen blijft bestaan, zelfs als ze niet samen verdergaan. “Soms werkt het gewoon niet om samen te leven, maar kun je wel van elkaar blijven houden. Dat is ook mooi.”
Verbijstering in muziekwereld
Ook andere collega’s uit de muziekwereld zijn verrast. Dries Roelvink reageert kort maar krachtig: “Toch verrassend. Je zag ze weer op vakantie en dacht: het komt weer goed.” Zanger Tino Martin bekijkt het vanuit een ander perspectief. “Er is maar één ding echt belangrijk, en dat is het beschermen van hun kind.”
De toekomst blijft onzeker
Of de breuk definitief is, weet niemand. Gezien hun verleden is het goed mogelijk dat André en Monique opnieuw tot elkaar komen. Voorlopig lijken beide partijen hun rust te nemen. Maar zoals Wolter al zei: bij André weet je het nooit. Wat nu een einde lijkt, kan zomaar een nieuw begin worden.

Algemeen
Kees de Bever zwaargewond geraakt bij heftig ongeval in het toilet

Zware periode voor Kees de Bever: herstel na operatie en flinke valpartij
Het gaat op dit moment niet makkelijk voor Kees de Bever, de echtgenoot van volkszanger en realitypersoonlijkheid John. De altijd goedlachse Kees ligt noodgedwongen rust te houden na een reeks tegenslagen. Wat begon als een medische ingreep om een lang bestaand probleem op te lossen, eindigde in een pijnlijke val met zichtbare verwondingen. Toch blijft Kees, samen met John, strijdbaar en positief.
Langdurige klachten leiden tot operatie
Kees vertelt openhartig aan Shownieuws dat hij al van jongs af aan problemen had met zijn navel. “Er kwam altijd bloed door mijn kleding heen,” legt hij uit. Het was een ongemak dat niet alleen hinderlijk, maar ook zorgelijk was. Jarenlang werd het probleem genegeerd of tijdelijk opgelost, maar uiteindelijk besloot hij dat er iets aan gedaan moest worden.
De artsen stelden een kijkoperatie voor. Dat is een relatief kleine chirurgische ingreep waarbij met behulp van een camera in het lichaam gekeken wordt. In Kees’ geval leidde dit tot een verrassend resultaat. “Daarna was mijn navel weg. Ja, heel raar verhaal,” vertelt hij met een mengeling van humor en verbazing.
De operatie, die vorige week plaatsvond, verliep gelukkig zonder complicaties. Kees mocht dezelfde dag alweer rustig herstellen. Hij dacht dat het zwaarste achter de rug was. Maar kort daarna volgde een onverwachte tegenslag.
Een nachtelijke val met nare gevolgen
In de nacht na de operatie werd Kees wakker om naar het toilet te gaan. Wat toen gebeurde, herinnert hij zich niet volledig. Zijn man John was getuige van de nasleep. “Hij was onder narcose geweest en had morfine gekregen. Toen ging hij ’s nachts naar de wc en hoorde ik ineens een klap. Ik ben direct gaan kijken en heb gelijk een ambulance gebeld,” vertelt John.
Kees was flauwgevallen, waarschijnlijk als gevolg van de combinatie van narcose, pijnstillers en lichamelijke zwakte na de operatie. Bij de val kwam hij hard tegen een kast aan. De impact was fors: een diepe wond op zijn kin, een flinke plek op zijn voorhoofd en een afgebroken tand.
Op Instagram liet Kees foto’s zien van de hechtingen en het herstelproces. De beschadigde tand is inmiddels vervangen. “Met Dokter Jonny aan m’n zijde. Hij zorgt fantastisch voor me,” zegt Kees dankbaar, verwijzend naar de liefdevolle zorg van John.
Liefde en zorg als steunpilaar
De relatie tussen John en Kees is voor kijkers en fans altijd een belangrijk onderdeel geweest van hun publieke leven. Ze delen niet alleen de mooie momenten, maar ook de uitdagingen. Tijdens deze herstelperiode blijkt eens te meer hoe sterk hun band is.
