Algemeen
Rob Kemps doet zijn vriendin Stephanie Klaver huwelijksaanzoek: ´Ze zei gelukkig wel ja´
Naast het vieren van zijn 39e verjaardag stapt Rob Kemps, de zanger van Snollebollekes, vandaag met zijn vriendin Stephanie Klaver in het huwelijksbootje. Het stel, dolgelukkig samen, deelt op Instagram dat dit de “fijnste verjaardag ooit” is voor Rob.

Eerder reisden Rob en Stephanie samen naar Parijs, waar Rob haar op een romantische locatie, het uiterste puntje van Île Saint-Louis, ten huwelijk vroeg.

“Het grootste cadeau kreeg ik gisteren toen ik de liefde van mijn leven vroeg of ze met me wilde trouwen, en gelukkig zei ze ja,” schrijft Rob enthousiast op zijn social media.

Liefdesverhaal
Het stel werd vorig jaar voor het eerst samen gespot in Parijs, toen ze hun romantische reis met de buitenwereld deelden via Instagram. Dit moment markeerde hun officiële entree in de spotlights als koppel.

Verleden met Mirjam Swinkels
Voor zijn relatie met Stephanie was Rob samen met Mirjam Swinkels, met wie hij twee kinderen heeft: Manu en Lola. Na een zesjarige relatie besloten ze uit elkaar te gaan. Rob kondigde dit destijds verdrietig aan op zijn social media: “Na een week vol geweldige concerten, willen wij laten weten dat we al enige tijd niet meer samen zijn.”
Dit bericht op Instagram bekijken
Nu lijkt Rob echter weer helemaal op zijn roze wolk, nu hij zijn geliefde Stephanie officieel ten huwelijk heeft gevraagd. Hun relatie begon officieel op 1 mei 2023.
Algemeen
Bezoekers zijn woest: Dit betaal je nu in de Efteling voor een frietje en frisdrank
Efteling-bezoekers schrikken van stijgende prijzen: “Een dag vol magie, maar ook vol rekenen”
Een dagje Efteling staat voor velen gelijk aan verwondering. Het is de plek waar kinderen sprookjes tot leven zien komen en volwassenen hun zorgen even vergeten. Toch merken steeds meer gezinnen dat dit dagje uit flink in de papieren begint te lopen.

De entreeprijzen zijn de laatste jaren gestegen, maar vooral de horecaprijzen in het park zorgen voor gespreksstof. Van een simpel flesje fris tot een glas wijn — de kosten lopen snel op. Wat ooit een zorgeloze uitstap was, vraagt tegenwoordig om wat meer planning en afweging.
Dorst lessen wordt prijzig
Wie tegenwoordig dorst krijgt in de Efteling, merkt al snel dat een drankje halen een kostbare aangelegenheid is geworden. Een flesje frisdrank zoals cola, sinas of cassis kost in 2025 €4,10.
Ter vergelijking: in 2024 betaalde een bezoeker nog €3,70 voor hetzelfde flesje. Ook populaire varianten als Lipton Ice Tea of de Spa-lijn zijn meegestegen.
Voor gezinnen met kinderen tikt het bedrag extra snel aan. Ook kinderdrankjes zoals Fristi en Chocomel zijn duurder geworden, waardoor een eenvoudig rondje drankjes voor vier personen al snel boven de vijftien euro uitkomt.
“We nemen tegenwoordig zelf pakjes drinken mee,” vertelt een moeder uit Rotterdam. “De kinderen vinden het niet erg, maar het scheelt ons echt een hoop geld over de dag.”
