Algemeen
Mart Hoogkamer bevestigt ruzie met André Hazes jr.
Mart Hoogkamer en André Hazes jr. botsen tijdens opnames nieuwe show: ‘Ik werd gek van die gozer!’
Mart Hoogkamer en André Hazes jr. staan momenteel in de spotlights door hun nieuwe SBS6-programma Tot Uw Dienst, dat veel weg heeft van de iconische Geer & Goor-shows. Hoewel de heren voor de camera’s vooral plezier uitstralen, blijkt achter de schermen niet alles zo harmonieus te verlopen als het lijkt. Een flinke aanvaring tussen de twee zorgde onlangs voor spanningen op de set.

Een veelbelovende opvolger
Met Tot Uw Dienst wil SBS6 opnieuw inspelen op het format waarmee Gerard Joling en Gordon jarenlang grote successen behaalden. Het programma draait om humor, het helpen van mensen en vooral veel geplaag tussen de presentatoren onderling. Mart en André nemen nu de fakkel over en hebben zich voorgenomen om er een frisse en komische draai aan te geven.
“Het is vooral heel veel lol maken,” vertelt Mart Hoogkamer enthousiast aan Shownieuws. “We helpen mensen op een leuke manier, maar we nemen ze ook een beetje in de maling.” Toch blijkt de samenwerking niet geheel zonder hobbels te verlopen. Tijdens de opnames kwamen Mart en André voor het eerst flink met elkaar in botsing.
Mot op dag twee
Mart vertelt openhartig over het conflict dat zich al vroeg in het opnameproces voordeed. “We hebben vorige week de eerste draaidagen gehad. Bij dag twee hadden we al een kleine discussie. Iets waarvan ik echt dacht: ik word nou gek van die gozer!” Hij vervolgt lachend: “En dat had hij bij mij ook. Dat was echt zo’n moment waarop we dachten: nou, even bij elkaar uit de buurt blijven, want dit gaat even niet werken.”
Hoewel het meningsverschil kort maar krachtig was, geven beide heren aan dat het gelukkig niet uit de hand liep. “Het was één momentje. Daarna hebben we vooral weer heel veel gelachen en genoten van wat we aan het doen zijn,” aldus Mart.

De chemie tussen de heren
De botsing tussen Mart en André roept bij velen herinneringen op aan de moeizame relatie tussen Gerard Joling en Gordon, die regelmatig met elkaar overhoop lagen tijdens hun gezamenlijke programma’s. Hun samenwerking stond bekend om de voortdurende ruzies en onderlinge irritaties, wat uiteindelijk leidde tot een definitieve breuk.
Evert Santegoeds, hoofdredacteur van weekblad Privé, hoopt dat Mart en André diezelfde valkuil weten te vermijden. Aan de desk van Shownieuws zegt hij: “Ik denk dat dit programma echt potentie heeft, maar het is belangrijk dat ze het leuk houden. We hebben genoeg ellende gezien bij die andere twee. Dat is echt een voorbeeld van hoe het niet moet.”
Lachen, gieren, brullen
Ondanks het conflict verzekert Mart dat de opnames over het algemeen vooral heel gezellig verlopen. “We hebben zó veel lol met elkaar dat je soms vergeet dat er camera’s bij zijn. We zijn gewoon onszelf. Dat maakt het juist leuk.” Volgens hem is het spontane karakter van de show een groot voordeel: “Het voelt niet als werken, maar als een feestje.”

André Hazes jr. heeft zich nog niet uitgelaten over de ruzie, maar insiders op de set beamen dat de sfeer tussen de twee inmiddels weer goed is. “Ze kunnen elkaar af en toe achter het behang plakken, maar uiteindelijk komt het altijd weer goed,” vertelt een bron.
Een frisse start voor André
Voor André Hazes jr. komt Tot Uw Dienst op een belangrijk moment in zijn carrière. Na een turbulente periode waarin hij kampte met persoonlijke problemen en veelvuldig in het nieuws kwam door zijn privéleven, is dit programma een kans om zichzelf opnieuw te laten zien aan het grote publiek. Zijn terugkeer in de spotlights wordt door fans positief ontvangen, en de samenwerking met Mart Hoogkamer lijkt vooralsnog een schot in de roos.
“Het is goed om André weer zo te zien,” zegt een kijker op social media. “Hij heeft een moeilijke tijd gehad, maar dit programma laat zien dat hij er nog altijd staat. De chemie tussen hem en Mart is geweldig, ook al hebben ze af en toe ruzie.”
Mart als rising star
Mart Hoogkamer is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een van de populairste zangers van Nederland. Met hits als Ik Ga Zwemmen wist hij zich snel in de harten van het publiek te zingen. Zijn deelname aan Tot Uw Dienst is een nieuwe stap in zijn carrière en biedt hem de kans om te laten zien dat hij meer is dan alleen een getalenteerde zanger.

