Algemeen
Viroloog Koopmans: ”Volgende maand een nieuwe pandemie”
Er dreigt slecht nieuws aan de horizon, want viroloog Marion Koopmans waarschuwt dat een nieuwe pandemie dichterbij is dan we denken. Volgens Koopmans, de opvolger van Jaap van Dissel, kan het scenario zich al binnen enkele maanden voltrekken. Ze is onverbiddelijk in haar boodschap: “We moeten voorbereid zijn.”

Algemeen
Jongen appt met zijn dronken kop een vriendin van 10 jaar geleden maar dat had hij beter niet kunnen doen
Het kan zomaar gebeuren: een jongen is uit geweest, heeft een paar drankjes te veel op en besluit dan om een vriendin van 10 jaar geleden een berichtje te sturen. Wat eerst als een onschuldige impuls lijkt, kan al snel veranderen in een ongemakkelijke situatie. Het gebeurt vaak dat iemand, met een dronken kop, berichten stuurt die achteraf misschien niet zo slim zijn.

Het probleem met berichten sturen onder invloed is dat je vaak niet meer goed nadenkt over het moment of de inhoud van je bericht. In dit geval was het een onverwacht bericht op een late nacht, en dat is allesbehalve ideaal. Terwijl de jongen zijn berichten stuurde, zat zijn vriendin waarschijnlijk lekker te slapen, zonder te verwachten dat ze rond 2 uur ’s nachts plotseling een bericht van hem zou ontvangen. …….
Klik op de knop hieronder om de volgende foto’s te zien
