-

Algemeen

Winter Vol Liefde-Antine opnieuw in woonplaats Mike gespot: ´Wat doet ze daar?´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De breuk tussen Antine en Mike is geen verrassing voor degenen die Winter Vol Liefde gevolgd hebben. Waar er tijdens de opnames sprake leek van een veelbelovende klik, liep de relatie na de opnames flink mis. Antine heeft aangegeven dat de oorzaak van de breuk vooral te maken had met leugens van Mike en zijn familie, en ondanks alles lijkt ze haar weg te vinden in Seefeld, waar ze deze week gespot werd. Wat doet ze daar?

Antine in Seefeld: Een verrassende plek

Antine deelde op haar Instagram meerdere foto’s van haar verblijf in Seefeld, Oostenrijk. Dit lijkt geen toeval, want ze verblijft daar op uitnodiging van hotel Klosterbräu, dezelfde plek waar ze ooit haar eerste nacht met Mike doorbracht. Ze is niet alleen, want ook Eefke en Amber, twee andere Winter Vol Liefde-kandidaten, zijn daar samen met haar. Dit roept vragen op: waarom kiest Antine deze plek en wat is haar bedoeling?

Geen confrontatie met Mike

Hoewel Seefeld de thuisbasis van Mike is, is er geen confrontatie tussen hem en Antine geweest. Deze week was Mike namelijk in De Kuip, wat verklaart waarom de twee elkaar niet tegenkwamen. Antine lijkt het verblijf in Seefeld vooral te gebruiken om haar eigen weg te vinden, met enkele spa-momentjes en subtiele opmerkingen richting Mike en zijn moeder Mo.

De breuk tussen Antine en Mike

In een interview met Story gaf Antine meer inzicht in de breuk met Mike. Het verhaal draait om een andere vrouw: Denise. Antine ontdekte dat Mike zijn moeder Monique had uitgenodigd om Denise op bezoek te krijgen in Seefeld, terwijl Mike dit ontkende. Dit was de druppel voor Antine, die besloot haar verblijf in Spanje te beëindigen en de relatie te beëindigen. “Ik vlieg niet naar andere landen om met iemand te zijn die ondertussen bezig is met een andere vrouw,” aldus Antine.

Leugens en familiebanden

Volgens Antine was het de constante bemoeienis van Mikes moeder Monique en de hechte familiebanden die een belemmering vormden in haar relatie met Mike. Ze vertelt dat het onmogelijk was om een gesprek te voeren zonder dat zijn familie erbij betrokken was. “Het is niet mogelijk om alleen met Mike een relatie op te bouwen,” zegt ze. “Je zult altijd zijn familie en de rest van de wereld erbij krijgen.” Dit blijkt een grote uitdaging voor Antine te zijn geweest, en uiteindelijk werd de relatie hierdoor beëindigd.

De reactie van Mike en zijn familie

Na de breuk heeft Mike geprobeerd om contact met Antine op te nemen, maar volgens haar werd ze gek van de herhaalde telefoontjes van zowel Mike als zijn moeder. “Ik ben gewoon glashard voorgelogen, dan hoef ik ook geen contact meer,” vertelt ze. Antine besloot hen te blokkeren, waarna de communicatie tussen hen compleet stopte.

Mike’s kijk op de breuk

Tijdens de WVL-reünie gaf Mike toe dat het uiteindelijk niets werd tussen hem en Antine, ondanks de klik die ze tijdens de opnames hadden. Na de opnames zouden ze elkaar nog regelmatig hebben opgezocht, maar volgens Mike was hun blik op de toekomst niet hetzelfde. “Het is uiteindelijk toch niks geworden,” zei hij. Antine heeft echter een andere kijk op de situatie, waarbij ze vooral de hechte familieband van Mike als reden ziet voor de breuk.

Antine lijkt nu haar leven weer op te pakken en heeft de dramatische breuk achter zich gelaten, al blijft haar aanwezigheid in Seefeld met andere Winter Vol Liefde-kandidaten een opvallende ontwikkeling.

