-

Algemeen

Erfenis André Hazes sr.: Vlaamse Kevin pakt miljoenen!

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De Vlaamse Kevin heeft een storm van reacties veroorzaakt door te beweren dat hij de biologische zoon is van André Hazes sr., de legendarische volkszanger. Als zijn beweringen kloppen, zou hij volgens jurist Bram Moszkowicz mogelijk aanspraak kunnen maken op de erfenis van de 0verleden artiest.

Het nieuws kwam naar buiten via het Vlaamse weekblad Dag Allemaal, dat Kevin’s verhaal als eerste publiceerde. Hij stelt dat hij pas drie jaar geleden te horen kreeg wie zijn echte vader zou zijn en dat hij sindsdien worstelt met deze ontdekking. Terwijl sommigen zijn beweringen in twijfel trekken, roept de situatie vooral veel juridische en emotionele vragen op.


De onverwachte onthulling

Volgens Kevin leefde hij zijn hele leven in de veronderstelling dat zijn vader een verongelukte motorrijder was. Dit was althans het verhaal dat zijn moeder hem altijd had verteld. Drie jaar geleden besloot ze hem echter in te lichten over een compleet ander verleden. Ze zou in de jaren tachtig een korte affaire hebben gehad met André Hazes sr., wat resulteerde in de geboorte van Kevin.

Zijn moeder werkte destijds in een café in Nederland en beweert dat ze Hazes daar ontmoette. Volgens haar gaf de zanger haar destijds 50.000 Belgische frank, omgerekend zo’n 1.250 euro, als een soort zwijggeld om het geheim te bewaren.

De onthulling kwam voor Kevin als een schok, maar tegelijkertijd vielen er volgens hem veel puzzelstukjes op hun plaats. Zijn familie had altijd hun twijfels bij het eerdere verhaal over de motorrijder en vermoedde al dat zijn vader uit Nederland moest komen. Nu zijn moeder met dit nieuwe verhaal kwam, zag Kevin opeens opmerkelijke gelijkenissen tussen hemzelf en André Hazes sr.


Reacties van de familie Hazes

Het nieuws verspreidde zich als een lopend vuurtje en bereikte al snel de familie Hazes. Roxeanne Hazes werd tijdens een interview gevraagd naar de onthulling, maar bleef terughoudend in haar reactie. “Ik heb het artikel nog niet gelezen en kan er dus niets zinnigs over zeggen,” reageerde ze kort.

Ook het management van André Hazes jr. gaf een officiële verklaring af. “Dit zijn complexe zaken. We hebben geen idee hoe deze situatie juridisch in elkaar zit. Het gaat tenslotte om gebeurtenissen van lang geleden, voordat André jr. werd geboren.”

Ondanks deze terughoudende reacties, groeide de publieke belangstelling voor het verhaal. Zijn er nog andere onbekende kinderen van de volkszanger? En als Kevin inderdaad een biologische zoon van André Hazes sr. is, zou hij dan recht hebben op een deel van de erfenis?


Kans op een juridische strijd

Volgens het weekblad Dag Allemaal zou Kevin geen enkele aanspraak kunnen maken op de erfenis, omdat erfenissen in Nederland na twintig jaar verjaren. Toch is deze bewering niet helemaal correct, stelt jurist Bram Moszkowicz.

De oud-advocaat legde in Shownieuws uit dat de wetgeving weliswaar een verjaringstermijn van twintig jaar hanteert, maar dat er uitzonderingen mogelijk zijn. “Omdat Kevin pas drie jaar geleden de waarheid te horen heeft gekregen, begint de verjaringstermijn pas vanaf dat moment te lopen,” zegt Moszkowicz.

Dat betekent dat Kevin, als hij kan bewijzen dat hij echt een zoon van Hazes is, mogelijk nog steeds een deel van de erfenis kan opeisen.

Moszkowicz voegde daaraan toe dat DNA-onderzoek de enige manier is om zijn claim hard te maken. “Als hij daadwerkelijk de biologische zoon van André Hazes sr. is, dan heeft hij een juridisch sterke zaak.”

Opvallend is dat Moszkowicz Kevin zelfs heeft aangeboden om hem juridisch te helpen, mocht hij verdere stappen willen ondernemen. “Als hij denkt dat het kansloos is, dan zit hij daar mis,” aldus de jurist.


Geen interesse in een DNA-test?

Hoewel het juridisch mogelijk is om een procedure te starten, lijkt Kevin weinig trek te hebben in een DNA-test. “Ik heb mijn hele leven zonder vaderfiguur geleefd, dus waarom zou ik dat nu opeens nodig hebben?” zegt hij.

Voor hem gaat het niet zozeer om de erfenis, maar om de erkenning van zijn verhaal. Toch blijft de vraag of hij daadwerkelijk afstamt van de volkszanger onbeantwoord, zolang er geen DNA-onderzoek wordt uitgevoerd.

Toch roept zijn houding vragen op. Als hij niets om geld of erkenning geeft, waarom treedt hij dan naar buiten met zijn verhaal? En waarom nu pas?


Wat als Kevin gelijk heeft?