John nam meteen de zorg op zich, zorgde dat Kees voldoende rust kreeg en regelde medische hulp waar nodig. Hun gezamenlijke humor en optimisme helpen hen om de situatie draaglijk te maken. “Je kunt er ook om blijven lachen, maar het is gewoon flink schrikken,” aldus John.
Eerdere spannende momenten in het buitenland
Het is niet de eerste keer dit jaar dat Kees en John met een onverwachte situatie te maken kregen. In mei maakten ze samen een fanreis naar het Griekse eiland Kos. Daar werden ze opgeschrikt door een aardbeving in de vroege ochtend.
John merkte er zelf niets van. “Ik ben een goede slaper. Maar vanmorgen werd ik wakker en hoorde ik van heel het hotel dat er een aardbeving was geweest om half zes ’s morgens. Ik heb er niets van gemerkt,” lacht hij.
Kees daarentegen was zich wel bewust van de gebeurtenis. “Het schijnt wel echt een grote aardbeving te zijn geweest,” zegt hij. Met een kracht van 6.1 op de schaal van Richter zorgde de beving voor lichte onrust bij gasten en personeel. “De mensen beneden waren niet in paniek, maar ze dachten wel: hé, er gebeurt wat.”
De veerkracht van Kees
Ondanks de tegenslagen van de afgelopen weken blijft Kees opvallend positief. Zijn verhaal laat zien dat tegenspoed soms in korte tijd kan opstapelen, maar dat steun van dierbaren het verschil kan maken. Met John aan zijn zijde kan hij zich volledig richten op herstel.
De hechtingen in zijn kin en voorhoofd genezen langzaam, en de nieuwe tand is een eerste stap terug naar zijn vertrouwde glimlach. Voor de fans is het een geruststelling om te zien dat Kees weer wat energie begint terug te krijgen.
Publieke betrokkenheid en warme reacties
Toen het nieuws van zijn val en verwondingen naar buiten kwam, reageerden veel volgers bezorgd. Berichten met steun, beterschapwensen en hartjes stroomden binnen via sociale media. Voor Kees is dat een belangrijke bron van motivatie. “Het doet me goed om te weten dat mensen met ons meeleven,” zegt hij.
John deelde op zijn beurt updates om geruchten te voorkomen en fans op de hoogte te houden. Die openheid wordt gewaardeerd: het maakt hun verhaal menselijk en herkenbaar.
Herstellen in eigen tempo
Het herstel van een operatie, zeker in combinatie met een valpartij, kost tijd. De wonden moeten genezen, het lichaam moet weer op kracht komen en het vertrouwen in de eigen balans moet worden hersteld.
Voor Kees betekent dat voorlopig vooral rust houden, gezonde voeding en korte wandelingen wanneer het kan. John houdt een oogje in het zeil en zorgt dat zijn man het rustig aan doet.
De komende weken staan in het teken van kalmte en herstel. Grote optredens of lange reizen staan niet op de planning, maar kleine uitstapjes samen blijven wel mogelijk zodra Kees zich daar goed genoeg voor voelt.
Blik op de toekomst
Hoewel deze periode zwaar is, kijken John en Kees vooruit. Ze weten dat hun leven altijd in het teken zal staan van onverwachte wendingen – zowel op het podium als daarbuiten. Maar juist in die momenten laten ze zien dat ze een hecht team vormen.
Kees wil, zodra hij volledig is hersteld, weer volop genieten van sociale momenten, reizen en het ondersteunen van John bij zijn muzikale activiteiten. “Ik heb even pas op de plaats moeten maken, maar ik kom terug,” zegt hij vastberaden.
Een verhaal van doorzetten
Het verhaal van Kees de Bever in de afgelopen weken is er één van fysieke tegenslagen, maar ook van doorzettingsvermogen, liefde en humor. Van een operatie en een nare val tot steun van fans en zorg van zijn partner – het vormt een compleet beeld van hoe veerkracht eruit kan zien.
Met een herstellende kin, een nieuwe tand en een groot hart vol dankbaarheid, zet Kees stap voor stap weer koers richting betere dagen. En als het aan hem ligt, zal hij binnenkort weer vol energie in het openbaar verschijnen – met John aan zijn zijde, zoals altijd.
Dit bericht op Instagram bekijken