-

Algemeen

Bizar: Voor dit bedrag komt Joost Klein 45 minuten op je feestje

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Joost Klein maakt een ongekende populariteitsstijging door, voornamelijk dankzij zijn immense hit Europapa.

Het nummer, dat Joost op 9 mei tijdens de tweede halve finale van het Eurovisiesongfestival zal vertolken, gaat viraal over de hele wereld.

Veel mensen zijn nieuwsgierig naar de prijs van een optreden van Joost Klein, en Showblad heeft het voor je uitgezocht.

Een optreden van Joost Klein op je feestje is niet goedkoop, laten we daar meteen duidelijk over zijn.

Voor dezelfde prijs waarvoor je Tino Martin vier keer kunt laten komen, kun je 45 minuten lang genieten van Joost Klein.

De rapper/zanger is beschikbaar voor boekingen op bedrijfsfeesten of festivals en heeft een aantal grote hits op zijn naam staan, waaronder Friesenjung, Florida 2009 en natuurlijk Europapa.

Hij heeft al opgetreden op gerenommeerde festivals zoals Pinkpop en vorig jaar nog op Lowlands.

Opmerkelijk genoeg is Joost pas 26 jaar oud, maar beweert zijn boekingskantoor dat hij al vijftien jaar actief is in de muziekindustrie.

Maar wat kost het dan om Joost Klein te boeken? Voor een optreden van 45 tot 60 minuten moet je denken aan een bedrag van meer dan 50.000 euro.

Daar komen echter nog kosten bij voor geluidstechniek, BTW en een percentage aan BUMA-rechten.

Al met al zou je bijna rond de 70.000 euro uitkomen voor een optreden van Joost Klein op je evenement.

Maar laten we eerlijk zijn, met dat prijskaartje heb je wel Joost Klein op je feestje. En dat is natuurlijk een ervaring om nooit te vergeten.

Dus, in de woorden van de Eurovisiecommentator: “Twelve points for The Netherlands!”

Algemeen

Floortje Dessing getrffen door ernstige ziekte: ‘Al dagen niet gegeten en bonkende hoofdpijn’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Tv-maker Floortje Dessing (52) heeft tijdens opnames op Bali naar eigen zeggen een naar ’tropisch v!rus’ opgelopen. Ze heeft al dagenlang niet kunnen eten en kan alleen wat water binnenhouden.

Hoewel ze voor werk op het Indonesische eiland verblijft, hoopte ze ook te kunnen ontspannen tijdens haar verblijf.

Het is voor het eerst in zeven jaar dat ze terug is op Bali, en ze geniet van de veranderingen en kleine details, zoals een bijzondere boom bij haar logeeradres. Helaas kan Dessing echter niet echt genieten vanwege haar z!ekte.

Ze deelde haar situatie met haar 63.000 volgers op social media en vertelde over het ‘n*sty tropisch v!rus’ dat haar al op de tweede dag van haar reis te pakken had genomen.

Ze verblijft momenteel alleen maar binnen onder een muggennet en heeft last van bonzende h00fdpijn.

Het is niet duidelijk welk v!rus ze precies heeft, maar het heeft haar flink te pakken. Ze heeft al dagen niet kunnen eten en houdt alleen water en paracetam0l binnen.

Ondanks haar tegenslag blijft Dessing nuchter en 0ptimistisch. Ze zegt: “Dat is ook reizen… Maar even doorb!jten en we zijn er vast weer.”

Haar volgers sturen haar beterschapswensen, wat haar enigszins helpt om zich wat beter te voelen.

Het is niet de eerste keer dat Dessing wordt getr0ffen door een typische reisaand0ening. In het verleden heeft ze al te maken gehad met verschillende infect!es en aand0eningen tijdens haar reizen, zoals schist0somiasis in Colombia, knokkelk00rts op Bali, hondsd0lheid in Cambodja en tekenencefalitis in Zweden.

Ze heeft zelfs ooit beweerd dat ze werd aangev*llen door duizenden wespen op een eiland in de Stille Oceaan.

Ondanks deze uitdagingen leveren haar reisavonturen prijswinnende tv-programma’s op. Onlangs werd ze geëerd met de Media Oeuvre Award voor haar jarenlange carrière vol ‘schitterende’ programma’s en mooie verhalen.

Ze won in 2016 de Gouden Televizier-Ring met haar programma ‘Floortje naar het einde van de wereld’.

Dessing wordt beschouwd als een ‘klasse apart’ door de jury, bestaande uit AD-columnist Angela de Jong en Spreekbuis-uitgever Richard Otto.

Lees verder