Algemeen
Opnieuw botten gevonden van de overleden Émile (2)
Opnieuw zijn botten gevonden van de 0verleden Émile, die in juli 2023 verm!st raakte, zo melden Franse media.

Recherch*urs hebben de afgelopen dagen delen van het st0ffelijk 0verschot van de peuter ontdekt in de buurt van Haute-Vernet.
De gevonden b0tten werden aangetroffen dicht bij de plek waar eind vorige maand de sch*del van de peuter werd gevonden door een wandelaar.
Eerder werden ook al kledingstukken van de peuter gevonden. Het blijft echter nog onbekend hoe het kind 0m het leven is gekomen.
Émile verdween in juli 2023, kort nadat hij was aangekomen voor de zomervakantie in het vakantiehuis van zijn grootouders in Haut-Vernet.
Dit gehucht telt slechts 25 inwoners en bevindt zich op een
hoogte van 1200 meter op de hellingen van het Trois-Evêchés-massief
in de Alpes-de-Haute-Provence.

De ontdekking van de botten van Émile heeft opnieuw vragen opgeroepen over de mysterieuze omstandigheden rond zijn verdw!jning en d00d.
Het feit dat de delen van het st0ffelijk 0verschot verspreid zijn gevonden, draagt bij aan de complexiteit van het onderzoek naar wat er precies met de peuter is gebeurd.
Recherch*urs zullen nu intensiever onderzoek moeten doen naar de mogelijke oorzaken en omstandigheden van Émile’s d00d.
De eerdere vondst van zijn sch*del en kledingstukken heeft al aanleiding gegeven tot speculatie en bezorgdheid in de gemeenschap.
Ondanks de voortdurende inspanningen van de autoriteiten om
antwoorden te vinden, blijft het tragische verlies van Émile een
diepe schok voor zijn familie en de hele gemeenschap van
Haut-Vernet.

De herinnering aan zijn verdwijning zal nog lange tijd voelbaar blijven en het verdriet om zijn verlies zal niet snel verdwijnen.
Voor nu zullen de autoriteiten hun inspanningen voortzetten om de waarheid te achterhalen en gerechtigheid te zoeken voor Émile en zijn geliefden.
Algemeen
Bezoekers zijn woest: Dit betaal je nu in de Efteling voor een frietje en frisdrank
Efteling-bezoekers schrikken van stijgende prijzen: “Een dag vol magie, maar ook vol rekenen”
Een dagje Efteling staat voor velen gelijk aan verwondering. Het is de plek waar kinderen sprookjes tot leven zien komen en volwassenen hun zorgen even vergeten. Toch merken steeds meer gezinnen dat dit dagje uit flink in de papieren begint te lopen.

De entreeprijzen zijn de laatste jaren gestegen, maar vooral de horecaprijzen in het park zorgen voor gespreksstof. Van een simpel flesje fris tot een glas wijn — de kosten lopen snel op. Wat ooit een zorgeloze uitstap was, vraagt tegenwoordig om wat meer planning en afweging.
Dorst lessen wordt prijzig
Wie tegenwoordig dorst krijgt in de Efteling, merkt al snel dat een drankje halen een kostbare aangelegenheid is geworden. Een flesje frisdrank zoals cola, sinas of cassis kost in 2025 €4,10.
Ter vergelijking: in 2024 betaalde een bezoeker nog €3,70 voor hetzelfde flesje. Ook populaire varianten als Lipton Ice Tea of de Spa-lijn zijn meegestegen.
Voor gezinnen met kinderen tikt het bedrag extra snel aan. Ook kinderdrankjes zoals Fristi en Chocomel zijn duurder geworden, waardoor een eenvoudig rondje drankjes voor vier personen al snel boven de vijftien euro uitkomt.
“We nemen tegenwoordig zelf pakjes drinken mee,” vertelt een moeder uit Rotterdam. “De kinderen vinden het niet erg, maar het scheelt ons echt een hoop geld over de dag.”
