-

Algemeen

John de Bever bereidt absurd kerstmaal gewoon in airfryer: ´Best karig´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Voor velen betekent kerst een feestelijk diner met overvloedige gerechten en uitgebreide voorbereidingen. In huize-De Bever gaat het er echter heel anders aan toe. Zanger John de Bever en zijn man Kees kiezen voor eenvoud, waarbij de feestelijke frikandel uit de airfryer een hoofdrol speelt.

Eenvoud boven Luxe

Terwijl menig huishouden stress ervaart over het bereiden van een perfecte kalkoen of een foutloze tiramisu, zijn John en Kees al tevreden met een snelle snack. “Meestal moet ik optreden met kerst, dus het is vaak een frikandel uit de airfryer,” vertelt John in een interview met Party. Het stel heeft weinig interesse in een romantisch kerstdiner en kiest liever voor gemak.

Geen Kookliefde in de Keuken

Koken blijkt niet John’s favoriete bezigheid. “Als ik zelf kook, vind ik het meestal niet lekker,” geeft hij toe. En ook Kees neemt zelden de rol van chef-kok op zich. Het stel heeft duidelijk geen behoefte aan culinaire hoogstandjes, en dat bevalt hen prima.

Dankbaarheid tijdens de Feestdagen

Ondanks de simpele maaltijden, waardeert John de feestdagen op zijn eigen manier. “Voor mij is het altijd kerstmis,” legt hij uit. “Kees en ik kunnen eten en drinken wat we willen, en dat is een voorrecht. In veel landen hebben mensen die luxe helemaal niet.” Deze bescheiden kijk op kerst brengt een ander perspectief op de traditionele feestviering.

De Tosti als Kerstgerecht

John maakt van een eenvoudige maaltijd toch iets speciaals. “Met kerst maak ik een tosti met een beetje chilisaus. In plaats van alleen ham en kaas, voeg ik een plakje chorizo toe.” Voor John is deze twist al voldoende om de maaltijd een feestelijk tintje te geven.

Een Andere Kijk op Kerst

Voor John en Kees draait kerst niet om uitgebreid dineren, maar om genieten van de simpele dingen in het leven. Deze nuchtere houding laat zien dat kerst ook zonder ingewikkelde gerechten bijzonder kan zijn. Voor hen maakt een frikandel of chorizo-tosti de feestdagen net zo speciaal als een tafel vol delicatessen.

De Kracht van Eenvoud

Het verhaal van John en Kees biedt een verfrissend alternatief voor de vaak stressvolle voorbereidingen van kerst. Het is een herinnering dat de essentie van de feestdagen ligt in tevredenheid en samenzijn, ongeacht wat er op tafel staat. Een luchtige en humorvolle kijk op kerstmis die inspireert om de lat wat lager te leggen.

Genieten zonder Poespas

Of het nu gaat om een frikandel uit de airfryer of een eenvoudige tosti, huize-De Bever laat zien dat kerst vieren niet ingewikkeld hoeft te zijn. Met een nuchtere blik en een beetje humor maken zij van hun kerst een ontspannen en unieke ervaring.

Algemeen

Relatieproblemen voor John de Bever en Kees: ‘Er moet gepraat worden’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Het geruchtencircuit draait op volle toeren: zou het huwelijk van John de Bever en Kees Stevens onder druk staan? Volgens paragnost Thomas Woolthuis is er in ieder geval reden om alert te zijn. In een interview met weekblad Party spreekt hij over signalen die erop zouden wijzen dat het stel momenteel door een lastige fase gaat. Niet met grote explosies of openlijke ruzies, maar met sluimerende spanningen die zich langzaam opstapelen.

Geen breuk, wel frictie

Woolthuis staat bekend om zijn uitgesproken uitspraken over het privéleven van bekende Nederlanders. Hij benadrukt echter dat hij niet meteen spreekt over een breuk. “Ik heb eerder voorspeld dat John en Kees het samen niet lang meer zouden uithouden,” zegt hij. “Maar misschien keek ik toen wat te ver vooruit. In iedere relatie zijn er nu eenmaal momenten waarop het wringt.” Die nuance is volgens hem belangrijk, omdat geen enkel huwelijk probleemloos verloopt – zeker niet wanneer beide partners volop in de schijnwerpers staan.

Toch ziet hij meer dan alleen de gebruikelijke relatiehobbels. Volgens Woolthuis zijn er tekenen dat de spanningen zich aan het opstapelen zijn. “Gaandeweg lijkt er toch echt een probleempje te ontstaan,” zegt hij voorzichtig. Het gaat daarbij niet om één concrete gebeurtenis, maar om een combinatie van factoren die samen voor druk zorgen.

