-

Algemeen

OML-Eva deelt niet zo’n goede update: ‘Had dit eigenlijk wel verwacht’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Dat het niet goed gaat met de gezondheid van Eva, bekend van Over Mijn Lijk, is helaas al een tijdje bekend. Recent besloot ze te stoppen met een chem0kuur, en nu deelt ze nieuws over een nieuwe behandeling.

Nieuwe onderzoeken

Deze week heeft Eva meerdere onderzoeken ondergaan. “In mijn koppie zit het allemaal nog steeds vast en is het dus stabiel,” vertelt ze. Helaas is de k@nker op andere plekken in haar lichaam gegroeid. Dit had Eva verwacht, maar het blijft teleurstellend. “Maar het is toch stom,” zegt ze. Eva start morgen met een levensverlengende nieuwe pillenkuur. “Ik hoop dat deze gaan werken en de bijwerkingen me bespaard blijven.”

Na vier weken zal pas duidelijk worden of de pillen inderdaad werken. Velen wensen Eva veel sterkte toe. Een van haar volgers schrijft: “Alleen jij kunt zo stralend je nieuwe kuur showen.” Een ander meldt: “Zeker stom!!! Maar fijn dat je arts weer een nieuw pilletje uit de hoge hoed getoverd heeft.”

Eerdere Chem0kuur

Een aantal weken geleden begon Eva met een nieuwe chem0kuur. Het was al de twaalfde (!) behandeling in haar strijd tegen k@nker. De bijwerkingen waren helaas te zwaar. Via Instagram liet ze haar volgers weten dat ze bij haar arts had aangegeven te willen stoppen met de kuur. “Mijn kwaliteit van leven lijdt hieronder. De arts begreep dit,” legt ze uit.

Eva begon daarom weer met haar oude pillenkuur om te zorgen dat de k@nker “niet explosief” zou gaan groeien. “Hier kan ik weer mee beginnen als ik wat hersteld ben van de chem0. Gelukkig gaat dit nu de goede kant op,” voegt ze eraan toe. Ze kreeg toen de optie om een extra kuur in tabletvorm te starten, maar wist nog niet of ze toestemming zou krijgen. Deze heeft ze nu dus gekregen.

Eva’s Strijd en Positiviteit

Eva’s verhaal is er een van moed en doorzettingsvermogen. Ondanks de zware tijden blijft ze positief en vecht ze door. Haar keuze om te stoppen met de chem0kuur om haar levenskwaliteit te behouden, getuigt van haar moed en zelfbewustzijn. De nieuwe pillenkuur biedt hoop, en Eva blijft stralen, zelfs in moeilijke tijden.

Veel mensen volgen haar reis en laten bemoedigende woorden achter. De steun van haar volgers geeft haar kracht, en haar doorzettingsvermogen inspireert velen. Het wachten op de resultaten van de nieuwe pillenkuur is zenuwslopend, maar Eva blijft hoopvol en vastberaden.

Conclusie

Eva’s voortdurende strijd tegen k@nker is een verhaal van doorzettingsvermogen, moed en hoop. Ondanks de tegenslagen blijft ze vechten en positieve stappen zetten.

Haar keuze om te stoppen met de chem0kuur om haar levenskwaliteit te verbeteren, en haar start met de nieuwe pillenkuur, toont haar vastberadenheid om het beste uit elke situatie te halen. Terwijl ze wacht op de resultaten van de nieuwe behandeling, blijft Eva een bron van inspiratie voor velen. Haar reis herinnert ons aan de kracht van de menselijke geest en het belang van hoop in de donkerste tijden.

Algemeen

Weerkaart op donkerrood: Op deze dag wordt het 42 graden in Nederland

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Extreem zomerweer in Nederland: hitterecords, noodweer én een mogelijk tropische verrassing?

De zomer laat zich dit jaar in Nederland van haar meest intense kant zien. De afgelopen dagen liepen de temperaturen in ons land op tot maar liefst 38 graden. Op sommige plekken voelde het zelfs nog warmer aan, vooral in de volle zon en zonder een zuchtje wind. En wie dacht dat het daarmee wel gedaan was, komt misschien bedrogen uit: er zou nóg een hittegolf kunnen aankomen.

Records gebroken

De afgelopen dagen zijn officieel de warmste 1 en 2 juli ooit gemeten in Nederland. Daarmee zijn er opnieuw hitterecords gebroken. De zomer van 2025 staat nu al in de boeken als een uitzonderlijk warme periode.

Maar zoals vaker bij extreem zomerweer, sloeg het weer gisteravond plotseling om. In meerdere provincies werd code geel of zelfs code oranje afgegeven vanwege zwaar onweer, hagel en stormachtige windstoten. Hoewel er soms wat lacherig wordt gedaan over deze waarschuwingen, bleek dat in Winterswijk helaas onterecht: daar stortte een deel van een dak van een bedrijfspand in door de storm, en stonden straten compleet blank. Een serieuze wake-up call.

Zuid-Europa zucht onder de hitte

Wie denkt dat het in Nederland heet is, hoeft maar even naar Zuid-Europa te kijken om te zien dat het nóg extremer kan. In landen als Spanje, Frankrijk en Griekenland is de situatie nijpend. De temperaturen schieten daar boven de 40 graden uit en op diverse plekken zijn natuurbranden uitgebroken. Op Kreta, Griekenland, laaien de vlammen inmiddels op — iets wat we helaas bijna elk jaar lijken te zien in de zomermaanden.

Afnemende hitte, maar mogelijk niet voor lang

Voor de komende dagen zijn de vooruitzichten wat gematigder. De temperaturen dalen iets, er is kans op bewolking en af en toe regen. Het typische Hollandse zomerweer keert voorlopig terug, met waarden rond de 22 tot 25 graden. Toch blijft het weer grillig en kunnen de omstandigheden snel omslaan.

Komt er op 14 juli een zinderende uitschieter?

Volgens de weersite Weer1.nl is het mogelijk dat we op 14 juli een onverwachte tropische piek gaan meemaken. De voorspelde temperatuur? Maar liefst 42 graden Celsius. Dat zou niet alleen een nieuw record betekenen, maar ook de warmste dag ooit gemeten in Nederland.

Toch is enige nuance hier op zijn plaats. Hoe verder een weersvoorspelling in de toekomst ligt, hoe groter de onzekerheid. Korte termijnvoorspellingen – vandaag en morgen – zijn doorgaans vrij betrouwbaar. Maar een schatting elf dagen vooruit is met de nodige voorzichtigheid te interpreteren.

Wat zeggen andere bronnen?

De schatting van 42 graden roept uiteraard vragen op. Andere bekende weerdiensten zijn minder uitgesproken. Buienradar voorspelt voor diezelfde dag een maximumtemperatuur van ongeveer 26 graden – fors lager dan het eerdergenoemde scenario. Het KNMI, het officiële meteorologisch instituut van Nederland, geeft vooruitzichten tot 9 juli, en daaruit blijkt nog niets over eventuele extreme hitte.

Kortom: voorlopig is het gissen. Dat een nieuw warmterecord in de maak is, lijkt op dit moment nog speculatie, maar in deze zomer vol extremen is niets helemaal uitgesloten.

Wat denk jij?

Zien we straks opnieuw een verzengende zomerdag die de geschiedenisboeken ingaat? Of blijft het bij een milde Hollandse zomer met af en toe een plensbui? Wat denk jij: krijgen we echt 42 graden op 14 juli? Deel je mening in de reacties!

Lees verder