Algemeen
Meghan Markle in tranen na ‘oneerlijke kritiek’ op haar nieuwe lifestylemerk
Meghan Markle’s tijd als werkende royal duurde maar kort. Haar ervaring als lid van de koninklijke familie werd een nachtmerrie, en haar beschuldigingen richting de familie in het beruchte interview met Oprah Winfrey zorgden wereldwijd voor opschudding.

Nu hebben zij en Harry een nieuw leven opgebouwd in de VS. Onlangs bezochten ze Nigeria voor een driedaagse tour, wat naar verluidt koning Charles, prins William en Kate Middleton woedend maakte.
Hoewel de meeste van hun zakelijke ondernemingen sinds hun vertrek uit de koninklijke familie niet succesvol zijn geweest, hebben Harry en Meghan nog steeds veel projecten lopen. Onlangs lanceerde Meghan haar lifestylemerk, met als eerste product een beperkte collectie jam. De ontvangst van haar eerste product was echter teleurstellend. Een koninklijk expert onthulde dat de hertogin in tranen was over de kritiek die daarop volgde.
Prins Harry & Meghan Markle – Zakelijk Imperium
Toen Harry en Meghan begin 2020 besloten het koninklijke leven
achter zich te laten, vroegen velen zich af wat hun volgende stap
zou zijn. Het paar woonde eerst korte tijd in Canada, maar
verhuisde later naar het modieuze Montecito, Californië.

Het duurde niet lang voordat het stel begon met het opbouwen van een zakelijk imperium. In september 2020 sloten ze een vijfjarig productiedeal van $100 miljoen met Netflix.
Daarnaast was er de deal voor vier boeken met hun uitgever, die naar verluidt een voorschot van $20 miljoen en wereldwijde royalties voor Harry’s boek, “Spare,” omvatte, wat meer dan $120 miljoen waard zou kunnen zijn. Bovendien ontvingen Meghan en Harry nog eens $20 miljoen voor hun Spotify-deal. Volgens een industrie-expert die sprak met Newsweek, had de overeenkomst zelf bij ondertekening $35 miljoen kunnen zijn.
Ondertussen deelden Harry en William het fortuin van $14 miljoen dat hun moeder, prinses Diana, hen naliet. Meghan Markle’s nettowaarde wordt geschat op ongeveer $60 miljoen.
Het Luxe Leven in Montecito
Harry en Meghan’s celebrity lifestyle in Montecito, inclusief het wonen in een weelderig herenhuis van $14 miljoen, is ongetwijfeld wat velen dromen. De hertog en hertogin hebben veel meegemaakt in de afgelopen jaren, maar lijken eindelijk hun nieuwe leven te hebben gevonden.
Hun Netflix-serie, uitgebracht in december 2022, was een groot succes, en Harry’s boek “Spare” verkocht miljoenen exemplaren in slechts een paar dagen. Ondertussen begon Meghan Markle aan haar eigen Spotify-podcast, die aanvankelijk veelbelovend leek.
Geannuleerde Spotify-deal
In juni vorig jaar kondigden het mediabedrijf van Harry en Meghan, Archewell Audio, en streaminggigant Spotify aan dat ze gezamenlijk hadden besloten hun miljoenencontract te beëindigen.
Het $20 miljoen contract zorgde ervoor dat de hertog en hertogin
van Sussex slechts één serie produceerden – Meghan’s podcast
“Archetypes” – sinds hun overeenkomst in 2020.

