Algemeen
B&B Vol Liefde-Denise bevallen van dochtertje: ´Wat een respect heb ik gekregen voor alle moeders´
Denise Harms, die in 2022 deelnam aan B&B Vol Liefde, heeft op Instagram het blijde nieuws gedeeld dat ze bevallen is van haar eerste kindje. Ondanks haar zoektocht naar liefde in het populaire RTL-programma, heeft ze inmiddels haar ware liefde gevonden en is ze nu moeder geworden van een dochter.

Zware bevalling en intense emoties
Denise deelt dat de bevalling allesbehalve makkelijk was. Na meer dan 27 uur van strijd had ze momenten waarop ze dacht dat ze het niet meer zou redden.

De keuze voor een ruggenprik bleek voor haar een uitkomst. “Wat een zegen dat deze optie bestaat. Het was een van de beste beslissingen die ik heb genomen om door die zware uren heen te komen,” schrijft ze op Instagram.

Chloé Anna is geboren
Denise deelt haar geluk met de naam van haar dochter: “Chloé Anna is geboren en ik kan niet beschrijven hoe intens gelukkig ik me voel.” Ondanks de zware bevalling, is Denise vol dankbaarheid voor haar vriend, haar familie en het ziekenhuispersoneel die haar door deze intense ervaring hebben geholpen.

Moeder worden als nieuwe reis
Denise kijkt met plezier uit naar haar nieuwe rol als moeder. Ze deelt haar ervaringen met borstvoeding, een uitdaging waar ze aanvankelijk geen idee van had.

Maar, zoals ze zelf zegt: “Elke dag brengt nieuwe lessen en uitdagingen.” Ze spreekt haar diepe respect uit voor alle moeders, die volgens haar echte helden zijn.

“Het cliché is waar; alles is het waard als je je kindje voor het eerst in je armen houdt. Wat een respect heb ik gekregen voor alle moeders. Jullie zijn echte helden. Het is magisch.”

We wensen Denise en haar gezin veel geluk in deze nieuwe fase van hun leven!
Dit bericht op Instagram bekijken
Algemeen
Sinterklaasjournaal-kijkers gaan helemaal los en wijzen allemaal naar hetzelfde

Ophef rond Het Sinterklaasjournaal: kijkers boos over actuele verhaallijn
Het nieuwe seizoen van Het Sinterklaasjournaal is pas drie afleveringen onderweg, maar zorgt nu al voor flink wat discussie. Waar het programma normaal gesproken garant staat voor vrolijke spanning en humor rond de intocht van de goedheiligman, vinden sommige kijkers de toon dit jaar te serieus. Op sociale media regent het reacties van ouders die vinden dat het programma “te politiek” of “te beladen” is geworden.

Spannende start van het nieuwe seizoen
Het seizoen begon nog luchtig, met de traditionele problemen op de pakjesboot en vrolijke chaos in het pietenhuis. Maar sinds de tweede aflevering is er een nieuwe verhaallijn bijgekomen: de introductie van het ‘noodpakket’, een thema dat volgens veel kijkers opvallend veel lijkt op recente campagnes van de overheid.
In een van de afleveringen verloor presentatrice Merel Westrik de verbinding met de pakjesboot. De dag erna lukte het haar om opnieuw contact te krijgen met de Hoofdpiet, die haar geruststelde dat de cadeautjes voor de kinderen veilig waren. Toch klonk er tussen de regels door een boodschap over “voorbereid zijn op onverwachte situaties” – iets wat meteen veel aandacht trok.