-

Algemeen

Maxime Meiland verliefd op deze getrouwde BN’er: ‘Het is klaar met Leroy’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Het had niet veel gescheeld of Maxime Meiland, bekend van de realityserie “Chateau Meiland”, was nooit samengekomen met haar huidige echtgenoot Leroy Molkenboer. In haar eigen podcast Maxime’s Mini Misdaad, waarin ze samen met haar vriendinnen de meest genante momenten en ‘misdaden’ van luisteraars bespreekt, doet de realityster enkele opvallende onthullingen over haar eigen verleden. Een van de verrassende onthullingen die ze deed, was dat ze ‘bijna getrouwd’ was met iemand anders, voordat ze Leroy ontmoette.

Een bijna-huwelijk met een ander

In de aflevering van haar podcast vertelt Maxime over een gebeurtenis die plaatsvond nog voordat ze Leroy leerde kennen. Ze beschrijft hoe ze tijdens een stapavond in Amsterdam, op het bekende Leidseplein, enkele Engelse mannen ontmoette. “Op het Leidseplein heb je een aantal kroegen. Daar waren twee, drie van die Engelse jongens,” begint ze haar verhaal.

Volgens Maxime was ze op dat moment in de overtuiging dat ze op het punt stond om de liefde van haar leven te vinden. “Ik dacht echt: ik ga morgen trouwen,” vertelt ze lachend. Haar vriendinnen Roxy Philippi en Demi de Bakker, die haar tijdens de podcast vergezellen, kunnen hun lachen niet inhouden en reageren met een knipoog: “Dat heb jij wel vaker hahaha.”

Maxime herinnert zich het verdere verloop van de avond niet meer helemaal duidelijk, maar ze weet dat de ontmoeting uiteindelijk op niets is uitgelopen. “Uiteindelijk werd het niks, toch? Het werd ook niet echt een relatie.” Ze vertelt dat ze destijds vaak in situaties belandde waarin ze hoopte dat iemand haar echt leuk zou vinden, maar dat het vaak uitliep op teleurstellingen. In het geval van de Engelse man bleek er bovendien een extra complicatie te zijn: “Hij had gewoon een vrouw thuis, die Engelsman.”

Betrapt tijdens een intiem moment

Maar dat is niet het enige opvallende verhaal dat Maxime in haar podcast deelt. Een van haar vriendinnen vertelt over een gênant moment waarbij Maxime haar betrapte tijdens een intiem moment. Dit voorval vond plaats bij een andere vriendin thuis. “Toen dacht jij dat het eventjes gepast was om in het bed van een vriendin even de lakens te delen met iemand, hè,” plaagt haar vriendin Maxime tijdens de aflevering.

Maxime reageert enigszins onverschillig op het verhaal: “Foutje maken kan gebeuren. Staat mij niks van bij.” Blijkbaar was ze er destijds niet van onder de indruk dat haar vriendin onverwachts binnenkwam tijdens dit ongemakkelijke moment.

Leroy: de ware liefde

Gelukkig voor Maxime liep haar liefdesverhaal uiteindelijk goed af. In 2021 verliet ze het beroemde ouderlijk huis om samen te gaan wonen met haar huidige man, Leroy Molkenboer. Hun relatie groeide snel en op 30 juli 2022 gaven Maxime en Leroy elkaar het jawoord in een prachtig huwelijksceremonie. Samen hebben ze een dochter, Vivé. Maxime heeft daarnaast nog een dochter, Claire, uit een eerdere relatie.

De vader van Claire, Jaap, had destijds weinig interesse in hun dochter en besloot geen deel uit te maken van haar leven. Maxime heeft echter altijd open en eerlijk gesproken over haar ervaringen als alleenstaande moeder en hoe belangrijk haar dochter voor haar is. Gelukkig vond ze in Leroy niet alleen de liefde van haar leven, maar ook een man die haar steunt in het opvoeden van beide dochters.