Volgens koninklijk expert Richard Fitzwilliams was het einde van hun Spotify-deal een “schokkende mislukking”.
Meghan Markle’s Lifestylemerk American Riviera Orchard
Hoewel de zakelijke beslissingen van de Sussexes hun ups en downs hebben gekend, volgt Meghan Markle nu haar droom van een luxueus merk. In maart van dit jaar kondigde de hertogin een nieuwe zakelijke onderneming aan: het lifestylemerk American Riviera Orchard. In de aankondigingsvideo, opgenomen in het huis van het paar in Montecito, wandelde Meghan door de prachtige woning en toonde ze haar kookkunsten.
Het eerste product – een met citroen gevulde geschenkmand met verse fruitjam – werd naar 50 van haar vrienden gestuurd, van wie velen beroemdheden waren.
PR-expert Mayah Riaz zei destijds dat Meghan Markle binnen het eerste jaar van de lancering van haar lifestylemerk wel een zevencijferig bedrag zou kunnen verdienen.
Oneerlijke Kritiek en Meghan in Tranen
Het merk werd intens gehyped bij de aankondiging en ontving in de eerste 24 uur al honderdduizenden volgers op Instagram. Echter, sindsdien is het stil gebleven en heeft Meghan niet onthuld wanneer het merk live gaat. De interesse lijkt af te nemen, en nu onthult koninklijk expert Tom Quinn nieuwe trieste details over Meghan’s bedrijf.
In een gesprek met de Mirror beweerde Quinn dat de hertogin
kapot was door de publieke ontvangst van haar lifestylemerk. Velen
bekritiseerden haar vanwege het uitbrengen van haar jam, en dit
trof Meghan hard.

“Meghan was in tranen toen het merk werd gelanceerd, en haar nieuwe jam werd breed bespot vanwege de hoge prijs en niets bijzonders. Ze is op het punt gekomen waar ze denkt dat alles wat ze doet oneerlijk bekritiseerd zal worden,” zei Quinn.
Quinn voegde toe dat prins Harry gelooft dat “mensen haar oneerlijk bekritiseren.” Bovendien zei Quinn dat Meghan niet voorbereid was op de tegenslagen rondom American Riviera Orchard.
Toekomst van Meghan’s Lifestylemerk
Of Meghan’s nieuwe lifestylemerk succesvol zal zijn, moet nog blijken. Ze is vastbesloten om haar merk verder te ontwikkelen, ondanks de aanvankelijke kritiek. Alleen de tijd zal leren of haar inspanningen vruchten zullen afwerpen en of ze haar doelen zal bereiken.
Deel dit artikel op Facebook met vrienden en familie, en geef ons je mening!
Algemeen
Buren zijn klaar met overlast bij villa van Andy van der Meijde en Melisa en verkopen hun huis

De verkoop van de villa van Andy van der Meijde en Melisa Schaufeli zorgt voor flink wat geroezemoes in hun Apeldoornse buurt. Niet zozeer vanwege het huis zelf — een ruime villa in een doorgaans rustige wijk — maar vooral vanwege de verhalen die rondgaan over spanningen met omwonenden. Wat begon als een ogenschijnlijk onschuldige vermelding bij een makelaar, groeide uit tot een onderwerp dat de straat inmiddels in twee kampen lijkt te verdelen.

“Het was helemaal niet de bedoeling om te verkopen”
Volgens Andy van der Meijde is de verkoop van de woning geen bewuste keuze geweest. In verschillende media liet hij weten dat het nieuws voortijdig naar buiten is gekomen doordat een makelaar zijn mond voorbij zou hebben gepraat. De villa zou niet actief in de verkoop zijn gezet, maar het gerucht verspreidde zich razendsnel. In een wijk waar men elkaar goed kent, is dat voldoende om de fantasie op hol te laten slaan.
Toch is het verhaal daarmee niet klaar. Achter de schermen blijkt dat er al langer sprake is van wrijving tussen het bekende stel en enkele buurtbewoners. De verkoopadvertentie werd voor sommigen gezien als bevestiging van wat zij al langer vermoedden: dat het leven naast een bekend gezin niet altijd even rustig verloopt.

Drukte, auto’s en onvrede in de straat
Volgens meerdere bronnen in de buurt zou vooral de toegenomen drukte rondom de woning voor irritatie hebben gezorgd. Auto’s die op straat geparkeerd stonden, bezoek op onregelmatige tijden en een constante stroom van beweging rondom het huis zouden de rust hebben verstoord. Twee buren zouden hun woning zelfs te koop hebben gezet, mede vanwege de situatie.
Andy erkent dat de relatie met sommige buren niet optimaal is gebleven. In een gesprek bij Shownieuws zei hij daarover: “Eén man vond het niet leuk of zo.” Volgens hem draaide het vooral om parkeerplekken op openbaar terrein. Van der Meijde vindt dat dit probleem groter is gemaakt dan nodig was en benadrukt dat het nooit hun intentie is geweest om overlast te veroorzaken.