“Mart heeft een natuurlijke charme en humor die perfect past bij dit soort programma’s,” zegt tv-recensent Angela de Jong. “Hij is spontaan, energiek en heeft een goede klik met André. Dat maakt het leuk om naar te kijken.”
Grote verwachtingen
De verwachtingen voor Tot Uw Dienst zijn hooggespannen. SBS6 hoopt met dit programma een nieuwe hit in handen te hebben die zowel jong als oud aanspreekt. De combinatie van humor, spontaniteit en het helpen van mensen blijkt een succesformule, en Mart en André lijken de perfecte opvolgers van Gerard en Gordon.
Fans reageren enthousiast op de eerste berichten over het programma. “Eindelijk weer een show om naar uit te kijken!” schrijft iemand op Instagram. “Mart en André zijn een geweldig duo, ze vullen elkaar perfect aan.” Anderen hopen dat de heren erin slagen om de onderlinge harmonie te bewaren: “Geen gedoe zoals bij Geer & Goor, alsjeblieft. Gewoon gezelligheid.”
De kracht van de lach
Ondanks het korte conflict tussen Mart Hoogkamer en André Hazes jr. lijken de heren vastberaden om van Tot Uw Dienst een succes te maken. Met hun humor, spontaniteit en sterke persoonlijkheden hebben ze alles in huis om het publiek te vermaken.
Zoals Mart zelf zegt: “Het is vooral genieten. We doen dit omdat we het leuk vinden en omdat we mensen blij willen maken. En ja, soms vliegen we elkaar even in de haren, maar dat hoort erbij. We zijn vrienden en dat blijft zo.”
Of Tot Uw Dienst inderdaad een blijvende hit wordt, moet nog blijken, maar de eerste tekenen zijn positief. Het publiek kijkt reikhalzend uit naar de eerste aflevering, en met Mart en André aan het roer lijkt gezelligheid gegarandeerd.
Blijf kijken, want dit duo belooft veel lachwekkende en hartverwarmende momenten! 🎬✨
Algemeen
Floortje Dessing getrffen door ernstige ziekte: ‘Al dagen niet gegeten en bonkende hoofdpijn’

Tv-maker Floortje Dessing (52) heeft tijdens opnames op Bali naar eigen zeggen een naar ’tropisch v!rus’ opgelopen. Ze heeft al dagenlang niet kunnen eten en kan alleen wat water binnenhouden.

Hoewel ze voor werk op het Indonesische eiland verblijft, hoopte
ze ook te kunnen ontspannen tijdens haar verblijf.

Het is voor het eerst in zeven jaar dat ze terug is op Bali, en
ze geniet van de veranderingen en kleine details, zoals een
bijzondere boom bij haar logeeradres. Helaas kan Dessing echter
niet echt genieten vanwege haar z!ekte.

Ze deelde haar situatie met haar 63.000 volgers op social media
en vertelde over het ‘n*sty tropisch v!rus’ dat haar al op de
tweede dag van haar reis te pakken had genomen.

Ze verblijft momenteel alleen maar binnen onder een muggennet en
heeft last van bonzende h00fdpijn.

Het is niet duidelijk welk v!rus ze precies heeft, maar het
heeft haar flink te pakken. Ze heeft al dagen niet kunnen eten en
houdt alleen water en paracetam0l binnen.

Ondanks haar tegenslag blijft Dessing nuchter en 0ptimistisch.
Ze zegt: “Dat is ook reizen… Maar even doorb!jten en we zijn er
vast weer.”

Haar volgers sturen haar beterschapswensen, wat haar enigszins
helpt om zich wat beter te voelen.

Het is niet de eerste keer dat Dessing wordt getr0ffen door een
typische reisaand0ening. In het verleden heeft ze al te maken gehad
met verschillende infect!es en aand0eningen tijdens haar reizen,
zoals schist0somiasis in Colombia, knokkelk00rts op Bali,
hondsd0lheid in Cambodja en tekenencefalitis in Zweden.

Ze heeft zelfs ooit beweerd dat ze werd aangev*llen door
duizenden wespen op een eiland in de Stille Oceaan.

Ondanks deze uitdagingen leveren haar reisavonturen
prijswinnende tv-programma’s op. Onlangs werd ze geëerd met de
Media Oeuvre Award voor haar jarenlange carrière vol ‘schitterende’
programma’s en mooie verhalen.

Ze won in 2016 de Gouden Televizier-Ring met haar programma
‘Floortje naar het einde van de wereld’.

Dessing wordt beschouwd als een ‘klasse apart’ door de jury,
bestaande uit AD-columnist Angela de Jong en Spreekbuis-uitgever
Richard Otto.
