Algemeen
Nicole Kidman stopt met verven haren en hele internet kan er niet genoeg van krijgen!
Kidman laat het verven van haar haar achterwege en laat iedereen sprakeloos! 🧐😯 De actrice maakt een zeldzame verschijning met volledig grijs haar! 🤐🤯 Bekijk de schandalige beelden in dit artikel! 👇👇👇

Haar gedurfde beslissing om te stoppen met het verven van haar haar en het natuurlijke ouder worden te omarmen werd door velen zeer geprezen.

Te zeggen dat ze iedereen sprakeloos achterliet met haar radicale transformatie is een understatement. Dit resulteerde in gemengde reacties.

De meeste netwerkgebruikers konden niet onverschillig blijven en moesten reageren op de radicale make-over van de uitmuntende actrice.

Sommigen begonnen haar te prijzen en beweerden dat haar beslissing moed vergde, terwijl anderen haar nieuwe look afkeurden.

Velen vonden dat ze er 10 jaar ouder uitzag en vroegen zich af of ze wel de juiste beslissing had genomen. Al met al bleef niemand onverschillig. Haar geheel nieuwe imago trok ieders speciale aandacht.

“Wat bracht zo’n prachtige vrouw ertoe om zo te veranderen?”, “Niet de beste beslissing, zeker!”, “Ik kan nu zien hoe ze eruit zal zien als oma!”, “Wat moedig van je!”.
Algemeen
Bizarre beelden online tijdens eerste werkdag van Marjolein Faber..
Marjolein Faber (PVV) zorgt voor opschudding bij haar entree in de Tweede Kamer
De nieuwe Tweede Kamer is pas net van start gegaan, maar het eerste opvallende moment is al een feit. Marjolein Faber, Tweede Kamerlid namens de PVV en een van de bekendste gezichten van de partij, trok dinsdag de aandacht bij haar terugkeer naar het Binnenhof. Wat begon als een ogenschijnlijk rustige eerste werkdag, veranderde binnen enkele minuten in een gespreksonderwerp dat viral ging op sociale media.

Een onverwacht moment bij aankomst
Bij haar aankomst bij het Kamergebouw werd Faber opgewacht door journalist Bob Sneevliet, bekend van het YouTube-kanaal Left Laser. Hij probeerde de politica aan te spreken voor een kort interview. Faber, die zichtbaar haast had, liet echter direct merken daar geen behoefte aan te hebben.
“Prima. Ik wil graag even doorlopen,” antwoordde ze kort toen Sneevliet vroeg hoe het met haar ging.
Ze vervolgde haar weg richting het Binnenhof zonder verder in te gaan op zijn vragen. De beelden tonen hoe Sneevliet beleefd maar volhardend probeert een gesprek aan te knopen, terwijl Faber consequent zwijgt.