-

Algemeen

Peter Gillis krijgt de zoveelste tegenslag te verwerken: ´Nu wordt het echt gevaarlijk´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Peter Gillis, bekend van Massa is Kassa, moet helaas zijn geplande Winter Wonderland in Lommel tijdelijk sluiten. Het evenement zou deze week zijn deuren openen, maar door ontbrekend papierwerk, zoals een veiligheidsdossier en een te late vergunningsaanvraag, kan het feest niet doorgaan. De vergunning is nog niet volledig afgerond, waardoor het evenement voorlopig niet kan starten.

Veiligheid als prioriteit

De burgemeester van Lommel, Rob Nijs, gaf aan dat de veiligheid van de inwoners en bezoekers de hoogste prioriteit heeft. “We werken samen met de organisatie om het proces zo snel mogelijk af te ronden.

Totdat de vergunning volledig is afgerond, kan Winter Wonderland helaas niet starten,” aldus Nijs. Het stadsbestuur is ondertussen in overleg met de organisatie om de ontbrekende documenten in te dienen en de vergunning goedgekeurd te krijgen. Het lijkt er dus op dat Winter Wonderland pas later, misschien in de lente, van start zal gaan.

Wendy van Hout breekt door in de muziek

Voor Peters vriendin Wendy van Hout is er wel goed nieuws. Zij mag dit weekend haar zangkunsten laten horen tijdens het Mega Piraten Festijn in GelreDome. Wendy, die al een tijdje bezig is met haar muziekcarrière, kreeg eerder al een voorproefje van haar tweede single te horen in Familie Gillis: Massa is Kassa.

Hoewel niet iedereen even enthousiast is over haar muziek, blijkt dat Wendy vastbesloten is om door te breken in de muziekindustrie.

Reacties van kijkers

De reacties op Wendy’s zang waren niet altijd lovend, zo bleek uit reacties op sociale media. Eén kijker stelde zelfs voor om “oordopjes in plaats van blinddoeken” uit te delen, terwijl een ander suggereerde: “Nou, meis… doe maar niet meer zingen.” Ondanks de kritiek blijft Wendy haar droom najagen.

De toekomst van Winter Wonderland is nog onzeker, maar Wendy lijkt haar carrière steeds verder uit te bouwen.

Algemeen

Floortje Dessing getrffen door ernstige ziekte: ‘Al dagen niet gegeten en bonkende hoofdpijn’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Tv-maker Floortje Dessing (52) heeft tijdens opnames op Bali naar eigen zeggen een naar ’tropisch v!rus’ opgelopen. Ze heeft al dagenlang niet kunnen eten en kan alleen wat water binnenhouden.

Hoewel ze voor werk op het Indonesische eiland verblijft, hoopte ze ook te kunnen ontspannen tijdens haar verblijf.

Het is voor het eerst in zeven jaar dat ze terug is op Bali, en ze geniet van de veranderingen en kleine details, zoals een bijzondere boom bij haar logeeradres. Helaas kan Dessing echter niet echt genieten vanwege haar z!ekte.

Ze deelde haar situatie met haar 63.000 volgers op social media en vertelde over het ‘n*sty tropisch v!rus’ dat haar al op de tweede dag van haar reis te pakken had genomen.

Ze verblijft momenteel alleen maar binnen onder een muggennet en heeft last van bonzende h00fdpijn.

Het is niet duidelijk welk v!rus ze precies heeft, maar het heeft haar flink te pakken. Ze heeft al dagen niet kunnen eten en houdt alleen water en paracetam0l binnen.

Ondanks haar tegenslag blijft Dessing nuchter en 0ptimistisch. Ze zegt: “Dat is ook reizen… Maar even doorb!jten en we zijn er vast weer.”

Haar volgers sturen haar beterschapswensen, wat haar enigszins helpt om zich wat beter te voelen.

Het is niet de eerste keer dat Dessing wordt getr0ffen door een typische reisaand0ening. In het verleden heeft ze al te maken gehad met verschillende infect!es en aand0eningen tijdens haar reizen, zoals schist0somiasis in Colombia, knokkelk00rts op Bali, hondsd0lheid in Cambodja en tekenencefalitis in Zweden.

Ze heeft zelfs ooit beweerd dat ze werd aangev*llen door duizenden wespen op een eiland in de Stille Oceaan.

Ondanks deze uitdagingen leveren haar reisavonturen prijswinnende tv-programma’s op. Onlangs werd ze geëerd met de Media Oeuvre Award voor haar jarenlange carrière vol ‘schitterende’ programma’s en mooie verhalen.

Ze won in 2016 de Gouden Televizier-Ring met haar programma ‘Floortje naar het einde van de wereld’.

Dessing wordt beschouwd als een ‘klasse apart’ door de jury, bestaande uit AD-columnist Angela de Jong en Spreekbuis-uitgever Richard Otto.

Lees verder