-

Algemeen

Maxime Froger en vriendin worden heugelijke ouders van prachtige zoon!

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Maxim Froger en zijn vriendin Ruby hebben fantastisch nieuws te vieren: ze zijn de trotse ouders geworden van hun eerste kindje samen! Op 13 september 2024 verwelkomden ze hun zoon Mateo René Abraham Froger in de wereld.

Op Instagram deelde het stel dit gelukzalige moment met hun volgers. “Ons allergrootste geluk! Mateo René Abraham Froger geboren op 13 september 2024. De mooiste dag uit ons leven. Alles samen,” schreven ze bij een hartverwarmende video van hun pasgeboren zoon.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Ruby van Wanrooij (@xxrubyceline)

Het stel maakte eerder dit jaar op een bijzondere manier bekend dat ze een jongetje zouden krijgen. In maart deelden Maxim en Ruby via een kwetsbare video het geslacht van hun baby. Deze aankondiging bracht veel vreugde bij hun fans en volgers, die het stel in de aanloop naar de geboorte volop ondersteunden.

Ook binnen de familie Froger is de komst van kleine Mateo groot nieuws. Oom Danny Froger deelde vol enthousiasme een lieve foto op Instagram, waarop hij trots poseert met zijn nieuwe neefje. “Welkom lieve kleine Mateo!! Geniet nog even van je rust bij papa en mama! Volgende week praat je oom je wel bij over voetbal, waar onze favoriete kroeg zit en dat je op je nichtjes moet letten!” schreef Danny met een vleugje humor bij de foto. Dit hartverwarmende gebaar laat zien hoezeer Mateo al in de familie wordt verwelkomd en gekoesterd.

De reis naar het ouderschap werd voor Maxim en Ruby eerder dit jaar al publiekelijk gedeeld. In een emotioneel bericht op sociale media kondigden ze aan in verwachting te zijn van hun eerste kindje.

“We creëren samen een mini-ons,” schreven ze toen. Bij het bericht was een video te zien waarin ze onder meer beelden van de echo deelden, wat hun volgers nog dichter bij hun bijzondere reis bracht. De woorden “Baby loading” maakten duidelijk dat de voorbereidingen voor de komst van de kleine Mateo al in volle gang waren.

Nu hun zoon eindelijk geboren is, staat Maxim en Ruby een heel nieuw avontuur te wachten. Het stel lijkt dolgelukkig met hun nieuwe rol als ouders en geniet volop van deze bijzondere periode. De liefdevolle berichten en foto’s die ze delen laten zien dat ze de eerste stapjes in het ouderschap met veel vreugde en trots beleven.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Danny Froger (@dannyfroger)

Met de komst van Mateo René Abraham Froger heeft de familie Froger er een nieuw lid bij. De geboorte van de kleine jongen is niet alleen een vreugdevolle gebeurtenis voor Maxim en Ruby, maar ook voor de hele familie. Oom Danny heeft al laten zien hoe betrokken hij is, en het lijkt erop dat Mateo zal opgroeien in een warme en liefdevolle omgeving.

Deze prachtige nieuwe fase in het leven van Maxim en Ruby markeert een moment van puur geluk. Hun volgers zullen ongetwijfeld uitkijken naar nog meer mooie momenten die ze samen met hun pasgeboren zoon zullen delen.

Algemeen

Finale The tribute: battle of the bands krijgt verrassende wending: Kijkers zeggen allemaal hetzelfde

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De finale van The Tribute: Battle of the Bands kreeg zaterdagavond een ontknoping die niemand had zien aankomen. Waar normaal gesproken één band met de winst naar huis gaat, bleek dit seizoen zo uitzonderlijk spannend dat de jury en het scorebord geen keuze konden afdwingen. De uitslag liet zien dat Beach Boys’ Best en Donna’s Hot Stuff exact hetzelfde aantal punten hadden verzameld. Het resultaat: twee winnaars, twee dolblije bands en een finale die nog lang zal worden besproken.

Een seizoen vol topniveau

Al vanaf de eerste afleveringen werd duidelijk dat dit seizoen van The Tribute er één was van een bijzonder hoog niveau. De deelnemende tributebands legden de lat telkens een stukje hoger en de jury strooide regelmatig met hoge cijfers. Ook in de halve finales gaven de juryleden al aan hoe moeilijk het werd om onderscheid te maken. Elke band bracht niet alleen muzikaal vakmanschap, maar ook emotie, podiumprésence en een overtuigende vertolking van iconische artiesten.

Dat hoge niveau zorgde voor een spannende aanloop naar de finale. Kijkers thuis hadden hun favorieten, maar ook zij merkten dat het verschil tussen de overgebleven acts flinterdun was. Het leek dan ook haast onvermijdelijk dat de finale een bijzondere wending zou krijgen.

