-

Algemeen

Meghan Markle in tranen na ‘oneerlijke kritiek’ op haar nieuwe lifestylemerk

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Meghan

Meghan Markle’s tijd als werkende royal duurde maar kort. Haar ervaring als lid van de koninklijke familie werd een nachtmerrie, en haar beschuldigingen richting de familie in het beruchte interview met Oprah Winfrey zorgden wereldwijd voor opschudding.

Nu hebben zij en Harry een nieuw leven opgebouwd in de VS. Onlangs bezochten ze Nigeria voor een driedaagse tour, wat naar verluidt koning Charles, prins William en Kate Middleton woedend maakte.

Hoewel de meeste van hun zakelijke ondernemingen sinds hun vertrek uit de koninklijke familie niet succesvol zijn geweest, hebben Harry en Meghan nog steeds veel projecten lopen. Onlangs lanceerde Meghan haar lifestylemerk, met als eerste product een beperkte collectie jam. De ontvangst van haar eerste product was echter teleurstellend. Een koninklijk expert onthulde dat de hertogin in tranen was over de kritiek die daarop volgde.

Prins Harry & Meghan Markle – Zakelijk Imperium

Toen Harry en Meghan begin 2020 besloten het koninklijke leven achter zich te laten, vroegen velen zich af wat hun volgende stap zou zijn. Het paar woonde eerst korte tijd in Canada, maar verhuisde later naar het modieuze Montecito, Californië.

Het duurde niet lang voordat het stel begon met het opbouwen van een zakelijk imperium. In september 2020 sloten ze een vijfjarig productiedeal van $100 miljoen met Netflix.

Daarnaast was er de deal voor vier boeken met hun uitgever, die naar verluidt een voorschot van $20 miljoen en wereldwijde royalties voor Harry’s boek, “Spare,” omvatte, wat meer dan $120 miljoen waard zou kunnen zijn. Bovendien ontvingen Meghan en Harry nog eens $20 miljoen voor hun Spotify-deal. Volgens een industrie-expert die sprak met Newsweek, had de overeenkomst zelf bij ondertekening $35 miljoen kunnen zijn.

Ondertussen deelden Harry en William het fortuin van $14 miljoen dat hun moeder, prinses Diana, hen naliet. Meghan Markle’s nettowaarde wordt geschat op ongeveer $60 miljoen.

Het Luxe Leven in Montecito

Harry en Meghan’s celebrity lifestyle in Montecito, inclusief het wonen in een weelderig herenhuis van $14 miljoen, is ongetwijfeld wat velen dromen. De hertog en hertogin hebben veel meegemaakt in de afgelopen jaren, maar lijken eindelijk hun nieuwe leven te hebben gevonden.

Hun Netflix-serie, uitgebracht in december 2022, was een groot succes, en Harry’s boek “Spare” verkocht miljoenen exemplaren in slechts een paar dagen. Ondertussen begon Meghan Markle aan haar eigen Spotify-podcast, die aanvankelijk veelbelovend leek.

Geannuleerde Spotify-deal

In juni vorig jaar kondigden het mediabedrijf van Harry en Meghan, Archewell Audio, en streaminggigant Spotify aan dat ze gezamenlijk hadden besloten hun miljoenencontract te beëindigen.

Het $20 miljoen contract zorgde ervoor dat de hertog en hertogin van Sussex slechts één serie produceerden – Meghan’s podcast “Archetypes” – sinds hun overeenkomst in 2020.

Volgens koninklijk expert Richard Fitzwilliams was het einde van hun Spotify-deal een “schokkende mislukking”.

Meghan Markle’s Lifestylemerk American Riviera Orchard

Hoewel de zakelijke beslissingen van de Sussexes hun ups en downs hebben gekend, volgt Meghan Markle nu haar droom van een luxueus merk. In maart van dit jaar kondigde de hertogin een nieuwe zakelijke onderneming aan: het lifestylemerk American Riviera Orchard. In de aankondigingsvideo, opgenomen in het huis van het paar in Montecito, wandelde Meghan door de prachtige woning en toonde ze haar kookkunsten.

Het eerste product – een met citroen gevulde geschenkmand met verse fruitjam – werd naar 50 van haar vrienden gestuurd, van wie velen beroemdheden waren.

PR-expert Mayah Riaz zei destijds dat Meghan Markle binnen het eerste jaar van de lancering van haar lifestylemerk wel een zevencijferig bedrag zou kunnen verdienen.