Verandering van levensstijl

Maxime heeft, sinds ze haar huidige partner Leroy ontmoette, haar leven drastisch zien veranderen. Waar ze eerder vaak het nieuws haalde vanwege haar turbulente liefdesleven en het wonen bij haar ouders, lijkt ze nu haar rust te hebben gevonden. Samen met Leroy leidt ze een stabiel gezinsleven en hebben ze een huis in Nederland, weg van de hectiek van het Meiland-imperium.

Dit rustige gezinsleven heeft Maxime echter niet volledig uit de schijnwerpers gehaald. Ze blijft een bekend gezicht in de Nederlandse media en is regelmatig te zien in interviews en televisieprogramma’s. Bovendien blijft ze actief op social media, waar ze haar volgers op de hoogte houdt van haar dagelijks leven, haar gezin en haar nieuwe avonturen.

Een leven in de schijnwerpers

Maxime’s leven is altijd onderwerp geweest van publieke belangstelling. Vanaf het moment dat de familie Meiland in 2019 doorbrak met de populaire realityserie “Chateau Meiland”, stonden de leden van de familie voortdurend in de spotlights. Hun luxe leven in een kasteel in Frankrijk, gevolgd door hun verhuizing terug naar Nederland, werd door miljoenen mensen op de voet gevolgd.

Hoewel Maxime al langer bekend was bij het grote publiek, kreeg haar liefdesleven extra veel aandacht door de publieke aard van de serie en de openheid waarmee ze over haar relaties sprak. Vooral haar moederschap en de relatie met de vader van Claire werden breed uitgemeten in de media.

Toekomstplannen

Ondanks haar verleden vol avonturen, lijkt Maxime nu meer gefocust dan ooit op haar toekomst met Leroy en haar twee dochters. De familie woont in een prachtig huis in Nederland en geniet van hun tijd samen. Maxime en Leroy hebben hun gezinsleven goed op de rails en lijken vastbesloten om een mooie toekomst op te bouwen.

In haar podcast en op social media blijft Maxime eerlijk en openhartig over haar ervaringen, wat haar een geliefd figuur maakt bij haar fans. Ze deelt niet alleen de mooie momenten, maar ook de uitdagingen die komen kijken bij het ouderschap, het runnen van een huishouden en het onderhouden van een gezonde relatie.

Maxime en Leroy zijn vastbesloten om hun leven samen verder uit te bouwen. Ze kijken uit naar nieuwe avonturen, zowel privé als professioneel. Met haar nieuwe podcast en haar werk als realityster lijkt Maxime voorlopig niet van plan om de schijnwerpers te verlaten.

Conclusie

Maxime Meiland heeft in haar podcast Maxime’s Mini Misdaad een aantal bijzondere onthullingen gedaan over haar verleden, waaronder haar bijna-huwelijk met een onbekende Engelsman. Gelukkig vond ze uiteindelijk de ware in Leroy Molkenboer, met wie ze een liefdevol en stabiel gezin heeft opgebouwd. Haar openhartigheid en humor maken haar een geliefd figuur in de Nederlandse media. Ondanks de ups en downs die ze heeft meegemaakt, lijkt Maxime nu helemaal op haar plek in haar nieuwe leven als moeder, echtgenote en realityster.

Algemeen

Politieagenten Bureau Utrecht geven eindelijk antwoord op vraag die alle kijkers hebben

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Krijgen ag*nten in Bureau Utrecht betaald voor hun deelname? Peter en Eduard geven eindelijk duidelijkheid

Het televisieprogramma Bureau Utrecht, waarin programmamaker Ewout Genemans een jaar lang meeliep met p0litieagenten in de Domstad, is inmiddels uitgegroeid tot een van de grootste kijkcijferhits van het moment. Het programma geeft een unieke inkijk in het dagelijkse werk van agenten en laat zien wat er gebeurt achter de schermen van een p0litieteam dat voortdurend schakelt tussen meldingen, emoties, veiligheid en menselijkheid.

Met inmiddels zeven seizoenen binnen de bredere Bureau-reeks — waarvan Bureau Burgwallen, Bureau Arnhem en Bureau Rotterdam eerdere successen waren — heeft Bureau Utrecht opnieuw een groot publiek weten te boeien. Veel kijkers raken geïnteresseerd in de agenten achter het uniform en stellen vragen over hun dagelijkse werk, hun motivatie en hun ervaringen met de camera’s.