Als Kevin écht de zoon is van André Hazes sr., zou dat betekenen dat de legendarische volkszanger nog een onbekende erfgenaam heeft. De impact hiervan zou groot zijn, niet alleen op de familie Hazes, maar ook op de juridische en financiële afwikkelingen rondom de nalatenschap van de zanger.

In Nederland hebben biologische kinderen recht op een wettelijk erfdeel, zelfs als ze nooit erkend zijn door hun vader. Dit zou kunnen betekenen dat de eerder verdeelde erfenis opnieuw bekeken moet worden.

De vraag is alleen: kan Kevin dit bewijzen? Zonder DNA-test blijft het een kwestie van speculatie en geruchten.


Is dit een nieuw hoofdstuk in de Hazes-saga?

De familie Hazes is geen onbekende van drama en Kevin’s onthulling voegt een nieuw hoofdstuk toe aan de toch al turbulente geschiedenis van de beroemde zangersfamilie.

De afgelopen jaren waren er al vele conflicten binnen de familie, met rechtszaken, ruzies en financiële onenigheden. De relatie tussen André Hazes jr. en zijn moeder Rachel was lange tijd gespannen, en de rechtszaak over de erfenis van Hazes sr. zorgde al voor genoeg kopzorgen.

Nu komt er mogelijk een nieuwe speler bij in dit verhaal, iemand die aanspraak kan maken op een deel van de nalatenschap. Maar zonder harde bewijzen en een DNA-test blijft alles voorlopig slechts een speculatief verhaal.


Hoe gaat dit verder?

Voor nu lijkt Kevin niet van plan om juridische stappen te ondernemen, tenzij hij op andere gedachten komt. Of de familie Hazes ooit een DNA-test zal eisen of aanbieden, is nog maar de vraag.

Wat wel duidelijk is, is dat dit verhaal nog lang niet voorbij is. De media zullen de ontwikkelingen nauwlettend blijven volgen, en zolang er geen concrete uitslag is, blijft de vraag hangen: is Kevin écht de verloren zoon van André Hazes sr.?

📢 Wat denk jij? Moet Kevin een DNA-test doen om de waarheid boven tafel te krijgen? Laat het weten in de reacties! 👇💬

Algemeen

Koningin Máxima helemaal afgemaakt op tv: ‘Ze ziet er onverzorgd en slordig uit!’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Koningin Máxima onder vergrootglas: discussie over haar kapsel tijdens staatsbezoek loopt hoog op

Het recente staatsbezoek van het Finse presidentiële paar aan Nederland zorgde niet alleen voor diplomatieke aandacht, maar ook voor een golf aan reacties over de uitstraling van koningin Máxima. In het entertainmentprogramma Shownieuws werd namelijk uitgebreid gesproken over haar kapsel, dat volgens Story-hoofdredacteur Guido den Aantrekker “anders dan anders” oogde. De discussie leidde tot uiteenlopende reacties, variërend van kritische opmerkingen tot genuanceerde duidingen van stijlexperts.

De aanleiding: Máxima’s kapsel valt op

Tijdens het officiële bezoek verscheen koningin Máxima in verschillende elegante outfits die zoals altijd veel lof kregen van modevolgers. Toch ging de aandacht deze keer vooral uit naar haar haarstijl. Volgens Guido den Aantrekker werd op de Story-redactie gesproken over een look met contrasterende tinten en een wat nonchalante afwerking.

Hij vertelde in de uitzending dat collega’s op de redactie de stijl omschreven als een soort “stracciatella-effect”, verwijzend naar het verschil in kleur tussen de lichte punten en de donkere aanzet. Den Aantrekker merkte op dat sommige redactiemedewerkers zich afvroegen of die stijl past binnen de formele omgeving van een staatsbezoek, waar vaak wordt gekozen voor klassieke en zeer verzorgde looks.

Hoewel de opmerkingen direct veel aandacht trokken, plaatste hij er zelf ook nuance bij: smaak is persoonlijk, en stijlen die in het ene land als gewaagd worden gezien, kunnen elders juist modern of stijlvol worden gevonden.

Sandra Schuurhof: “Dit past juist bij haar Argentijnse achtergrond”

Bij Shownieuws schoof ook royaltykenner Sandra Schuurhof aan, die de discussie in een breder perspectief plaatste. Zij benadrukte dat de haarkleur van Máxima eigenlijk heel herkenbaar is voor stijlen die populair zijn in Argentinië. Daar is het gebruikelijk dat vrouwen een duidelijk contrast tussen donker en licht in hun haar dragen, een look die vaak wordt gezien als speels, expressief en elegant.

Volgens Schuurhof is het dus zeker geen kwestie van ‘onverzorgd’, zoals online nogal snel werd gesuggereerd. Ze noemde zelfs een lokale bijnaam voor de stijl — de “taxi-look”, verwijzend naar het iconische kleurcontrast van zwart-met-geel, dat in Buenos Aires vaak wordt gebruikt om taxiwagens te herkennen. Schuurhof legde uit dat zo’n bijnaam niet neerbuigend is bedoeld, maar juist een knipoog is binnen een cultuur waar expressieve kleurcombinaties gangbaar zijn.