Oneerlijke Kritiek en Meghan in Tranen

Het merk werd intens gehyped bij de aankondiging en ontving in de eerste 24 uur al honderdduizenden volgers op Instagram. Echter, sindsdien is het stil gebleven en heeft Meghan niet onthuld wanneer het merk live gaat. De interesse lijkt af te nemen, en nu onthult koninklijk expert Tom Quinn nieuwe trieste details over Meghan’s bedrijf.

In een gesprek met de Mirror beweerde Quinn dat de hertogin kapot was door de publieke ontvangst van haar lifestylemerk. Velen bekritiseerden haar vanwege het uitbrengen van haar jam, en dit trof Meghan hard.
Meghan

“Meghan was in tranen toen het merk werd gelanceerd, en haar nieuwe jam werd breed bespot vanwege de hoge prijs en niets bijzonders. Ze is op het punt gekomen waar ze denkt dat alles wat ze doet oneerlijk bekritiseerd zal worden,” zei Quinn.

Quinn voegde toe dat prins Harry gelooft dat “mensen haar oneerlijk bekritiseren.” Bovendien zei Quinn dat Meghan niet voorbereid was op de tegenslagen rondom American Riviera Orchard.

Toekomst van Meghan’s Lifestylemerk

Of Meghan’s nieuwe lifestylemerk succesvol zal zijn, moet nog blijken. Ze is vastbesloten om haar merk verder te ontwikkelen, ondanks de aanvankelijke kritiek. Alleen de tijd zal leren of haar inspanningen vruchten zullen afwerpen en of ze haar doelen zal bereiken.

Deel dit artikel op Facebook met vrienden en familie, en geef ons je mening!

Algemeen

Sylvie Meis heeft weer een nieuwe vriend en dat is een hele bekende

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Het nieuws sloeg gisteren in als een kleine showbizzbom: Sylvie Meis en haar Duitse miljonairsvriend Patrick Gruhn blijken al maanden geen stel meer te zijn. Nauwelijks was dat bericht ingedaald, of er diende zich alweer een nieuw hoofdstuk aan. Tot verbazing van velen doen inmiddels hardnekkige geruchten de ronde dat Sylvie opnieuw de liefde heeft gevonden. En dat zou betekenen dat haar liefdesleven, zoals zo vaak, sneller beweegt dan het nieuws kan bijhouden.

Een breuk die stil bleef – tot nu

De breuk tussen Sylvie Meis en Patrick Gruhn kwam naar buiten via Duitse media, waarna ook Nederlandse kranten het verhaal bevestigden. Volgens de berichtgeving zouden de twee al in oktober vorig jaar uit elkaar zijn gegaan. Dat betekent dat het liefdesavontuur, dat nog geen anderhalf jaar duurde, al geruime tijd tot het verleden behoort.

Opvallend is vooral de toon waarin de breuk wordt omschreven. Geen ruzies, geen moddergooien en geen publieke verwijten. Integendeel: Sylvie en Patrick zouden “in goed overleg” uit elkaar zijn gegaan en zelfs vriendschappelijk contact willen houden. De reden? Een “verschil van inzicht over de toekomst”. Een formulering die in de wereld van showbizz en relaties bijna klassiek te noemen is, maar die ruimte laat voor interpretatie.

Volgens insiders zou het vooral zijn gegaan om verschillende verwachtingen over hoe het leven er op langere termijn uit zou moeten zien. Of dat nu te maken had met wonen, trouwen of levensstijl, blijft onduidelijk. Wat wel duidelijk is: het sprookje hield geen stand.

Geen tijd voor liefdesverdriet?

Wie denkt dat Sylvie Meis zich vervolgens maandenlang zou hebben teruggetrokken om haar gebroken hart te helen, lijkt haar niet goed te kennen. Nauwelijks was het nieuws over Patrick Gruhn naar buiten, of er doken al berichten op over een mogelijke nieuwe man in haar leven.

Het Instagramkanaal RealityFBI, dat vaker primeurs in de showbizzwereld claimt, meldde dat Sylvie inmiddels weer aan het daten zou zijn. En niet zomaar met iemand. De nieuwe vermeende liefde zou luisteren naar de naam Teun, een ondernemer met een goedgevulde portefeuille en activiteiten in meerdere sectoren.

Wie is Teun?

Volgens RealityFBI is Teun geen onbekende in zakelijke kringen. Hij zou actief zijn in de vastgoedsector, betrokken zijn bij houtbouwprojecten en daarnaast – nu of in het verleden – ook activiteiten hebben gehad in de uitvaartbranche. Dat alles wijst op een man met een stevige ondernemersachtergrond en, zoals het kanaal het zelf omschrijft, iemand “waar je prima mee kunt thuiskomen”.