Druk van buitenaf

Een belangrijke oorzaak zou volgens de paragnost liggen in stress en een overvolle agenda. John de Bever, bekend van zijn muziekcarrière en publieke optredens, is vrijwel constant onderweg. Optredens, televisie, interviews en andere verplichtingen vragen veel tijd en energie. Kees Stevens, die jarenlang naast John stond als steun en toeverlaat, heeft eveneens zijn eigen verantwoordelijkheden en bezigheden.

Wanneer twee levens zo volgepland zijn, blijft er soms weinig ruimte over voor rust en echte aandacht voor elkaar. Woolthuis verwoordt het als volgt: “Het lijkt alsof ze een beetje klaar zijn met een aantal dingen. Niet met elkaar, maar met de omstandigheden waarin ze leven.” Volgens hem is het juist die voortdurende druk die relaties kwetsbaar maakt, vooral als er te weinig tijd is om gevoelens uit te spreken.

Het belang van praten

Wat volgens Woolthuis nu cruciaal is, is communicatie. “Er zal eens flink gepraat moeten worden,” zegt hij. Dat klinkt als een open deur, maar in de praktijk is het vaak lastiger dan het lijkt. Drukke schema’s, vermoeidheid en de wens om conflicten te vermijden kunnen ervoor zorgen dat gesprekken worden uitgesteld. Intussen blijven kleine irritaties zich opstapelen.

De paragnost spreekt van “iets dat rammelt”. Dat hoeft niet meteen iets groots te zijn, maar het kan wel uitgroeien tot iets groters als het te lang blijft liggen. “Als je niet oplet, kan zo’n gevoel van onvrede langzaam tussen twee mensen in gaan staan,” waarschuwt hij.

Liefde in de spotlights

Het huwelijk van John en Kees is vanaf het begin zichtbaar geweest voor het publiek. Hun relatie werd door velen gezien als warm, open en liefdevol. Juist daarom zijn geruchten over mogelijke problemen extra gevoelig. Fans zijn gehecht aan het beeld van het stel en hopen dat het hen goed blijft gaan.

Tegelijkertijd brengt publieke aandacht ook extra druk met zich mee. Elk gerucht, elke uitspraak of vermeende blik wordt uitvergroot. Dat kan het lastiger maken om problemen binnenskamers te houden en op eigen tempo op te lossen. Woolthuis benadrukt dat bekende koppels vaak minder ruimte ervaren om even stil te staan en te reflecteren. “Alles gaat door, ook als je privé eigenlijk even op de rem zou willen trappen.”

Nuancering blijft belangrijk

Hoewel de woorden van de paragnost tot onrust kunnen leiden, is het belangrijk te benadrukken dat het hier gaat om interpretaties en signalen, niet om vaststaande feiten. John en Kees zelf hebben zich niet uitgelaten over relatieproblemen. Naar buiten toe tonen ze zich nog altijd als een hecht stel, dat samen lacht en het leven viert.

Woolthuis zelf lijkt zich daar ook bewust van. Hij spreekt niet in absolute termen en laat ruimte voor herstel en groei. “In veel relaties komt er een punt waarop je opnieuw moet kiezen voor elkaar,” zegt hij. “Dat hoeft geen slecht teken te zijn. Soms is het juist een kans om sterker terug te komen.”

Een fase, geen einde

Relaties kennen fases. Zeker na jaren samen kan de dynamiek veranderen. Wat ooit vanzelf ging, vraagt soms meer aandacht en inzet. Dat geldt voor ieder stel, beroemd of niet. Het verschil is dat bij bekende Nederlanders elke mogelijke wrijving meteen onderwerp van gesprek wordt.

Volgens Woolthuis is dit mogelijk zo’n fase voor John en Kees: een moment van herbezinning. “Ze moeten misschien opnieuw kijken naar wat ze belangrijk vinden en hoe ze hun leven samen willen vormgeven.” Dat klinkt minder dramatisch dan een naderende breuk, maar wel als een serieuze uitdaging.

Afwachten wat volgt

Of de zorgen van de paragnost terecht zijn, zal de tijd moeten uitwijzen. Voorlopig blijft het bij signalen en vermoedens. Fans hopen ongetwijfeld dat John en Kees samen de rust en ruimte vinden om eventuele spanningen te bespreken en achter zich te laten.

Wat vaststaat, is dat relaties – zeker langdurige – onderhoud vergen. Liefde alleen is soms niet genoeg; aandacht, communicatie en begrip zijn minstens zo belangrijk. Of zoals Woolthuis het samenvat: “Er rammelt iets, maar dat betekent niet dat het onherstelbaar is.”

Voor nu blijft het afwachten. Gaat het om een tijdelijke dip of om een structureel probleem? Alleen John en Kees kennen het echte antwoord. Eén ding is zeker: zolang zij zelf zwijgen, blijft voorzichtigheid geboden bij het trekken van conclusies.

Lees verder