Algemeen
MAFS-Gerben in het buitenland met spoed naar ziekenhuis gebracht: ‘Heel slecht aan toe’

Gerben Vereggen, bekend van het populaire televisieprogramma Married At First Sight, heeft een vakantie meegemaakt die in een nachtmerrie eindigde. Wat begon als een ontspannen uitje, liep uit op een pijnlijke ervaring toen Gerben viel in zijn hotelkamer en met spoed naar het z!ekenhuis moest worden gebracht.
Vakantie eindigt na één dag
Op Instagram deelde Gerben zijn teleurstelling en fysieke ongemak met zijn volgers. Hij had dagenlang uitgekeken naar zijn vakantie, maar deze kwam al na één dag abrupt ten einde. In een Instagram-story schrijft hij:
“Gisteren aangekomen en nu al einde vakantie. Na onderzoeken z!ekenhuis gelukkig niks gebroken, wel zware kneuzingen, zwellingen, ribben, rug.”
Het is duidelijk dat er iets ernstigs is gebeurd. In dezelfde post legt Gerben uit wat er precies misging. Hij gleed uit in de badkuip van zijn hotelkamer en kwam met zijn rug hard op de badrand terecht. De impact was zo hevig dat hij zich genoodzaakt zag medische hulp te zoeken.
Onzekere terugreis
Hoewel Gerben opgelucht was dat er niets gebroken bleek, zorgen de zware kneuzingen en zwellingen ervoor dat zijn med!sche toestand precair blijft. Hij hoopte dezelfde dag nog naar huis te kunnen vliegen, maar het was onzeker of zijn lichaam daar al toe in staat zou zijn. Zijn volgers leefden massaal met hem mee en wensten hem sterkte en een spoedig herstel.
Bekend van Married At First Sight
Gerben werd begin dit jaar bekend door zijn deelname aan het populaire programma Married At First Sight. In het programma hoopte hij zijn droompartner te vinden en werd hij gekoppeld aan Erik.
Wat aanvankelijk leek op een veelbelovende start, veranderde al snel in een teleurstelling. Erik hield Gerben voortdurend op afstand, en er ontstond geen enkele romantische connectie. Erik gaf aan geen aantrekkingskracht te voelen, wat niet alleen voor Gerben frustrerend was, maar ook bij presentator Carlo Boszhard en de experts vragen opriep over de oprechtheid van Erik.
Opvallend gedrag van Erik
Tijdens de uitzendingen uitte Erik dat hij geen spelletje speelde, maar veel kijkers hadden hun twijfels bij zijn houding. Zijn afwijzende en koele gedrag ten opzichte van Gerben riep bij velen de vraag op of hij wel serieus deelnam aan het programma. Ondanks de teleurstelling bleef Gerben hoopvol over zijn toekomst op liefdesgebied.
Liefdesleven na het programma
Na zijn deelname leek het even alsof Gerben toch geluk in de liefde had gevonden. Tijdens een vakantie ontmoette hij een leuke jongen, en de twee spraken af om elkaar in Nederland beter te leren kennen. Helaas bleek deze romance uiteindelijk niet stand te houden, waardoor Gerben opnieuw zonder partner verderging.
Ondanks deze tegenslagen blijft Gerben een optimistische kijk op het leven houden. Zijn deelname aan het programma bracht hem niet de liefde, maar wel veel nieuwe ervaringen en een groter publiek dat met hem meeleeft.
Reacties van fans en spoedig herstel
De zware val in zijn hotelkamer heeft een grote impact gehad op Gerben, zowel fysiek als emotioneel. Fans reageren massaal op zijn Instagram-posts om hem sterkte te wensen. Zijn openhartigheid over zijn val en de gevolgen zorgt voor veel medeleven onder zijn volgers.
“Het is echt ontzettend balen dat mijn vakantie zo abrupt moest eindigen,” schrijft Gerben in een latere update. “Maar ik ben vooral dankbaar dat het niets ernstigers is en dat ik de juiste medische zorg heb gekregen.”
Hij bedankt zijn volgers voor de steun en benadrukt dat hij vastberaden is om snel weer op de been te zijn. “Dit is een tegenvaller, maar het gaat allemaal goed komen,” sluit hij positief af.
We wensen Gerben veel beterschap
Hoewel Gerbens vakantie niet verliep zoals gepland, blijft hij een inspiratie voor velen door zijn openheid en veerkracht. Zijn positieve instelling is bewonderenswaardig, en we hopen dat hij snel herstelt van zijn bless* res.
Vanuit de redactie wensen we Gerben een spoedig herstel toe en hopen we dat zijn volgende vakantie een stuk beter verloopt.