Door deze uitleg werd duidelijk dat Máxima’s look niet zomaar een losse stijlkeuze is, maar een verwijzing naar haar roots — iets wat zij in haar modekeuzes vaker subtiel laat terugkomen.

Prinses Amalia straalt tijdens staatsbanket

Naast de discussie over Máxima kwam ook prinses Amalia uitgebreid ter sprake in de uitzending. Haar aanwezigheid bij officiële staatsbezoeken is in korte tijd vanzelfsprekend geworden, en bij dit bezoek viel vooral haar nieuwe avondjurk op — een creatie van de gerenommeerde designer Jenny Packham, die eveneens geliefd is bij Catherine, Princess of Wales.

Volgens Sandra Schuurhof zag Amalia er “verzorgd, stralend en elegant” uit. Haar verschijning werd door veel kijkers geprezen, mede vanwege de moderne, volwassen uitstraling die past bij de nieuwe fase die zij als toekomstig staatshoofd ingaat.

Ook Guido den Aantrekker merkte Amalia’s outfit op, vooral het relatief lage decolleté. Hij vroeg zich in de uitzending af of dat gebruikelijk is bij dergelijke officiële diners. Schuurhof antwoordde dat dit binnen de dresscode van staatsbanketten heel normaal is, zeker bij avondkleding. Mode-experts wezen er eerder al op dat Amalia steeds meer haar eigen stijl ontwikkelt — klassiek waar nodig, maar met duidelijke moderne accenten.

Toen Guido zijn compliment vervolgde met de opmerking dat het “een mooie ontwikkeling” was, waarschuwde presentatrice Airen Mylene hem luchtig dat dit soort opmerkingen gevoelig kunnen liggen. Het moment leidde tot een korte, speelse uitwisseling in de studio, maar benadrukte tegelijk dat de publieke aandacht voor Amalia groot is en elk detail zorgvuldig wordt besproken.

Waarom uiterlijk van royals zoveel losmaakt

De uitgebreide aandacht voor de kapsels, jurken en stijlkeuzes van leden van het koningshuis is niet nieuw. Modecritici, royaltywatchers en fans volgen de familie nauwkeurig — deels uit bewondering, deels omdat stijl binnen het koningshuis een symbolische functie heeft.

Kleding en uitstraling dragen namelijk bij aan de internationale representatie van het land. Bij een staatsbezoek worden outfits zorgvuldig uitgekozen, vaak met subtiele verwijzingen naar cultuur, gastlanden of diplomatieke thema’s. Daarom valt het direct op wanneer een look iets anders is dan vooraf verwacht.

Máxima staat bekend om haar uitgesproken modekeuzes én haar durf om te experimenteren. Ze wisselt moeiteloos tussen couture, moderne ontwerpen en kleding met culturele knipogen. Daardoor zorgt ze regelmatig voor gesprekstof, maar blijft ze juist ook een van de meest inspirerende en geliefde royals binnen internationale modekringen.

Sociale media reageren massaal

Zoals vaak gebeurde ook deze keer dat fragmenten uit Shownieuws snel hun weg vonden naar sociale media. Sommige kijkers delen de mening van Guido den Aantrekker, anderen vinden de kritiek overdreven en benadrukken dat Máxima er altijd stralend uitziet — ongeacht de stijl die ze kiest.

Veel reacties gingen bovendien over het contrast tussen de kritiek op Máxima en de complimenten voor Amalia. Voor veel mensen was het juist mooi om te zien hoe moeder en dochter samen een sterke indruk maakten tijdens het staatsbezoek.

Stijl als onderdeel van het moderne koningshuis

Wat deze discussie opnieuw duidelijk maakt, is dat leden van het koningshuis tegenwoordig een dubbelrol hebben. Ze vertegenwoordigen het land op formele momenten, maar zijn tegelijkertijd publieke persoonlijkheden die voortdurend worden geanalyseerd. Hun keuzes — van kapsel tot accessoires — worden meegenomen in de bredere beeldvorming rondom hun rol.

Koningin Máxima heeft zich door de jaren heen ontwikkeld tot een internationaal stijlicoon. Haar spontane uitstraling, warme persoonlijkheid en voorkeur voor gedurfde mode maken haar juist geliefd. Dat haar kapsel zo’n discussie oproept, zegt misschien meer over de aandacht voor detail dan over de look zelf.

Conclusie: meer nuance dan kritiek

Hoewel de opmerkingen van Guido den Aantrekker veel aandacht trokken, zorgde de uitleg van Sandra Schuurhof voor belangrijke nuance. Máxima’s haarstijl is niet “slordig”, maar een bewuste uitstraling die past bij haar Argentijnse achtergrond. En tegelijkertijd onderstreepte het staatsbezoek juist hoe professioneel en stijlvol zowel Máxima als Amalia de officiële taken vervullen.

De discussie laat zien hoe sterk mode en representatie met elkaar verweven zijn binnen het koningshuis — en hoe elk detail kan uitgroeien tot een gespreksonderwerp.

Lees verder