Een van de meest gestelde vragen gaat over de deelname zelf: krijgen de agenten betaald voor hun rol op televisie? Het antwoord zorgt voor veel verbazing, en dat geven Peter en Eduard — twee van de populairste agenten uit de reeks — helder in een recent interview.


Een kijkje achter de schermen dat miljoenen mensen raakt

In het zevende seizoen van de serie volgen we een divers team van agenten: Rebecca, Ellen, Lennart, Kiki, Kirsten, Naomi, Yannick, Frank, Maikel, en natuurlijk het duo Peter en Eduard. Iedere aflevering laat zien wat er op straat gebeurt, maar ook wat je normaal niet ziet: de emoties, de hectiek, het geduld, de humor en de saamhorigheid in het team.

Het succes van Bureau Utrecht komt niet alleen door de spannende meldingen die worden afgehandeld, maar vooral door de menselijkheid van de agenten. Kijkers leren hen beter kennen en ontdekken dat achter iedere agent ook gewone mensen schuilgaan die hun werk met passie doen, maar soms ook worstelen met lastige situaties.

Dat maakt de vraag over financiële compensatie des te relevanter: met zoveel kijkers, zoveel impact en zoveel betrokkenheid zou je verwachten dat de agenten extra beloond worden voor hun deelname. De werkelijkheid blijkt echter heel anders.


Krijgen de agenten betaald voor Bureau Utrecht?

In een gesprek met Veronica Superguide worden Peter en Eduard — twee publiekslievelingen — gevraagd of zij een vergoeding ontvangen voor hun deelname aan het televisieprogramma.

Hun antwoord is verrassend simpel én eerlijk:

“Nee hoor, was het maar waar!”

Er wordt dus géén extra vergoeding uitgekeerd aan de agenten die meedoen. Voor velen komt dat onverwacht, omdat de mediawereld bekendstaat om flinke vergoedingen voor mensen die op televisie verschijnen. Denk aan realityprogramma’s, talentenshows of documentaires: deelnemers ontvangen daar vaak wel een financiële compensatie.

In Bureau Utrecht is dat anders. De agenten doen mee als onderdeel van hun werk, en de opnames vinden plaats tijdens hun reguliere diensten. De extra uren, intensiteit of publieke aandacht leveren dus geen extra financiële beloning op.


Waarom doen de agenten dan wél mee?

De logische vervolgvraag is: waarom zou je op nationale televisie verschijnen als je er niet extra voor betaald krijgt?

Daar hebben Peter en Eduard beiden een duidelijk, maar verschillend antwoord op.

Eduard: bijdragen aan begrip voor het p0litiewerk

Eduard vertelt dat zijn motivatie vooral ligt in het creëren van begrip voor het vak. Hij wil graag laten zien wat agenten dagelijks meemaken en hoeveel druk er soms op hen ligt.

Hij zegt:

“Ik wil mensen laten zien wat wij als p0litie allemaal over ons heen krijgen. Dat verhaal wilde ik graag voortzetten.”

Voor hem draait deelname dus om transparantie en maatschappelijke impact. Door de camera’s een jaar lang mee te nemen, hoopt hij dat kijkers meer inzicht krijgen in hoe breed en uitdagend het p0litiewerk werkelijk is — van kleine buurtconflicten tot emotioneel zware meldingen.

Peter: twijfels, een duwtje in de rug en onverwacht succes

Peter had juist een heel andere start. Hij bekent dat hij lange tijd twijfelde of hij zich moest opgeven. De deadline kwam steeds dichterbij en zelfs een kwartier voor het verstrijken van die tijd had hij zijn inschrijving nog niet verstuurd.

Volgens Peter was het uiteindelijk een collega die de knoop doorhakte:

“We moesten ons voor een bepaalde datum opgeven en een kwartiertje voor de deadline had ik dat nog niet gedaan.”

Het blijkt een beslissing te zijn geweest die zijn leven op onverwachte manieren veranderde. Peter groeide in razend tempo uit tot een van de meest geliefde agenten van de serie. Op sociale media ontvangen hij en Eduard talloze positieve berichten, waardoor ze een vaste schare fans hebben opgebouwd.

