Algemeen
Thuiswinnaar Miljoenenjacht eindelijk opgedoken en vertelt waar ze gisteren was

Miljoenenjacht vol verrassingen: Elvie loopt miljoenen mis en thuiswinnaar Melissa ligt… te slapen
Zondagavond stond bij veel Nederlandse gezinnen de televisie weer afgestemd op RTL 4, waar een nieuwe aflevering van het altijd spannende Miljoenenjacht werd uitgezonden. Wat volgde, was een aflevering boordevol bijzondere wendingen: van een finalist die aanvankelijk niet durfde te spelen, tot een thuiswinnaar die letterlijk de bel niet hoorde. Presentatrice Linda de Mol en sidekick Winston Gerschtanowitz beleefden samen met miljoenen kijkers opnieuw een avond vol emotie, spanning en vooral veel verrassingen.
Van twijfelaar naar finale: Elvie uit Sint Geertruid pakt 135.000 euro
In het eerste deel van het programma draaide het allemaal om Elvie, een vriendelijke en enigszins nerveuze vrouw uit het Limburgse Sint Geertruid. Tijdens de bekende quizronde wist zij een van de vijf vragen het snelst goed te beantwoorden, waarmee ze de kans kreeg om door te gaan naar het volgende deel van het spel.
Maar Elvie twijfelde. Ze gaf eerlijk aan dat ze het spel “te spannend” vond en overwoog om een koffer te kiezen in plaats van verder te spelen. Het was een herkenbaar moment voor veel kijkers, die haar openheid waardeerden. Met een klein zetje van Linda de Mol — die haar bekende charme inzette — besloot Elvie uiteindelijk toch mee te doen.
BMW of Miljoenen?
Als Elvie daadwerkelijk voor een koffer had gekozen, had ze naar huis gegaan met een gloednieuwe BMW. Maar doordat ze uiteindelijk meespeelde, kwam ze terecht in de halve finale en wist zich knap naar de grote finale te vechten.
Daar moest ze, zoals gebruikelijk, één koffer kiezen waarmee ze het kofferspel zou spelen. Haar keuze viel op koffer nummer 5.
Wat ze toen nog niet wist, was dat er in die koffer een bedrag zat dat haar leven voorgoed had kunnen veranderen: twee miljoen euro. Elvie dacht er nog even over na om haar koffer tot het einde te behouden, maar besloot op aanraden van haar broer, schoonzus én bijna het volledige vak uit Sint Geertruid om een bod van €135.000 van de bank te accepteren.
Had ze moeten doorgaan?
Achteraf gezien was het een opvallende keuze. In het spel bleven nog een paar hoge bedragen over, maar de kans op een klapper leek af te nemen. Toch bleek juist Elvie’s eigen koffer de hoofdprijs te bevatten. De gebruikelijke spanning tijdens het openen van de overige koffers was voelbaar bij iedereen in de studio én thuis.
Toen koffer 5 als laatste werd geopend en het bedrag van €2.000.000 verscheen, ging er een collectieve “oohh” door het publiek. Elvie zelf bleef opmerkelijk kalm en positief. “Het is gewoon een geweldig bedrag,” zei ze. “En ik weet zeker dat ik er iets moois mee ga doen.”
Publiek steunt Elvie massaal
De reacties op social media stroomden direct na de uitzending binnen. Veel mensen spraken hun steun en bewondering uit voor Elvie’s houding:
-
“Wat een sympathieke vrouw. Ze blijft gewoon positief na het missen van twee miljoen!”
-
“Elvie had de gunfactor. 135.000 euro is alsnog prachtig!”
-
“Sint Geertruid kan trots zijn op haar!”
Het was duidelijk: Elvie was voor veel kijkers de morele winnares van de avond, ook al liep ze technisch gezien een miljoenbedrag mis.
De thuisprijs: Winston voor een dichte deur in Alkmaar
Naast de finalist in de studio, is er natuurlijk ook altijd de beroemde thuisprijs. Dit bedrag — gelijk aan de prijs van de studiowinnaar — wordt live uitgereikt door Winston Gerschtanowitz, die onverwachts opduikt bij de gelukkige kijker thuis.
Deze keer ging de reis naar Alkmaar, waar Melissa de gelukkige winnaar bleek te zijn van eveneens €135.000 euro. Maar toen Winston, bloemen en cheque in de hand, voor haar deur stond, gebeurde er iets onverwachts: er werd niet opengedaan.
Eerst belde Winston netjes aan. Toen dat niets opleverde, klopte hij vriendelijk op de deur. Daarna begon hij, zoals we van hem kennen, iets steviger te kloppen en te roepen. Maar het bleef stil aan de andere kant van de deur.
Winston belt aan bij de buurvrouw
Om het moment toch af te kunnen ronden voor de televisie, besloot Winston aan te bellen bij de buurvrouw van Melissa. “Ben jij Melissa?” grapte hij, waarop de verbaasde vrouw ontkennend antwoordde.
Vervolgens vroeg hij of zij wist waar Melissa was, maar ook zij had geen idee. Winston overhandigde haar dan maar de bloemen, “als aandenken aan dit moment”, zoals hij het zelf formuleerde, en gaf aan dat de cheque natuurlijk alsnog naar Melissa zou gaan.
De beelden leverden veel reacties op social media op. Veel kijkers vroegen zich af waarom Melissa, ondanks dat ze vooraf wordt gebeld, niet open deed.
De onthulling: Melissa lag gewoon te slapen
Later op de avond kwam het verlossende antwoord. Melissa had de uitzending inmiddels teruggekeken en liet weten dat ze gewoon thuis was geweest, maar… ze lag al te slapen.
“Ik heb de bel helemaal niet gehoord,” vertelde ze, nog in lichte shock. “Toen ik later de beelden zag, kon ik het eigenlijk nog steeds niet geloven. Ik dacht: dit is een grap!”
Ze deelde mee dat ze na het nieuws direct haar opa en oma heeft gebeld om het fantastische nieuws te vertellen. En wat ze met het geld gaat doen? Melissa twijfelt geen moment:
“Ik ga op vakantie naar Dubai en ik wil graag mijn huis opknappen.”
Kijkers vinden het hilarisch én aandoenlijk
Opnieuw leverde het incident hilarische reacties op onder kijkers. Mensen vonden het typisch Nederlands dat de winnaar “al naar bed” was gegaan terwijl er een cheque van 135.000 euro op haar werd afgeleverd. Tegelijkertijd vonden velen het ook aandoenlijk:
-
“Heerlijk nuchter: gewoon liggen slapen terwijl je zes cijfers wint.”
-
“Winston moet voortaan fluisterend aanbellen…”
-
“Ze verdient die vakantie naar Dubai dubbel en dwars!”
Miljoenenjacht blijft onvoorspelbaar
De aflevering van zondagavond bewijst opnieuw waarom Miljoenenjacht al jarenlang tot de populairste spelshows van Nederland behoort. Het is niet alleen het spel en het prijzengeld dat boeit, maar juist de menselijke verhalen erachter. De twijfels, de keuzes, het geluk en soms het gemis — alles komt voorbij.
Elvie liet zien dat je met nuchterheid en lef ver kunt komen. Melissa bewees dat je zelfs slapend rijk kunt worden. En Winston? Die zorgde weer voor memorabele televisie.
Conclusie: lachen, tranen en verrassingen in Miljoenenjacht
De meest recente aflevering van Miljoenenjacht 2025 had alle elementen van een klassieke tv-avond: een sympathieke finalist die op het nippertje miljonair had kunnen worden, een thuiswinnares die letterlijk onder de dekens lag tijdens het bezoek van Winston, en een publiek dat weer massaal meeleefde.
Melissa uit Alkmaar thuiswinnaar Postcode Loterij Miljoenenjacht https://t.co/KrfD8Flcxw
— Free El Chapo (@RootjeRotterdam) March 31, 2025
Met 135.000 euro rijker keren Elvie én Melissa huiswaarts — beiden om verschillende redenen onvergetelijke hoofdpersonen in een aflevering die niemand snel zal vergeten.

