Algemeen
Wendy van Dijk geeft heftige update over ernstig zieke dochtertje Lizzy
Wendy van Dijk (53) is ‘onwaarschijnlijk dankbaar’ dat haar dochter Lizzy volledig genezen is van een zeldzame bloedz!ekte die vorig jaar werd vastgesteld. In een interview met De Telegraaf vertelt Wendy trots te zijn op haar 14-jarige dochter. Lizzy had een leerachterstand van driekwart jaar door haar z!ekte, maar ondanks de tegensl*gen is ze toch overgegaan naar de volgende klas. Wendy geeft aan hoe ongelooflijk trots ze is op haar dochter voor het doorzettingsvermogen en de veerkracht die ze heeft getoond.

Gezin in 0verlevingsstand
Wendy blikt terug op de moeilijke periode waarin Lizzy z!ek was.
“We gingen als gezin in de 0verlevingsstand,” vertelt de
presentatrice. Terwijl de omgeving zich verdrietig en machteloos
voelde, stonden Wendy en haar gezin als een team voor elkaar. Deze
periode was zwaar voor Wendy, maar haar dochter’s herstel heeft een
enorme opluchting en vreugde gebracht in hun leven.

Het Herstel van Lizzy en Wendy’s Terugkeer naar
Werk
Het gaat momenteel goed met Wendy en haar gezin. Wendy merkt op dat
het herstel van Lizzy haar leven opnieuw op de rails heeft gezet.
“Je hele leven staat in het teken van je kind en hun welzijn,” zegt
ze. Wendy, die haar werk tijdelijk had gepauzeerd om zich volledig
op Lizzy te concentreren, is nu weer begonnen met werken. Ze
vertelt dat ze dit niet alleen doet omdat het kan, maar ook omdat
Lizzy haar aanmoedigde om weer aan de slag te gaan. “Mama, jij moet
weer lekker aan de slag,” zei Lizzy, en dat was voor Wendy het
laatste zetje om haar professionele leven weer op te pakken.

Nieuwe Uitdagingen voor Wendy van Dijk
Wendy is weer volop aan het werk, en haar carrièrespits breiden
zich uit. Onlangs tekende ze voor een extra drie jaar bij Talpa,
het moederbedrijf van SBS6. Naast haar presentatie van de populaire
spelshow Wie van de Drie, is Wendy te zien in de
talentenshow 3 Minutes of Fame. Maandag start ze ook met
het nieuwe programma De Beste Wensen, waarin mensen op een
verrassende en ontroerende manier worden verblijd met bijzondere
wensen. Wendy kijkt uit naar deze nieuwe uitdaging, vooral nu haar
gezin weer gezond en gelukkig is.

Een Positieve Kijk op de Toekomst
Wendy van Dijk kijkt met vertrouwen naar de toekomst. Ze is
dankbaar voor de gezondheid van haar dochter en de steun van haar
gezin. De afgelopen periode was zwaar, maar Lizzy’s herstel heeft
hun leven een nieuwe wending gegeven. Wendy hoopt dat haar werk als
presentatrice, samen met haar gezinsleven, een balans zal blijven
vormen voor de komende jaren. Het is duidelijk dat ze vastberaden
is om het beste uit haar leven te halen, zowel voor haarzelf als
voor haar dierbaren.
Algemeen
Ex-schoondochter: ‘Monique Hansler gooide vaas naar mijn hoofd’

Heftige beschuldiging van Antine Algra aan adres van Monique Hansler: “Het ging veel verder dan mensen denken”
De realityserie De Hanslers: Van de Piste naar de Playa houdt de gemoederen al weken flink bezig. Wat voor de ene kijker vermakelijke televisie is, roept bij anderen vooral ongemak op. Met name de dominante aanwezigheid van Monique Hansler in het leven van haar zoon Mike zorgt voor felle discussies op sociale media. Nu doet Antine Algra, de ex-partner van Mike Hansler, een opmerkelijke en ingrijpende beschuldiging. Volgens haar bleef het gedrag van Monique niet beperkt tot woorden alleen.

Antine, die Mike leerde kennen tijdens Winter Vol Liefde, vertelt in een interview dat wat kijkers nu op televisie zien, voor haar pijnlijk herkenbaar is. “Het is confronterend om die fragmenten voorbij te zien komen,” zegt ze. “Voor mij is het geen verrassing. Wat nu wordt uitgezonden, heb ik zelf ook meegemaakt.”
“Ik kijk de serie niet, maar ontkom er niet aan”
Hoewel Antine benadrukt dat ze de realityserie niet actief volgt, komt ze er nauwelijks omheen. Fragmenten circuleren volop online en zorgen steeds opnieuw voor reacties. “Ik kijk de afleveringen niet bewust,” legt ze uit. “Maar de fragmentjes zie je overal. Op social media, in nieuwsartikelen, via anderen. Dan herken je patronen.”
Volgens Antine speelde veel van wat nu wordt uitgezonden zich destijds af buiten het zicht van camera’s. “Bij Mike en mij gebeurde dit in onze vrije tijd, niet tijdens opnames. Daardoor is er nooit een compleet beeld van geweest,” vertelt ze. “Maar het gedrag dat mensen nu zien, dat is niet nieuw.”