Algemeen

Spannend nieuws! Suzan en Freek gaan met zwangerschapsverlof – een nieuw avontuur staat voor de deur!

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Suzan & Freek nemen zwangerschapsverlof: warme, liefdevolle beelden tonen hoe ze toeleven naar hun zoontje

Suzan Stortelder en Freek Rikkerink, het geliefde muzikale duo dat onder de naam Suzan & Freek Nederland en Vlaanderen jarenlang wist te raken met hun herkenbare en ingetogen nummers, hebben een nieuwe en belangrijke mijlpaal bereikt. Via Instagram maken ze bekend dat ze officieel met zwangerschapsverlof zijn. Het stel deelt daarbij een serene foto in de buitenlucht waarop hun verbondenheid en verwachting zichtbaar van hun gezichten straalt.

Suzan is eind 2025 uitgerekend en eerder dit jaar bevestigde het koppel dat ze een jongetje verwachten. Het nieuws werd warm ontvangen door fans, mede omdat het een hoopvol lichtpunt vormt in een periode waarin het stel ook te maken kreeg met zorg en spanning. Kort voor de zwangerschapsaankondiging werd immers bekend dat Freek kampt met uitgezaaide longkanker. De zwangerschap geeft voor hen, hun families en hun fans een intens troostend perspectief van nieuw leven en toekomst.

Toch laten Suzan en Freek zien dat liefde, veerkracht en zacht geluk nog steeds aan de basis staan van alles wat ze doen. Hun zwangerschapsverlof voelt voor hen als een waardevol rustpunt, waarin ze bewust ruimte willen maken voor hun kleine jongen die eraan komt.


Een zwangerschap die warmte brengt in zware tijden

De foto die het stel deelt, toont hen ontspannen en dicht bij elkaar — een beeld dat precies samenvat hoe zij omgaan met deze bijzondere periode. Waar velen verwachten dat een zwangerschap vooral draait om plannen en lijstjes afvinken, komt bij Suzan en Freek vooral de rust, dankbaarheid en liefde naar voren.

Suzan deelt regelmatig beelden op Instagram waarin haar groeiende buik te zien is. Achter elke foto schuilt een verhaal van bewondering. “Ik blijf het bijzonder vinden om mezelf zo te zien,” schreef ze eerder. “De natuur is zoiets prachtigs.”

Ze vertelt dat ze het soms bijna niet kan geloven dat er echt een klein jongetje in haar buik groeit. Aan de energie in haar buik te voelen, lijkt het nieuwe gezinslid net zo’n vrolijke en opgewekte persoonlijkheid te hebben als zijn vader.

Freek, zichtbaar trots en liefdevol, legt veel van die momenten vast met zijn camera. De foto’s die hij van haar maakt, zijn zacht en intiem — alsof hij haar probeert te bewaren precies zoals ze nu is: stralend, dapper en vol verwachting. De beelden geven fans niet alleen een inkijkje in hun leven, maar vormen vooral een tijdcapsule voor henzelf.


Een babymoon vol zon, rust en samenzijn

Eerder genoten Suzan & Freek van een korte babymoon op Ibiza, waar ze even helemaal konden loskomen van het dagelijkse ritme. De zon, de stranden en het samenzijn gaven hen de kans om op te laden. Op de foto’s die ze deelden, is te zien hoe Suzan geniet van kleine momenten: haar handen op haar buik, een kopje thee op een balkon, een wandeling door een stille straat.

Ook Freek straalt op die foto’s. Ondanks de uitdagende periode waarin hij zich bevindt, laat hij zien dat geluk en kwetsbaarheid naast elkaar kunnen bestaan. Hun babymoon werd door fans bestempeld als ‘hoognodig’, ’verdiend’ en ‘ontroerend mooi’, juist omdat het toont dat liefde zelfs in zware tijden licht geeft.