De omschrijving “Sylvie-proof” valt daarbij meerdere keren. Daarmee wordt vooral bedoeld dat Teun past binnen het type man dat Sylvie Meis door de jaren heen vaker aantrok: succesvol, vermogend en gewend aan een leven met allure. Niet iemand die per ongeluk in haar leven is beland, maar iemand die zich moeiteloos kan bewegen in haar wereld van media, luxe en internationale contacten.

Dat Sylvie hem inmiddels zou volgen op Instagram, wordt door RealityFBI gezien als een extra aanwijzing dat er meer speelt dan alleen vriendschappelijk contact. Hoe en waar de twee elkaar hebben leren kennen, blijft voorlopig gissen.

Een liefdesleven onder een vergrootglas

Het liefdesleven van Sylvie Meis is al jaren onderwerp van publieke fascinatie. Niet alleen omdat zij een bekend gezicht is, maar ook omdat haar relaties vaak kortstondig, intens en met opvallende partners zijn. Dat maakt elke nieuwe naam automatisch voer voor speculatie.

Critici spreken al snel van een patroon, fans zien juist een vrouw die weigert zich neer te leggen bij een relatie die niet goed voelt. Sylvie zelf heeft in het verleden vaker benadrukt dat zij liever alleen is dan samen in een ongelukkige situatie. Toch blijft de snelheid waarmee nieuwe liefdes elkaar soms opvolgen, tot de verbeelding spreken.

Een lange lijst aan bekende relaties

Wie terugkijkt op het liefdesverleden van Sylvie Meis, ziet een indrukwekkende lijst aan namen en verhalen. Eind jaren negentig had ze een relatie met NAC-speler Maarten Atmodikoro, gevolgd door een korte romance met acteur Tim Immers. Begin jaren 2000 doken er geruchten op over een korte ontmoeting met Zlatan Ibrahimović, destijds speler bij Ajax.

Daarna volgde een relatie met een man genaamd Derk, die uiteindelijk al getrouwd bleek te zijn. In 2005 trouwde Sylvie met Rafael van der Vaart, een huwelijk dat jarenlang het middelpunt vormde van media-aandacht. Na bijna tien jaar kwam ook dat huwelijk ten einde, waarna meerdere korte relaties volgden met zakenlieden, artiesten en internationale figuren.

Later trouwde ze met kunstenaar Niclas Castello, een huwelijk dat begin 2023 strandde. Ook daarna bleef haar liefdesleven volop in beweging, met onder meer een korte romance met Wim Beelen en vervolgens de relatie met Patrick Gruhn in 2024.

Altijd opnieuw beginnen

Dat Sylvie Meis nu opnieuw in verband wordt gebracht met een nieuwe man, past in dat patroon van telkens opnieuw beginnen. Of Teun daadwerkelijk haar nieuwe partner is, blijft voorlopig onbevestigd. Noch Sylvie zelf, noch haar management heeft gereageerd op de geruchten.

Wat wel vaststaat, is dat elke nieuwe naam rond haar persoon meteen uitvergroot wordt. In de wereld van roddelkanalen en sociale media is één Instagram-volgactie soms al genoeg om een heel verhaal op gang te brengen.

Liefde, timing en beeldvorming

De timing van deze geruchten zorgt voor extra ophef. Dat het nieuws over Patrick Gruhn nauwelijks was verwerkt, maakt de vermeende nieuwe liefde extra opvallend. Tegelijkertijd is het goed mogelijk dat de relatie met Teun al langer speelde en simpelweg pas nu aan de oppervlakte komt.

Voor Sylvie zelf lijkt één ding telkens centraal te staan: vooruitkijken. Of een relatie nu eindigt in harmonie of teleurstelling, zij lijkt zelden lang stil te blijven staan bij wat achter haar ligt. Dat wordt door sommigen gezien als oppervlakkig, door anderen juist als veerkrachtig.

De vraag die blijft terugkeren

De hamvraag blijft: zal Sylvie Meis ooit de rust en stabiliteit vinden waar ze, naar eigen zeggen, wel degelijk naar verlangt? Of past een leven vol verandering, nieuwe ontmoetingen en frisse starts simpelweg beter bij haar karakter?

Met ondernemer Teun zou ze volgens de geruchten in elk geval opnieuw een poging wagen. Of dit een blijvend hoofdstuk wordt of slechts een tussenstation, zal de tijd moeten uitwijzen. Eén ding is zeker: zolang Sylvie Meis haar leven blijft leiden zoals ze dat zelf wil, zal Nederland blijven meekijken – nieuwsgierig, kritisch en gefascineerd.

Lees verder