Escalatie achter gesloten deuren
Wat Antine vervolgens beschrijft, gaat verder dan wat tot nu toe in de media is verschenen. Ze stelt dat de spanningen op een bepaald moment volledig escaleerden. Aanleiding zou een bezoek van Mike aan Friesland zijn geweest, waar Antine haar leven had opgebouwd.
“Toen Mike naar Friesland wilde komen om mijn leefomgeving te zien, sloeg de sfeer volledig om,” vertelt ze. “Monique was woedend.” Volgens Antine liep dat uit op een incident dat diepe indruk op haar maakte. “Ze gooide een vaas naar mijn hoofd,” zegt ze. “En schreeuwde dat Mike moest kiezen tussen haar en mij.”
Antine spreekt zichtbaar geëmotioneerd over dat moment. “Dat zijn dingen die je niet zomaar vergeet. Het ging zó ver. Het was geen meningsverschil meer, maar pure escalatie.”

Loyaliteit onder druk
Volgens Antine staat Mike al jaren onder grote emotionele druk. “Zij houdt hem krampachtig vast,” zegt ze over Monique. “Het is alsof er geen ruimte is voor een volwassen relatie naast haar.” In haar ogen wordt haar ex-partner gedwongen voortdurend te laveren tussen zijn eigen leven en de verwachtingen van zijn moeder.
“Het ging niet alleen om mij,” benadrukt ze. “Het ging om controle. Om invloed. Om niet loslaten.” Antine zegt dat ze meerdere keren heeft geprobeerd het gesprek aan te gaan, maar dat dit zelden tot rust leidde. “Alles draaide om loyaliteit. Wie staat op één?”

“Dit vraagt om hulp”
Antine is voorzichtig met haar woorden, maar spreekt wel haar zorgen uit. Ze gelooft dat er onderliggend meer speelt. “Ik denk dat Monique hulp nodig heeft,” zegt ze. “Al weet ik niet of ze daar voor openstaat.”
Volgens Antine leeft Monique sterk in haar eigen overtuigingen. “Ze heeft haar eigen wereld gecreëerd, met haar eigen waarheden. Ik weet niet of een specialist daar nog doorheen komt.” Daarbij verwijst Antine naar verhalen die Monique zelf eerder zou hebben gedeeld over haar jeugd.
“Ze heeft verteld dat haar eigen moeder worstelde met borderline en dat haar vader vaak afwezig was,” legt Antine uit. “Dat betekent dat ze waarschijnlijk geen veilige hechting heeft gekend. En dat zie je terug: ze houdt haar gezin krampachtig vast.”
Publieke discussie, privégevolgen
De uitspraken van Antine zorgen voor veel reacties. Waar sommige kijkers haar verhaal zien als bevestiging van wat zij al langer vermoeden, wijzen anderen op het belang van voorzichtigheid. Het gaat om ernstige beschuldigingen, gebaseerd op persoonlijke ervaringen, zonder dat betrokkenen publiekelijk hebben gereageerd.
Antine begrijpt die terughoudendheid. “Ik weet dat dit gevoelig ligt,” zegt ze. “Maar ik deel dit niet om iemand zwart te maken. Ik deel dit omdat mensen nu oordelen op basis van televisiebeelden, terwijl er veel meer speelt achter de schermen.”
Ze benadrukt dat ze haar verhaal lange tijd voor zich heeft gehouden. “Ik heb hier niet eerder over gesproken, omdat ik rust wilde. Maar nu dit opnieuw naar boven komt, voel ik dat ik eerlijk moet zijn.”
Impact die blijft
De periode met Mike en zijn familie heeft volgens Antine diepe sporen nagelaten. “Het heeft me lang gekost om weer vertrouwen te krijgen,” vertelt ze. “Je gaat aan jezelf twijfelen. Je vraagt je af of jij degene bent die het verkeerd ziet.”
Toch kijkt ze nu met meer afstand terug. “Ik sta sterker dan toen,” zegt ze. “En ik hoop vooral dat Mike ooit de ruimte krijgt om zijn eigen leven te leiden, zonder angst of druk.”
Geen oordeel, wel erkenning
Antine sluit af met een duidelijke boodschap: ze vraagt geen veroordeling, maar begrip. “Dit is geen zwart-witverhaal,” zegt ze. “Het is complex, pijnlijk en menselijk.” Ze hoopt dat kijkers zich dat realiseren wanneer ze naar de serie kijken.
“Wat op televisie verschijnt, is maar een deel van het verhaal,” besluit ze. “En soms is het deel dat je níét ziet, het zwaarst om te dragen.”