Algemeen
Tom Waes zwaar onder vuur na tv-comeback: ´Hij is de nieuwe Glennis Grace en mag nooit meer op televisie´

Angela de Jong heeft zich in de krant weer flink uitgesproken over Tom Waes, de Vlaamse presentator die in opspraak is gekomen vanwege een incident waarbij hij onder invloed van alcohol achter het stuur stapte en mensenlevens in gevaar bracht. De opiniediva van AD kan haar ergernis over Waes’ gedrag en zijn ‘lame’ comeback op televisie niet verbergen.
Geen excuses, maar een slap statement
Wat Angela het meest irriteert, is dat Waes zijn terugkeer op televisie niet koos voor een serieus platform om zijn excuses aan te bieden, maar voor een programma over wielrennen. “Het is echt ongelooflijk dat iemand die zulke zware fouten heeft gemaakt, zijn comeback maakt met een kort statement om daarna weer over sport te praten. Wat een slap gelul!” schrijft Angela. Ze is van mening dat Waes geen enkel respect toont voor de ernst van zijn gedrag en vindt zijn keuze om dit via een sportprogramma te doen niets meer dan een poging om zich snel weer in de picture te spelen zonder de nodige verantwoordelijkheid te nemen.
Vergelijking met Glennis Grace
Angela vergelijkt Waes’ terugkeer met die van Glennis Grace, die naar haar mening ook de media misbruikt om haar carrière weer een zet te geven.
“Dit is echt ongepast, net zoals Glennis Grace die Ranking the Stars gebruikte om zichzelf weer in de schijnwerpers te zetten. Waes is geen haar beter”, zegt Angela. Ze vindt dat hij, net als Grace, een media-optreden gebruikt om zijn imago te herstellen zonder zich echt diepgaand te verantwoorden voor zijn daden.
Een slap optreden
In plaats van een oppervlakkig tv-optreden in een wielrenprogramma, vindt Angela dat Waes zijn excuses had moeten aanbieden op een veel kritischer podium.
“Kies voor je eerste media-optreden het meest kritische podium dat je kunt vinden. Iemand die je flink aanpakt en waar je echt door het stof moet gaan. Pas dan geloof ik dat je het serieus meent”, aldus de Jong. Ze gelooft niet dat Waes’ incident een eenmalige vergissing was en vindt het wel degelijk waarschijnlijk dat dit soort gedrag vaker heeft plaatsgevonden. “Je gaat niet zomaar één keer met zoveel drank achter het stuur zitten, zonder gordel, dat gebeurt niet uit het niets”, zegt ze fel.
Het vertrouwen is weg
Angela’s oordeel is keihard: “Ik geloof er geen bal van dat dit een eenmalig incident was.” Ze vertrouwt Waes totaal niet meer en vindt dat hij veel meer moet doen dan alleen een vluchtig tv-optreden om zijn imago te herstellen. Ze is duidelijk: “Tom moet echt helemaal met de billen bloot. Pas dan kan hij eventueel mijn vertrouwen weer winnen.”
Angela’s kritiek op Tom Waes is een duidelijke boodschap dat mensen niet zomaar kunnen wegkomen met ernstige fouten, vooral wanneer ze hun publieke imago willen herstellen zonder zich werkelijk diepgaand te verantwoorden. De Jong blijft kritisch, want voor haar is het vertrouwen in Waes nu definitief verdwenen.