Algemeen
Theo Maassen overweegt MRI-scan na heftige beschuldigingen: ´Gebroken neus´

De recente beschuldigingen aan het adres van cabaretier Theo Maassen blijven de gemoederen bezighouden. In een interview met Privé onthult klokkenluider Angela Degener dat ze Maassen vorige week onverwachts tegen het lijf liep in Eindhoven, wat resulteerde in een pittige confrontatie.
Confrontatie Op Straat
Angela Degener, die eerder naar buiten trad met verhalen over Maassen, stond plots oog in oog met hem op de Bergstraat in Eindhoven. “Ik twijfelde of ik iets moest zeggen, maar ik sprak hem toch aan,” vertelt ze in Privé. Volgens haar reageerde Theo meteen fel.
“Hij begon meteen te vloeken en tieren waarom ik over hem had gesproken met de media en onze persoonlijke mails. Dat zijn kinderen er last van hebben en dat karma mij wel zou vinden.”
Beschuldigingen Van Geweld
Tijdens het gesprek confronteerde Angela de cabaretier met de beschuldigingen van twee vrouwen die beweren dat Maassen hen verkracht zou hebben.
Volgens haar reageerde Theo hier resoluut op: “Hij zei dat ze dan maar aangifte moeten doen, omdat hij nooit iets tegen de wil van een ander heeft gedaan.”
Ook ontkende Maassen dat hij zijn partner Joyce mishandeld zou hebben. Angela claimt echter dat Joyce haar in talloze berichten uitgebreid zou hebben verteld over het geweld, inclusief een vermeende gebroken neus. “Een WhatsApp-conversatie van meerdere jaren, in totaal 125.000 woorden, die ik heb overgedragen aan de politie.”
MRI-Scan Niet Doorgezet
Maassen zou haar verteld hebben dat hij en Joyce zelfs overwogen om een MRI-scan te laten maken om aan te tonen dat er nooit een neusbreuk is geweest. “Maar dat hebben we toch maar gelaten,” citeert Angela hem.
Op de vraag hoe Joyce dan met een blauw oog werd aangetroffen, zou Maassen volgens Angela hebben gereageerd: “Het kan zijn dat dat blauwe oog door mij komt, maar dan alleen omdat ik me moest afweren. Joyce sloeg mij voortdurend en ik moest mezelf beschermen.” Hij zou eraan hebben toegevoegd dat hij haar nooit met volle kracht heeft geslagen, omdat de verwondingen dan veel erger waren geweest.
Maassen Houdt Zich Stil
Privé heeft Theo Maassen om een officiële reactie gevraagd, maar volgens het weekblad heeft hij ervoor gekozen om niet te reageren. Met de controverse rond zijn naam lijkt de cabaretier voorlopig de stilte te bewaren.

Algemeen
Vertrokken B&B Vol Liefde-Rinus doet pijnlijke onthulling over Ingrid en bevestigt wat kijkers al dachten

Rinus over vertrek bij Ingrid in B&B Vol Liefde: “Het voelde meer als klussen dan als daten”
Rinus reisde met hoge verwachtingen naar Griekenland om bij Ingrid zijn kans op de liefde te wagen. Maar in plaats van romantische momenten, stonden vooral klusprojecten op het programma. Na zijn vertrek sprak hij er al openhartig over, maar nu deelt hij nieuwe details over zijn tijd bij Ingrid.
Van romantische plannen naar klusprojecten
Volgens Rinus begon zijn verblijf veelbelovend, maar al snel draaide het meer om verf, gereedschap en tuinhandschoenen dan om gesprekken bij zonsondergang. “Echt serieuze gesprekken en uitstapjes heb ik gemist,” vertelt hij aan RTL Boulevard. “Zelfs een gepland bezoekje aan het kasteel ging niet door, want er moesten eerst nog klusjes worden gedaan.”
Hij had gehoopt op quality time samen, maar kreeg vooral het gevoel dat hij als een soort extra hulp werd ingezet. “Het heet B&B Vol Liefde en niet B&B Voor Klussen,” zei hij bij zijn afscheid tegen Ingrid.
Ingrid’s prioriteiten volgens Rinus
Rinus denkt dat Ingrid simpelweg andere prioriteiten had. “Het leek wel alsof klussen voor haar het belangrijkste in het leven is. Klussen, klussen, klussen – in plaats van samen iets leuks ondernemen.”
Hoewel hij zichzelf omschrijft als een “stukje romanticus”, merkte hij dat er weinig ruimte was voor die kant van hem. “Ik miste kleine momenten van affectie en toegankelijkheid. Er was geen sprankje romantiek, en dat voelde ik vanaf het begin.”
Een muur om haar heen
Volgens Rinus heeft Ingrid zelf toegegeven dat het voor anderen moeilijk is om tot haar door te dringen. “Ze zei dat ze een muur om zich heen heeft gebouwd, en dat heeft natuurlijk te maken met haar verleden. Ik denk dat het daardoor lastig is om echt een connectie met haar te maken.”
Ondanks zijn teleurstelling kijkt hij zonder wrok terug. “Ik gun haar oprecht het beste, en ook de deelnemers die na mij kwamen. Maar eerlijk gezegd vraag ik me af of ze op deze manier ooit een match gaat vinden.”
Geen liefdesvonk
Voor Rinus stond zijn besluit om te vertrekken al even vast, al vond hij het geen gemakkelijke stap. “Ik kwam voor de liefde, maar kreeg het gevoel dat die zoektocht niet wederzijds was. Op een gegeven moment moet je dan eerlijk zijn naar jezelf én naar de ander.”
Nieuw hoofdstuk
Nu Rinus terug is in Nederland, laat hij het avontuur achter zich. Toch kijkt hij met gemengde gevoelens terug op zijn tijd in Griekenland. “Het was een ervaring die ik niet had willen missen, maar ik had gehoopt op meer gedeelde momenten, zonder dat er altijd een hamer of verfkwast aan te pas kwam.”