Peter is dankbaar voor die steun, maar blijft tegelijkertijd nuchter:

“Je weet van tevoren dat het kan gebeuren, dus het hoort er een beetje bij. Maar wat het echt met je doet als persoon, dat weet je pas achteraf.”

Hij benadrukt dat hij niet bekend wil staan als een televisiepersoonlijkheid:

“Ik wil bekendstaan om het werk dat ik laat zien. Ik ben gewoon Peter, niet de nieuwe Daan.”

Met de verwijzing naar ‘de nieuwe Daan’ doelt hij op Daan — een collega-agent uit eerdere Bureau-reeksen — die eveneens enorm populair werd door zijn televisieoptredens.


Publieke waardering als grootste beloning

Hoewel de agenten geen extra vergoeding ontvangen, blijkt dat waardering van kijkers een belangrijke rol speelt in hun motivatie. Veel kijkers sturen berichten via Instagram, laten complimenten achter onder filmpjes, of spreken hen aan op straat.

Kijkers waarderen vooral:

  • de geduldige toon die de agenten aannemen,

  • hun humor tijdens stressvolle situaties,

  • de menselijke manier waarop ze met burgers omgaan,

  • en hun uitleg over waarom bepaalde keuzes worden gemaakt.

Door het programma ontstaat er meer begrip voor het p0litiewerk. Burgers zien niet alleen de incidenten zelf, maar ook de gesprekken, overwegingen, emoties en dilemma’s die voorafgaan aan beslissingen.

Voor Peter en Eduard voelt dat als een vorm van erkenning die verder gaat dan een financiële vergoeding. Het laat zien dat hun werk ertoe doet en dat het publiek hen ziet als mensen die zich met hart en ziel inzetten voor de veiligheid van anderen.


Waarom Bureau Utrecht zo goed werkt voor televisie

Dat Bureau Utrecht zo’n enorme hit is, heeft meerdere redenen. De serie combineert:

  • actie met rustige observaties,

  • spanning met humor,

  • emotie met professionaliteit,

  • en kwetsbare momenten met krachtige interventies.

Ewout Genemans weet het p0litiewerk toegankelijk te maken zonder sensatiezucht, waardoor de serie bijzonder geschikt is voor een breed publiek. Van jongeren die nieuwsgierig zijn naar de praktijk van het blauwe uniform tot volwassenen die willen begrijpen wat er speelt in hun eigen wijk: de serie toont het allemaal.

Daarnaast zijn de agenten herkenbare figuren geworden. Niet als sterren, maar als gewone mensen die toevallig een bijzondere baan hebben.


De impact van bekendheid op het dagelijks leven van een agent

Hoewel Peter en Eduard hun bekendheid omarmen, blijft de realiteit dat ze ook gewoon op straat moeten werken. Dat betekent dat ze soms worden herkend tijdens een dienst, aangesproken door bewoners of gecomplimenteerd door voorbijgangers.

Peter zegt hierover dat bekendheid “een beetje bij het programma hoort”, maar dat hij graag wil dat mensen hem vooral zien als p0litieman, niet als televisiegezicht.

Zijn nuchtere houding en oprechte manier van communiceren maken hem geliefd. Dat is misschien wel de grootste reden waarom kijkers zo graag naar hem en zijn collega’s kijken.


Conclusie: geen extra geld, wel een groot publiek dat meeleeft

Agenten die deelnemen aan Bureau Utrecht krijgen geen vergoeding voor hun rol op televisie. Toch kiezen zij ervoor om mee te doen om een reden die misschien nog waardevoller is: om het echte p0litiewerk zichtbaar te maken, begrip te creëren en te laten zien hoe veelzijdig en menselijk hun vak is.

Peter en Eduard veroverden de harten van kijkers door hun eerlijkheid, humor en professionaliteit. Dat zij dit zonder extra betaling doen, versterkt wellicht nog meer hoe authentiek hun inzet is.

En precies dat maakt Bureau Utrecht tot een van de meest geliefde en besproken tv-programma’s van dit moment.

Lees verder