Algemeen
Droevig nieuws voor zanger Marco Schuitmaker: ´Carrière nu al voorbij´
Marco Schuitmaker en Yves Berendse hebben beiden een plek veroverd in de Nederlandse muziekindustrie, maar volgens paragnost Liesbeth van Dijk liggen hun toekomstperspectieven in 2025 mijlenver uit elkaar. Terwijl Marco’s ster mogelijk dooft, zou Yves een opmars maken naar groot succes.

Einde hoogtepunt voor Marco Schuitmaker?
Marco Schuitmaker, bekend van zijn hit De Engelbewaarder, beleefde in 2024 een piek in zijn carrière. Zijn optreden in de Gelredome markeerde een hoogtepunt, maar volgens Liesbeth is dat het einde van zijn grote successen. “De kosmos noemt Marco een eendagsvlieg,” vertelt ze in Privé.

Een stap naar de achtergrond
De voorspelling van Liesbeth is dat Marco in 2025 langzaam uit de schijnwerpers verdwijnt. “Hij zal een veelgevraagd kroegzanger blijven, maar grote hits zoals De Engelbewaarder zie ik niet meer voor hem in het verschiet,” stelt ze. Ondanks dit terugtreden zal Marco volgens Liesbeth financieel goed blijven boeren.

Yves Berendse: De nieuwe Marco Borsato?
Voor Yves Berendse zijn de vooruitzichten veel rooskleuriger. Liesbeth voorspelt dat 2025 een jaar van doorbraak en blijvend succes zal worden. “De kosmos is hem meer dan gunstig gezind,” zegt ze. Yves zou volgens haar zelfs de nieuwe Marco Borsato kunnen worden.

Beloning voor doorzettingsvermogen
Yves heeft jarenlang gewerkt aan zijn carrière, ondanks tegenslagen. Volgens Liesbeth wordt dit harde werken nu beloond. “Zijn ster staat in het teken van succes,” aldus de paragnost. Yves zou de muziekindustrie langdurig blijven domineren en daarmee een blijvende indruk maken.

De verschillen tussen Marco en Yves
Hoewel beide zangers hun talent hebben bewezen, lijken hun wegen uiteen te gaan. Marco zal naar verwachting zijn carrière voortzetten als kroegzanger zonder grote hits, terwijl Yves zich ontwikkelt tot een ster van nationaal niveau.

Wat zegt de kosmos?
Liesbeth’s voorspellingen benadrukken de grilligheid van succes in de muziekindustrie. Terwijl Marco wellicht genoegen moet nemen met kleinere optredens, lijkt Yves een glorieuze toekomst tegemoet te gaan.

Conclusie
Voor Marco Schuitmaker lijkt 2025 een jaar te worden van stabiliteit zonder nieuwe hoogtepunten. Voor Yves Berendse daarentegen wordt het jaar een springplank naar blijvend succes. Of de voorspellingen van Liesbeth van Dijk uitkomen, zal de tijd leren, maar de toekomst lijkt veelbelovend voor Yves en een uitdaging voor Marco.
Algemeen
Maxime Meiland kraakt Monique Hansler tot op het bot af na eerste aflevering: ‘Wat erg!’

De Hanslers trappen af met chaos, emotie én een stortvloed aan kritiek: zo viel de eerste aflevering in de smaak
Maandagavond maakte Nederland eindelijk kennis met De Hanslers: van de Piste naar de Playa, de langverwachte realityserie waarin het gezin Hansler — en vooral moeder Monique — centraal staat. Al wekenlang werd er druk gespeculeerd over de inhoud, de dynamiek binnen het gezin en de rol van Denise, die kort vóór de première haar relatiebreuk met Mike bekendmaakte. Daardoor hing er rond de start van het programma al een geladen sfeer: nieuwsgierigheid, irritatie én verwachtingen die torenhoog waren.

De eerste aflevering liet in één klap zien waarom dit programma zoveel stof doet opwaaien: het is een mix van drukte, familiebanden die onder spanning staan, liefdesperikelen, humor, ongemak én een enorme dosis persoonlijkheid. En die persoonlijkheid komt vooral van één iemand: Monique Hansler, de moeder van Mike, die de aflevering volledig naar zich toe trok — op een manier die kijkers óf vermakelijk, óf ronduit vermoeiend vonden.
Een binnenkomer vol chaos — alsof je een drukke groepsapp binnenloopt
Vanaf de eerste minuut werden kijkers ondergedompeld in het leven van de familie Hansler. Niet langzaam opbouwen, geen rustige introductie — De Hanslers begon alsof je een volle groepschat opent waarin iedereen tegelijk praat, appt, klaagt en lacht.
Camerabeelden volgden Mike, vader Peter, ex-vriendin Denise én natuurlijk Monique door hun nieuwe leven aan de Spaanse kust. Er werd verhuisd, geklust, gediscussieerd en gelachen, maar vooral: er werd door elkaar heen gepraat.
Veel kijkers beschreven de aflevering hetzelfde: “Het voelt alsof je midden in een gesprek valt dat al uren bezig is.”
Toch zat daar ook de charme: geen gepolijste dialogen, geen ingestudeerde scènes, maar een realitypakket dat ongefilterd aanvoelde. Althans… ongefilterd tot op het punt dat het ongemakkelijk werd.