Algemeen
Ook lichaam van vermiste Paul gevonden in Frankrijk: Dit is er gebeurd, vreselijk

Verdrietig nieuws: Paul Klapper (83) gevonden na dagenlange vermissing – familie spreekt van noodlottige samenloop
De zoektocht naar Paul Klapper (83), die ruim een week vermist was na zijn vertrek uit Nederland richting Frankrijk, is tot een verdrietige conclusie gekomen. Op woensdag is zijn lichaam aangetroffen, kort nadat ook zijn echtgenote Gerda werd gevonden. Beiden waren sinds vorige week spoorl00s na hun vertrek uit Alphen aan den Rijn richting hun vakantiehuisje in het Franse Planchez.
De familie van het echtpaar spreekt in een verklaring van een “noodlottige samenloop van omstandigheden”. De autoriteiten laten weten dat een misdrijf is uitgesloten.
Zware dagen voor familieleden
De afgelopen dagen waren bijzonder zwaar voor de kinderen en kleinkinderen van Paul en Gerda Klapper. Nadat er geen contact meer met hen mogelijk was, sloeg de onrust toe. Hun drie dochters en twee schoonzonen besloten daarop onmiddellijk af te reizen naar Frankrijk om zelf te helpen zoeken.
Via de instantie ‘Namens de Familie’, die hen begeleidt in deze moeilijke periode, werd woensdag bekendgemaakt dat Paul inmiddels ook is gevonden. De familie is diep aangeslagen door het verlies, maar voelt zich gesterkt door de vele steunbetuigingen.
“Ze zijn verdrietig, maar vinden ook troost in de steun van elkaar en de warme reacties uit de omgeving,” aldus de verklaring.
Wat er precies gebeurde, blijft vooralsnog onduidelijk
De omstandigheden rond het 0verlijden van het echtpaar worden voorlopig niet openbaar gemaakt. De p0litie doet nog onderzoek. Ook de locatie waar Paul en Gerda zijn aangetroffen, is niet gedeeld door de autoriteiten.
Volgens de Franse krant Le Progrès zouden de lichamen van Paul en Gerda zijn gevonden in de omgeving van hun witte Peugeot, op enkele honderden meters afstand van elkaar. Deze informatie is echter niet officieel bevestigd.
In het belang van het onderzoek zijn de verklaringen van p0litie en justitie tot nu toe beperkt gebleven. De familie vraagt nadrukkelijk om rust en privacy, zodat ze op hun eigen manier afscheid kunnen nemen.
Een geliefd echtpaar uit Alphen aan den Rijn
Paul en Gerda Klapper waren bekende gezichten in hun woonplaats Alphen aan den Rijn. Gerda was jarenlang actief binnen GroenLinks en stond meermaals op de kieslijst van de partij bij gemeenteraadsverkiezingen. Haar overlijden komt bij de partij hard aan.
“Het nieuws moet echt nog even indalen,” zegt gemeenteraadslid René Driesen, die al sinds de jaren negentig met Gerda samenwerkte. “Ze was enorm betrokken, een vrouw met een groot hart voor de medemens.”