Een onverwachte uitslag

Toen de punten na de laatste optredens werden opgeteld, ontstond er verwarring in de studio. Op het scorebord verscheen een gelijke stand: Beach Boys’ Best en Donna’s Hot Stuff hadden exact hetzelfde totaal behaald. Voor het eerst in de geschiedenis van het programma kon er geen duidelijke winnaar worden aangewezen.

Zanger en drummer Tim Beudel van Beach Boys’ Best vertelt later dat het moment surrealistisch aanvoelde. Hij dacht zelfs even dat er nog een extra optreden zou volgen om de doorslag te geven. Dat bleek niet nodig: de programmamakers besloten beide bands tot winnaar uit te roepen. Een beslissing die zorgde voor verrassing, maar ook voor een warm applaus vanuit het publiek.

Beach Boys’ Best: favoriet én winnaar

Beach Boys’ Best werd vanaf de eerste aflevering gezien als een van de grote kanshebbers. Hun loepzuivere samenzang, authentieke sound en liefde voor het repertoire van The Beach Boys maakten indruk op zowel jury als kijkers. In de finale wisten ze opnieuw te raken met een gevoelige uitvoering die bij jurylid Angela Groothuizen zichtbaar emoties losmaakte.

Tim Beudel kijkt met trots terug op dat moment. Tijdens het optreden zelf was hij volledig gefocust op de muziek, maar pas achteraf drong door wat het had losgemaakt. Het besef dat je iemand zo kunt raken met muziek, noemt hij een van de mooiste ervaringen van het hele traject. Dat de band nu ook daadwerkelijk als winnaar de geschiedenis ingaat, voelt als de kroon op weken van hard werken.

Donna’s Hot Stuff: een droom die uitkomt

Voor Donna’s Hot Stuff was de winst minstens zo bijzonder. Zangeres Irma Derby (54) ziet de overwinning als de vervulling van een langgekoesterde droom. Jaren geleden begon ze vol ambitie aan haar muzikale carrière, maar zoals bij zovelen bleek doorbreken geen eenvoudige opgave. De deelname aan The Tribute bracht haar terug naar dat oorspronkelijke gevoel van hoop en passie.

Dat ze nu, samen met haar band, als winnaar wordt uitgeroepen, voelt voor haar als erkenning. Ze hoopt dat de overwinning zal leiden tot meer bekendheid en nieuwe kansen. Toch blijft ze nuchter: ze kijkt vooral uit naar de komende optredens en laat alles wat daarna komt rustig op zich afkomen.

Twee winnaars, één podium

Het unieke aan deze finale is niet alleen de gedeelde winst, maar ook de sfeer die daarbij ontstond. In plaats van teleurstelling of rivaliteit was er vooral wederzijds respect. Beide bands gunden elkaar het succes en vierden samen het resultaat. Die houding werd ook door kijkers gewaardeerd, die op sociale media spraken van een “mooie en sportieve ontknoping”.

De beslissing om twee winnaars aan te wijzen voelt voor velen dan ook passend bij dit seizoen. Het weerspiegelt hoe dicht het niveau bij elkaar lag en hoe lastig het was om één act boven de ander te plaatsen. In plaats van een geforceerde keuze kreeg de finale zo een extra dimensie.

Op naar de Ziggo Dome

Een belangrijk onderdeel van de prijs is het optreden in de Ziggo Dome, een droompodium voor veel artiesten. Zowel Beach Boys’ Best als Donna’s Hot Stuff kijken hier enorm naar uit. Voor beide bands betekent het een kans om hun muziek voor een nog groter publiek te brengen en hun succes verder uit te bouwen.

Tim Beudel benadrukt dat alleen al het vooruitzicht van dat optreden hen euforisch maakte, los van de uiteindelijke winst. Voor Irma Derby voelt het als een bevestiging dat het nooit te laat is om je dromen na te jagen. De Ziggo Dome wordt zo het gezamenlijke eindpunt – én tegelijk een nieuw begin.

Een finale die bijblijft

De finale van The Tribute: Battle of the Bands zal de boeken ingaan als een van de meest bijzondere ooit. Niet door controverse of drama, maar door de zeldzame situatie waarin talent, inzet en passie zo gelijkwaardig bleken dat er geen winnaar te kiezen viel. Het resultaat was een gedeelde overwinning die recht doet aan beide bands.

Voor kijkers betekende het een verrassende, maar ook bevredigende afsluiting van een sterk seizoen. Voor de deelnemers is het een herinnering die ze hun leven lang zullen meedragen. En voor het programma zelf is het een bewijs dat muziek soms belangrijker is dan winnen alleen.

Lees verder