Bekende buren, andere verwachtingen
Wat meespeelt, is het verschil in levensstijl. Waar sommige buurtbewoners vooral waarde hechten aan stilte, regelmaat en anonimiteit, brengt een bekend gezin onvermijdelijk een andere dynamiek met zich mee. Bezoek van media, vrienden uit de entertainmentwereld en zakelijke contacten kan voor extra reuring zorgen — zelfs als dat binnen de grenzen van de wet blijft.
In woonwijken waar mensen bewust kiezen voor rust en privacy, kan dat botsen. Dat blijkt ook uit reacties die online circuleren. Onder beelden en berichten over het gezin klinkt begrip, maar ook irritatie. “Ik zou me dood ergeren als buren,” schrijft iemand. Een ander merkt op dat de situatie met een muzikale zoon waarschijnlijk niet rustiger zal worden.

Een zoon met ambities — en geluid
Die zoon speelt inderdaad een rol in het verhaal. De zoon van Andy en Melisa is de laatste tijd steeds actiever als dj en krijgt door de bekendheid van zijn vader opvallend veel aanvragen. Dat betekent oefenen, muziek, apparatuur en soms laat op de avond bezig zijn met zijn passie. Voor een gezin is dat een bron van trots, maar voor directe buren kan het als storend worden ervaren — ook al gebeurt het binnenshuis.
Kijkers van online beelden en fragmenten van het gezin concluderen al snel dat het in en rond het huis zelden volledig stil is. Dat beeld, terecht of niet, versterkt het idee dat de rust in de wijk onder druk staat.
“We gaan alleen weg als iemand écht serieus is”
Ondanks alle verhalen benadrukken Andy en Melisa dat zij niet per se weg willen. Van der Meijde stelt duidelijk dat zij alleen zouden verhuizen als iemand bereid is om 1,8 miljoen euro neer te leggen. Dat bedrag noemt hij zonder omwegen. Geruchten over financiële nood of een hoge hypotheek wijst hij resoluut van de hand. Volgens hem rust er geen hypotheek op de woning.
Dat voedt het beeld dat de verkoop — als die al doorgaat — vooral een strategische keuze is. Niet omdat ze weg móéten, maar omdat ze de optie openhouden. Of zoals Andy het zelf zegt: “We wilden helemaal niet weg.”
Buurtgevoel onder druk
In de buurt blijft intussen een dubbel gevoel hangen. Voor sommige bewoners voelt het alsof de wijk langzaam veranderde door de aanwezigheid van bekende buren. Anderen vinden dat de commotie overdreven is en dat bekendheid geen reden mag zijn voor uitsluiting of scheve blikken.
Het roept een bredere vraag op: hoe verhoudt publieke bekendheid zich tot het gewone leven in een woonwijk? Waar ligt de grens tussen leven zoals je dat wilt, en rekening houden met de omgeving? En wie bepaalt wanneer iets ‘overlast’ wordt?
Nog geen definitieve beslissing
Voorlopig is het nog onduidelijk of de villa daadwerkelijk van eigenaar zal wisselen. De verkoop hangt als het ware in de lucht, zonder dat er een definitief besluit is genomen. In de straat wordt gespeculeerd, online wordt geoordeeld, maar achter de voordeur blijft het stil over wat de volgende stap zal zijn.
Wat vaststaat, is dat het leven naast bekende Nederlanders niet altijd probleemloos verloopt — zelfs niet als er geen kwade intenties zijn. Voor Andy van der Meijde en Melisa Schaufeli is het een confronterende situatie, waarin privéleven, bekendheid en burencontacten samenkomen.
Of zij uiteindelijk blijven of vertrekken, zal de tijd leren. Eén ding is zeker: deze verkoop is meer dan een simpele vastgoedtransactie. Het is een verhaal over samenleven, verwachtingen en de prijs van zichtbaarheid — ook buiten de schijnwerpers.