Algemeen
Onthulling: Eva Jinek naar bed geweest met Thierry Baudet

In de lente van 2015 reisden Eva Jinek en Thierry Baudet samen naar Sicilië voor een tv-special van Pauw. Sindsdien circuleren geruchten over een mogelijke affaire tussen de twee, een idee dat cabaretier Martijn Koning recentelijk weer aanwakkerde. Hij stelt dat Eva en Thierry destijds meer hebben gedeeld dan alleen hun visie op het vluchtelingenprobleem. Maar hoe plausibel is deze claim?
De aanleiding: Een reis voor Pauw
In mei 2015 bracht presentatrice Sophie Hilbrand een groep opiniemakers samen om de vluchtelingenproblematiek in Italië te belichten. Naast Eva Jinek en Thierry Baudet bestond de groep uit Myrthe Hilkens, Olaf Koens en Özcan Akyol. De reis bood de gelegenheid voor diepgaande gesprekken, maar volgens Martijn Koning ook voor persoonlijke connecties.
Opmerkelijk is dat Eva vlak voor deze reis haar relatie met bioloog Freek Vonk had beëindigd. Dit tijdstip voedt volgens Martijn de speculatie. “Ik denk dat Eva Jinek met Thierry Baudet naar bed is geweest. Dat meen ik serieus,” zei hij in zijn podcast De Knorrepodcast.
Martijn Koning’s beschuldigingen
Martijn trekt hard van leer tegen Eva. Volgens hem is er meer gebeurd tijdens die reis dan enkel journalistiek werk. “Zij zijn toen een keer op excursie geweest voor Jeroen Pauw. Ik denk dat het in Italië, in 2015, is gebeurd,” stelt hij.
Hoewel zijn uitspraken ongefundeerd lijken, suggereert hij dat deze vermeende affaire Eva’s houding ten opzichte van Thierry verklaart. “Jinek blijft extreemrechts een podium geven,” stelt Martijn. “Dat ze hem zo blijft beschermen, moet een reden hebben.”
Martijn, die eerder openlijk kritiek leverde op Eva vanwege haar boosheid na zijn roast van Thierry, suggereert zelfs dat Eva door Thierry gechanteerd zou worden.
Beschermt Eva Thierry Baudet?
De kern van Martijn’s betoog is dat Eva Thierry te veel ruimte zou geven in haar programma’s. Hij noemt dit opvallend gezien de controverse rond de politicus. “Waarom blijven ze hem een podium bieden? Het is een totale aan de coke verslaafde gek,” beweert hij.
Hij suggereert verder dat Eva mogelijk chantabel is vanwege deze vermeende affaire. “Ik denk dat hij iets tegen haar in de hand heeft. Wat moet het anders zijn?”
De context: Martijn en Eva
Martijn’s uitspraken komen niet geheel uit de lucht vallen. Hij heeft eerder conflicten gehad met Eva en haar team. Zo deelde hij woedend appjes van een redacteur van Jinek op sociale media en gaf hij toe dat hij zich “af en toe” op Eva aftrekt. Deze context maakt het aannemelijk dat zijn beschuldigingen voortkomen uit rancune.
Tijdens de reis sliepen Thierry en Özcan overigens op één kamer, wat destijds ook tot geruchten leidde. Thierry, bang voor speculaties over een mannelijke affaire, bouwde zelfs een muur van meubels tussen hun bedden.
Eva reageert niet
Eva Jinek heeft tot nu toe niet gereageerd op de uitspraken van Martijn Koning. Haar programma Jinek blijft een van de belangrijkste shows van RTL en heeft grote invloed op het publieke debat. Martijn suggereert dat Eva’s invloed bij RTL groot genoeg is om haar eigen keuzes te maken.
Roddels zonder bewijs
Het blijft onduidelijk of er enige waarheid zit in de geruchten over Eva en Thierry. Zonder concrete bewijzen zijn het speculaties die vooral Martijn’s frustraties lijken te weerspiegelen.
Wat wel duidelijk is, is dat deze beschuldigingen weinig veranderen aan Eva’s status als een van de invloedrijkste presentatrices van Nederland. Ondanks de kritiek blijft ze een krachtig figuur in de mediawereld.
Een breder debat
De uitspraken van Martijn Koning roepen vragen op over de verantwoordelijkheid van publieke figuren en de media. Is het terecht om zulke roddels te verspreiden zonder bewijs? En wat zegt dit over de grenzen van journalistiek en entertainment?
Wat de waarheid ook is, het lijkt erop dat Eva Jinek zich niet laat afleiden door de rumoerige speculaties. Haar focus blijft liggen op haar werk, terwijl Martijn zijn eigen interpretatie van de feiten blijft promoten.
Conclusie
De geruchten rond Eva Jinek en Thierry Baudet blijven intrigeren, maar zonder concrete bewijzen zijn ze niet meer dan speculaties. Wat vaststaat, is dat zowel Eva als Thierry publieke figuren blijven die met controverses te maken krijgen. Martijn Koning’s uitlatingen voegen vooral drama toe aan een al complexe situatie, maar hebben weinig invloed op Eva’s succesvolle carrière.
Hoewel deze roddels voer voor discussie blijven, lijkt Eva zich hier niet door te laten beïnvloeden. Ze blijft een sterke en invloedrijke persoonlijkheid, ongeacht wat haar critici beweren.

