-

Algemeen

Gezicht beroemde realityster compleet verminkt: ´Wellicht een parasiet´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Brandy Glanville, bekend van The Real Housewives of Beverly Hills, heeft een uiterst moeilijke periode achter de rug. Haar gezicht wordt steeds magerder, en ondanks talrijke doktersbezoeken blijft de oorzaak onbekend. In een openhartig interview met Entertainment Tonight vertelt Brandy dat ze het aantal doktersbezoeken niet meer bijhoudt. “Elke keer hoop ik op antwoorden, maar die blijven uit,” zegt ze.

Ze heeft dit jaar veel medicijnen geslikt en talloze testen ondergaan, maar er is nog steeds geen duidelijke diagnose. Brandy vermoedt zelfs dat een nog niet ontdekte parasiet de boosdoener zou kunnen zijn.

Angst en onzekerheid

Brandy is diep bezorgd over haar gezondheid en beschrijft de symptomen als uiterst verontrustend. “Het voelt alsof kleine bobbeltjes in mijn gezicht openbarsten, alsof iets onder mijn huid beweegt,” legt ze uit. De zoektocht naar antwoorden heeft haar inmiddels bijna 70.000 dollar (bijna 67.000 euro) gekost. “Ik geef letterlijk al mijn geld uit aan het proberen te achterhalen wat er mis met me is,” vertelt Brandy, zichtbaar gefrustreerd door het gebrek aan vooruitgang.

Sociaal isolement door gezondheidsproblemen

De impact op haar dagelijks leven is enorm. Brandy leeft in sociaal isolement en heeft zich teruggetrokken uit haar gebruikelijke activiteiten. “Ik onderneem geen leuke dingen, ik ga niet uit. Ik blijf thuis, omdat ik me schaam. Mijn gezicht ziet er verschrikkelijk uit, en ik wil gewoon weten wat er aan de hand is,” deelt ze. Haar gezondheid heeft niet alleen fysieke, maar ook emotionele gevolgen voor haar.

Nieuwe ontwikkelingen in de reality-tv

Terwijl Brandy worstelt met haar aandoening, zijn er nieuwe ontwikkelingen in de wereld van reality-tv. In Nederland is er een versie van The Real Housewives, namelijk The Real Housewives of Amsterdam, waarin twee nieuwe dames, Angela en Deborah, hun intrede maken in het nieuwe seizoen. Het blijft afwachten of Brandy haar gezondheid op tijd onder controle krijgt, maar haar vastberadenheid om antwoorden te vinden, is duidelijk.

Algemeen

Floortje Dessing getrffen door ernstige ziekte: ‘Al dagen niet gegeten en bonkende hoofdpijn’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Tv-maker Floortje Dessing (52) heeft tijdens opnames op Bali naar eigen zeggen een naar ’tropisch v!rus’ opgelopen. Ze heeft al dagenlang niet kunnen eten en kan alleen wat water binnenhouden.

Hoewel ze voor werk op het Indonesische eiland verblijft, hoopte ze ook te kunnen ontspannen tijdens haar verblijf.

Het is voor het eerst in zeven jaar dat ze terug is op Bali, en ze geniet van de veranderingen en kleine details, zoals een bijzondere boom bij haar logeeradres. Helaas kan Dessing echter niet echt genieten vanwege haar z!ekte.

Ze deelde haar situatie met haar 63.000 volgers op social media en vertelde over het ‘n*sty tropisch v!rus’ dat haar al op de tweede dag van haar reis te pakken had genomen.

Ze verblijft momenteel alleen maar binnen onder een muggennet en heeft last van bonzende h00fdpijn.

Het is niet duidelijk welk v!rus ze precies heeft, maar het heeft haar flink te pakken. Ze heeft al dagen niet kunnen eten en houdt alleen water en paracetam0l binnen.

Ondanks haar tegenslag blijft Dessing nuchter en 0ptimistisch. Ze zegt: “Dat is ook reizen… Maar even doorb!jten en we zijn er vast weer.”

Haar volgers sturen haar beterschapswensen, wat haar enigszins helpt om zich wat beter te voelen.

Het is niet de eerste keer dat Dessing wordt getr0ffen door een typische reisaand0ening. In het verleden heeft ze al te maken gehad met verschillende infect!es en aand0eningen tijdens haar reizen, zoals schist0somiasis in Colombia, knokkelk00rts op Bali, hondsd0lheid in Cambodja en tekenencefalitis in Zweden.

Ze heeft zelfs ooit beweerd dat ze werd aangev*llen door duizenden wespen op een eiland in de Stille Oceaan.

Ondanks deze uitdagingen leveren haar reisavonturen prijswinnende tv-programma’s op. Onlangs werd ze geëerd met de Media Oeuvre Award voor haar jarenlange carrière vol ‘schitterende’ programma’s en mooie verhalen.

Ze won in 2016 de Gouden Televizier-Ring met haar programma ‘Floortje naar het einde van de wereld’.

Dessing wordt beschouwd als een ‘klasse apart’ door de jury, bestaande uit AD-columnist Angela de Jong en Spreekbuis-uitgever Richard Otto.

Lees verder