Monique Hansler: het kloppende hart én de grootste bron van ophef
Wie De Hanslers kijkt, kan onmogelijk om Monique heen. Ze is warm, aanwezig, energiek, maar bovenal: ze houdt nergens haar mond over. En dat valt niet altijd in de smaak.
In de eerste aflevering sprong Monique direct in het diepe: ze bemoeide zich met Mikes keuzes, de inrichting van de beachclub, de planning, de boodschappen, de sfeer én natuurlijk… met Denise.
Voor sommigen is het goud:
-
“Zij maakt het programma, zonder haar was het saai.”
Anderen konden het minder waarderen:
-
“Ik kijk naar Monique en voel mijn bloeddruk stijgen.”
-
“Waarom praat ze overal dwars doorheen?”
-
“Ze is het gezelligste drama dat je niet in je eigen familie wil.”
Het meest besproken moment was haar houding tegenover Denise. Er hing spanning — tastbaar in de lucht, in elke blik, in elk zuchtje ongemak.

Monique bemoeit zich overal mee — en kijkt nergens van weg
Monique stort zich in alles. In de relatieperikelen van Mike en Denise was ze zichtbaar aanwezig. Ze gaf adviezen waar niemand om vroeg, nam beslissingen alsof het haar eigen liefdesleven betrof en maakte opmerkingen die sommigen direct als “te direct” of zelfs “onhandig” bestempelden.
Waar Denise zichtbaar probeerde om rustig, beleefd en gecontroleerd te blijven, zag het publiek hoe Monique zich in elk gesprek wurmde. Soms met goede bedoelingen, soms met scherpe randjes.
Het resultaat: een aflevering die krioelde van ongemakkelijke momenten die tegelijkertijd verslavend waren om naar te kijken.

Kijkers reageren massaal en verdeeld: irritatie én fascinatie
Op sociale media barstte het los. Binnen minuten stond de hashtag #DeHanslers vol met reacties.
Enkele veelgelezen reacties:
-
“Monique is de chaos waar ik niet om heb gevraagd, maar die ik blijkbaar wel blijf kijken.”
-
“Mijn jeuk krijgt jeuk. Wat een bemoeienis.”
-
“Ik ben boos, gefrustreerd én dolblij dat dit bestaat.”
Veel mensen vonden dat Denise, die al in de aanloop naar de serie veel emoties liet zien rondom de breuk, te weinig ruimte kreeg.
Een kijker schreef:
-
“Je ziet de ongemakkelijkheid van Denise van de tv af druipen.”
Toch vonden anderen het juist interessant dat de serie zo rauw is.
-
“Eindelijk reality die écht reality is — met echte frictie.”
Maxime Meiland schuift aan in de discussie — en heeft geen goed woord over voor Monique
Toen bekend werd dat De Hanslers het tijdslot van De Meilandjes overnam, was het slechts een kwestie van tijd voordat Maxime Meiland zou reageren.
En dat deed ze — uitgebreid én zonder filter.
In haar reactie gaf Maxime aan dat ze de afleveringen zelf niet volledig had gekeken, maar dat ze wél talloze fragmenten op sociale media voorbij had zien komen.
Haar oordeel over Monique was helder:
“Die moeder vind ik zó pittig! Ik schrok er echt van. Ik dacht: hoe? hoe? hoe?”
En over Denise zei Maxime:
“Ik had gewoon helemaal met dat kind te doen. Je zag de ongemakkelijkheid van de tv afkomen.”
Veel kijkers voelen hetzelfde: dat Denise, nog herstellende van liefdesverdriet, opnieuw in een rollercoaster belandde door de manier waarop Monique zich opstelde.
Is dit irritatie-tv of verslavende reality? Waarschijnlijk allebei
Wat deze eerste aflevering vooral duidelijk maakt, is dat De Hanslers niet halfbakken is. Het is intens, luidruchtig en ogenschijnlijk ongefilterd. Het maakt emoties los — soms warme, maar vaker scherpe.
En dat is precies waarom realityprogramma’s scoren:
-
mensen willen drama
-
mensen willen echte emoties
-
mensen willen frictie
-
mensen willen schuren, lachen, zuchten én blijven kijken
De Hanslers biedt dat allemaal.
Monique is de spil, de vonk, de storm én het middelpunt van alle gesprekken. Soms charmant, soms confronterend, soms hilarisch, soms irritant — maar altijd aanwezig.
Zonder haar zou deze serie misschien rustiger, vriendelijker en toegankelijker zijn. Maar óók: minder spraakmakend.
Conclusie: de Hanslers zijn begonnen — en niemand kan er omheen
De eerste aflevering bewijst één ding onomstotelijk: De Hanslers is een programma waar heel Nederland een mening over heeft.
Het is intens, het is druk, het is ongemakkelijk, het is komisch — en het is bijna onmogelijk om niet te blijven kijken.
Of je nu komt voor het drama, de liefde, de ruzies of de Spaanse zon: de serie levert.
En met Monique in de hoofdrol is de kans groot dat de komende afleveringen nog meer stof doen opwaaien.