Algemeen
Nieuwe Nederlander probeert auto open te breken, maar ziet de eigenaar niet aankomen

Opmerkelijk voorval bij winkelcentrum: man grijpt in bij poging tot d!efstal
Afgelopen weekend heeft zich bij een winkelcentrum een opmerkelijk incident afgespeeld. Een jongen probeerde een voertuig open te krijgen om persoonlijke spullen weg te nemen, maar werd betrapt door zowel de eigenaar van de auto als een oplettende omstander.
Jongeren trekken langs auto’s
Volgens getuigen was er sprake van een groep jongeren die over de parkeerplaats liep en daarbij verschillende portieren uitprobeerde. Het doel was ogenschijnlijk eenvoudig: kijken of er een auto niet op slot stond en of er waardevolle spullen in zicht lagen.
Op videobeelden is te zien hoe één van de jongens een auto opmerkt waarin spullen lagen. Net op het moment dat hij probeert binnen te komen, verschijnt de eigenaar van het voertuig.
Confrontatie en snelle ingreep
Wat volgde, was een korte confrontatie. De eigenaar kreeg daarbij onverwachte steun van een toevallige voorbijganger. Deze man aarzelde niet en greep de jongen stevig vast, zodat hij niet kon wegkomen.
De jongen probeerde zich los te rukken, maar de omstander hield hem met duidelijke beheersing onder controle. Andere bezoekers van het winkelcentrum stonden op een afstand toe te kijken, terwijl ze de situatie nauwlettend volgden.
Niet veel later arriveerde de p0litie ter plaatse. Zij namen de jongen mee voor verder onderzoek.
Discussie over aanpak
De beelden van het incident verspreidden zich al snel online en zorgden voor discussie. Te zien is dat de jongen door de man in een stevige greep werd gehouden, wat door sommigen als te hardhandig werd ervaren.
Een omstander op de achtergrond waarschuwde zelfs: “Stop, straks zit jij nog vast, man.” Daarmee werd bedoeld dat de redder mogelijk zelf in de problemen zou kunnen komen door zijn manier van ingrijpen.
Anderen prijzen juist het optreden van de voorbijganger, omdat hij ervoor zorgde dat de jongen niet kon ontsnappen voordat de p0litie aanwezig was.
Breder maatschappelijk gesprek
Het incident laat zien hoe alledaagse situaties, zoals een bezoek aan een winkelcentrum, plotseling kunnen omslaan in iets spannends. Het roept ook vragen op over burgerlijke moed: wanneer is ingrijpen gepast en hoe ver mag iemand daarin gaan?
Tegelijkertijd wordt er ook een bredere discussie gevoerd over veiligheid in de openbare ruimte. Het voorval maakt duidelijk dat er nog altijd situaties zijn waarin burgers het heft in eigen handen nemen, terwijl de p0litie onderweg is.
Afloop
Voor de eigenaar van de auto liep de situatie gelukkig goed af: zijn spullen zijn behouden gebleven. De jongen die de poging deed, is door de p0litie meegenomen voor verder verhoor. Over eventuele vervolgstappen of maatregelen is op dit moment nog niets bekendgemaakt.
De videobeelden van het incident blijven ondertussen rondgaan op sociale media, waar ze leiden tot uiteenlopende reacties en gesprekken. Sommigen zien het als een voorbeeld van burgerlijke oplettendheid, terwijl anderen benadrukken dat ingrijpen altijd risico’s met zich meebrengt.