Algemeen
Ik gaf onlangs 6500 euro uit aan deze geregistreerde black angus stier
In de fascinerende wereld van de landbouw kunnen de keuzes van een boer soms tot onverwachte gebeurtenissen leiden, zoals de aankoop van een Black Angus-stier voor $ 6.500 door een enthousiaste veehouder bewees.

Met hoge verwachtingen en grote dromen verwelkomde hij de majestueuze, gecertificeerde stier op zijn uitgestrekte boerderij, in de hoop dat deze investering zijn kudde zou verrijken met vele kalveren. Maar zoals vaak in het leven, en zeker in de landbouw, nemen de dingen soms een verrassende wending.

Toen de stier echter op de boerderij arriveerde, bleek al snel dat hij niet voldeed aan de cruciale verwachtingen. Ondanks zijn indrukwekkende afstamming en robuuste uiterlijk, toonde hij geen enkele interesse in de koeien van de boerderij.

Bezorgd dat zijn kostbare investering misschien vergeefs was geweest, weigerde de boer op te geven. Hij nam contact op met een gerenommeerde dierenarts die gespecialiseerd was in vee, in de hoop dat deze professional de situatie kon keren.

Na een uitvoerig onderzoek van de stier, stelde de dierenarts vast dat hij in uitstekende gezondheid verkeerde, ondanks zijn gebrek aan activiteit.

De oplossing? Een reeks speciaal geformuleerde pillen die de stier zouden helpen zijn taken te volbrengen. De boer, hoewel sceptisch, besloot de pillen een kans te geven.

Het resultaat van deze medicatie was verbazingwekkend. Bijna onmiddellijk na het begin van de behandeling, begon de stier te tonen wat hij waard was, door niet alleen te paren met de koeien op zijn eigen boerderij, maar ook met de koeien van naburige boerderijen.

Zijn herwonnen viriliteit werd al snel het gesprek van de omgeving, waarbij de boer gekscherend opmerkte: “Ik heb geen idee wat die dierenarts in die pillen heeft gestopt, maar ze smaken verrassend genoeg een beetje naar pepermunt.”

Dit komische verhaal onderstreept de onvoorspelbaarheid van het boerenleven en de waarde van veerkracht en humor bij het navigeren door de dagelijkse uitdagingen. Het herinnert ons eraan dat, zelfs wanneer dingen niet gaan zoals gepland, een positieve houding en een beetje wetenschap soms alles zijn wat nodig is om de situatie om te draaien.
Algemeen
Floortje Dessing getrffen door ernstige ziekte: ‘Al dagen niet gegeten en bonkende hoofdpijn’

Tv-maker Floortje Dessing (52) heeft tijdens opnames op Bali naar eigen zeggen een naar ’tropisch v!rus’ opgelopen. Ze heeft al dagenlang niet kunnen eten en kan alleen wat water binnenhouden.

Hoewel ze voor werk op het Indonesische eiland verblijft, hoopte
ze ook te kunnen ontspannen tijdens haar verblijf.

Het is voor het eerst in zeven jaar dat ze terug is op Bali, en
ze geniet van de veranderingen en kleine details, zoals een
bijzondere boom bij haar logeeradres. Helaas kan Dessing echter
niet echt genieten vanwege haar z!ekte.

Ze deelde haar situatie met haar 63.000 volgers op social media
en vertelde over het ‘n*sty tropisch v!rus’ dat haar al op de
tweede dag van haar reis te pakken had genomen.

Ze verblijft momenteel alleen maar binnen onder een muggennet en
heeft last van bonzende h00fdpijn.

Het is niet duidelijk welk v!rus ze precies heeft, maar het
heeft haar flink te pakken. Ze heeft al dagen niet kunnen eten en
houdt alleen water en paracetam0l binnen.

Ondanks haar tegenslag blijft Dessing nuchter en 0ptimistisch.
Ze zegt: “Dat is ook reizen… Maar even doorb!jten en we zijn er
vast weer.”

Haar volgers sturen haar beterschapswensen, wat haar enigszins
helpt om zich wat beter te voelen.

Het is niet de eerste keer dat Dessing wordt getr0ffen door een
typische reisaand0ening. In het verleden heeft ze al te maken gehad
met verschillende infect!es en aand0eningen tijdens haar reizen,
zoals schist0somiasis in Colombia, knokkelk00rts op Bali,
hondsd0lheid in Cambodja en tekenencefalitis in Zweden.

Ze heeft zelfs ooit beweerd dat ze werd aangev*llen door
duizenden wespen op een eiland in de Stille Oceaan.

Ondanks deze uitdagingen leveren haar reisavonturen
prijswinnende tv-programma’s op. Onlangs werd ze geëerd met de
Media Oeuvre Award voor haar jarenlange carrière vol ‘schitterende’
programma’s en mooie verhalen.

Ze won in 2016 de Gouden Televizier-Ring met haar programma
‘Floortje naar het einde van de wereld’.

Dessing wordt beschouwd als een ‘klasse apart’ door de jury,
bestaande uit AD-columnist Angela de Jong en Spreekbuis-uitgever
Richard Otto.