De babykamer: warm, liefdevol en helemaal klaar voor ‘mini Freek’

Wie denkt dat Suzan & Freek alleen maar foto’s van buik en blauwe lucht delen, heeft het mis. Het stel liet deze maand ook trots hun compleet ingerichte babykamer zien. Ze noemden september “een fijne maand”, en de beelden die ze deelden maken meteen duidelijk waarom.

De babykamer is warm en stijlvol ingericht, helemaal in hun eigen rustige stijl:

  • Een houten ledikant staat centraal in de kamer, afgemaakt met een luchtige, witte klamboe.

  • Onder het bedje ligt een zacht rond vloerkleed in pastelroze en geel, een speelse toevoeging die meteen opvalt.

  • In de hoek staat een knus bankje, waarschijnlijk bedoeld om samen voor te lezen, te wiegen of gewoon even met hun kindje te zitten.

  • Een grote teddybeer bewaakt de kamer — het soort knuffel dat blijft, van baby tot kleuter.

  • Aan de muur hangen kleurige vlaggetjes, al klaar voor het moment dat de kleine zijn eerste nacht thuis zal doorbrengen.

Fans reageren massaal op de babykamer-foto’s. De woorden “lieflijk”, “warm”, “zacht” en “perfect voor jullie” komen vaak terug. De inrichting ademt rust, precies wat Suzan & Freek zelf ook uitstralen in hun leven.


Een zwangerschap die verder gaat dan mooie beelden

Achter alle vrolijke momenten die Suzan & Freek delen, schuilt ook een diep gevoel van dankbaarheid.

De aankondiging van hun zwangerschap kwam voor veel fans als een golf van hoop, juist omdat Freeks gezondheid eerder in het jaar voor veel gevoelens zorgde binnen hun fanbase. De zwangerschap wordt daarom ook beleefd als een cadeau — een nieuwe start, een klein wonder dat symbool staat voor toekomst en veerkracht.

Suzan benadrukt dat ze niet alleen trots en gelukkig is, maar ook bewuster leeft dan ooit. Ze vertelt dat het moederschap haar al verandert, nog voordat haar kindje geboren is. Ze voelt zich zachter, maar tegelijkertijd sterker. Alsof deze nieuwe rol haar een extra laag bescherming geeft, niet alleen voor haar kind maar ook voor zichzelf.


Het zwangerschapsverlof: een periode van rust

Nu het zwangerschapsverlof officieel begonnen is, nemen Suzan & Freek bewust afstand van hun drukke werkagenda.
Geen studio, geen optredens, geen promotiewerk. Alleen elkaar, de natuur, en de laatste weken waarin de wereld nog klein en stil is, voordat alles verandert.

Het duo laat weten dat ze deze periode niet alleen willen gebruiken om uit te rusten, maar ook om mentaal ruimte te maken. Voor Freek is het belangrijk dat hij zich kan richten op zijn gezondheid, zonder de druk van optreden of reizen. Voor Suzan draait het om vertrouwen krijgen in het nieuwe hoofdstuk dat komt.

Hun volgers reageren massaal lief. Ze wensen hen rust, liefde en een veilige periode toe. Veel fans schrijven dat het stel het “meer dan verdiend heeft” en dat ze uitkijken naar het moment dat de kleine jongen welkom wordt geheten.


Een nieuw hoofdstuk begint: hoop, liefde en toekomst

Suzan & Freek bewijzen opnieuw dat zelfs in een tijd vol zorgen, liefde alle ruimte mag krijgen. Het beeld van hen samen — hand in hand, lachend, met de zachte contouren van Suzans buik die vertelt over wat komen gaat — raakt mensen diep.

Hun zwangerschap is meer dan een aankondiging. Het is een verhaal van:

  • veerkracht,

  • liefde,

  • zachtheid,

  • en de moed om verder te kijken dan vandaag.

Eind 2025 wordt hun zoontje verwacht. Tot die tijd genieten ze van elke schop, elke foto, elke zonsondergang en elke dag dat ze dichter bij de ontmoeting komen.

En het mooie voor ons als publiek: ze nemen ons liefdevol mee op die reis — stap voor stap, foto voor foto, woord voor woord.

Lees verder