Algemeen
Dramatisch nieuws voor Joost Klein na spetterende show
De kop is eraf! Joost Klein heeft een verbluffend optreden neergezet in Malmö en het publiek raakte helemaal in extase door zijn uitvoering van “Europapa”.
Op verschillende platforms, waaronder X, zijn er louter positieve reacties te vinden, wat een prachtig resultaat is. Maar wat vooral opmerkelijk is, is de reactie van de bookmakers.
Fantastisch optreden
Joost heeft zijn hele hart en ziel gestoken in zijn optreden, en
dat was duidelijk merkbaar. Zijn performance wordt online
beschreven als spectaculair.
Het is zeldzaam dat het publiek zo enthousiast reageert tijdens een optreden. Sommige mensen beschouwen het zelfs als een volwaardig concert dat hij heeft gegeven.
Dat is bewonderenswaardig, vooral omdat de bookmakers hem weinig
kans geven om te winnen.

Ze beschouwen de Kroatische inzending als de meest kansrijke voor de titel. Naar onze mening is dat onbegrijpelijk.
Bookmakers
Maar goed, we zijn zelf ook geen experts. Over die bookmakers
gesproken, ze lijken volledig de weg kwijt te zijn.
Ondanks zo’n geweldig optreden, besluiten de bookmakers om Joost nog verder te laten zakken op de ranglijst. Hij staat nu op de achtste plaats.
De wedkantoren geven Frankrijk nu de voorkeur boven Nederland en “we” hebben nu nog maar een kans van vier procent.
De uiteindelijke uitslag zal worden bepaald door zowel een jury als het publiek thuis. Laten we hopen dat de laatste categorie massaal op Joost stemt.
En waarom ook niet eigenlijk? Wie is die Baby Lasagna nou eigenlijk? Hoe dan ook, mensen met een Nederlands telefoonnummer kunnen niet op Joost stemmen.
We zullen het dus moeten hebben van de steun uit het buitenland.
Voor wie het optreden van gisteren heeft gemist, hieronder kun je de video bekijken:
Finale Eurovisie
In de finale van het Eurovisie Songfestival doen 26 landen mee. Zes
landen zijn al automatisch geplaatst, waaronder Frankrijk,
Duitsland, Italië, Spanje en het Verenigd Koninkrijk.
Deze vijf landen besteden het meeste geld aan het festival en mogen daarom rechtstreeks naar de finale.
Het zesde land is de winnaar van vorig jaar. Aangezien de Zweedse Loreen vorig jaar de overwinning behaalde met haar nummer “Tattoo”, is Zweden ook al geplaatst.
Uit de twee halve finales zullen nog eens tien landen doorgaan
naar de finale, zoals hieronder te zien is:


Algemeen
Jongen appt met zijn dronken kop een vriendin van 10 jaar geleden maar dat had hij beter niet kunnen doen
Het kan zomaar gebeuren: een jongen is uit geweest, heeft een paar drankjes te veel op en besluit dan om een vriendin van 10 jaar geleden een berichtje te sturen. Wat eerst als een onschuldige impuls lijkt, kan al snel veranderen in een ongemakkelijke situatie. Het gebeurt vaak dat iemand, met een dronken kop, berichten stuurt die achteraf misschien niet zo slim zijn.

Het probleem met berichten sturen onder invloed is dat je vaak niet meer goed nadenkt over het moment of de inhoud van je bericht. In dit geval was het een onverwacht bericht op een late nacht, en dat is allesbehalve ideaal. Terwijl de jongen zijn berichten stuurde, zat zijn vriendin waarschijnlijk lekker te slapen, zonder te verwachten dat ze rond 2 uur ’s nachts plotseling een bericht van hem zou ontvangen. …….
Klik op de knop hieronder om de volgende foto’s te zien
