Algemeen
Vrouw laat sleutels liggen en betreedt huis via alternatieve route, biedt de buurt een onbedoelde gewaagde show

Het overkomt de besten: je stapt naar buiten en laat je sleutels binnen liggen. Een ongelukkig moment dat creatieve oplossingen vereist om weer binnen te komen.
Een vrouw dacht een slimme manier gevonden te hebben, maar dat liep anders dan verwacht.
Het resulteerde in een onbedoeld pikante show voor de hele buurt.
Verloren Sleutels
Het is menselijk om af en toe verstrooid te zijn, zeker als je haast hebt of afgeleid bent.
Als je dan je sleutels binnen vergeet, sta je voor een dilemma. Een slotenmaker bellen is een optie, maar dat kan flink in de papieren lopen.
Een alternatief kan zijn je deur forceren of een raam breken, en daarna de woningbouw wijsmaken dat het vandalisme was.
Een handige tip, misschien. Maar je kunt ook proberen zelf je huis binnen te dringen.
Het helpt dan wel als je weet hoe dit moet en het liefst zonder publiek.
De Buurt Kijkt Toe
In een video die rondgaat, probeert een vrouw zonder sleutels binnen te komen via een openstaand raam.
Met hulp van haar buurvrouw lijkt dit aanvankelijk goed te gaan.
Maar terwijl de vrouw zich een weg naar binnen wringt, in een pose die doet denken aan een handstand op de vensterbank, blijkt haar jurk niet mee te werken.
Dit resulteert in een onbedoelde onthulling voor al haar buren. Tot overmaat van ramp wordt het hele voorval ook nog eens vastgelegd op video.
De helper realiseert zich snel dat de situatie compleet uit de hand loopt, wat leidt tot onbedaarlijke lachbuien.
Het artikel sluit af met een teaser voor een ongecensureerde video van het voorval, suggererend dat de lezer door moet klikken voor het volledige verhaal.

Algemeen
Betrouwbare bron: ”André Hazes heeft affaire met man”

André Hazes jr. reageert met humor op opmerkelijk gerucht over vermeende relatie met mannelijke vriend
Op sociale media circuleert sinds kort een opvallend gerucht over André Hazes jr. Volgens het bekende juicekanaal RealityFBI zou de zanger niet alleen op vrouwen vallen, maar inmiddels ook een romantische relatie hebben met een man – en wel met zijn goede vriend Andy Wethmar. Het nieuws zorgt voor veel opschudding, maar André zelf besluit er luchtig op te reageren.
RealityFBI: “Diverse bronnen bevestigen”
RealityFBI, dat vaker als eerste komt met sappige details uit de wereld van bekende Nederlanders, beweert meerdere bronnen te hebben gesproken die beweren dat er meer speelt tussen André en Andy dan vriendschap. Op Instagram plaatste het kanaal screenshots van een bericht dat ze naar Andy hebben gestuurd:
“We hebben reden om te geloven dat jij een relatie hebt met André Hazes. Dat zeggen diverse bronnen. Voor we hierover publiceren, willen we je graag om een reactie vragen.”
Andy heeft zijn profiel inmiddels op privé gezet en heeft (vooralsnog) niet publiekelijk gereageerd. André Hazes daarentegen, liet er geen gras over groeien en reageerde met een video waarin hij zichtbaar verbaasd is over het gerucht.
“We hebben een nieuw dieptepunt bereikt”
In de video, opgenomen in Ahoy, neemt André de tijd om op het verhaal te reageren.
“Dames en heren, ik loop in Ahoy… Sorry, ik zie er
niet uit. Maar we hebben een nieuw dieptepunt bereikt,” zegt
hij met een mix van verbazing en ironie. Hij toont vervolgens het
screenshot van het bericht van RealityFBI.
“Dit is mijn allerbeste
vriend! Mijn hoofd barst uit elkaar van het lachen.”
Hij sluit af met een knipoog naar Andy:
“An, I love you, vriend. Ik zie je thuis wel.”
De boodschap is duidelijk: André neemt het gerucht met een korrel zout en probeert er vooral de humor van in te zien.
Relatiebreuk met Monique nog vers
De timing van het gerucht is opvallend. Eind april maakten André en Monique Westenberg bekend dat ze uit elkaar zijn. De aankondiging kwam onverwacht voor het grote publiek.
“Op dit moment zijn wij samen op vakantie en vinden
we dit het juiste moment om te delen dat we op een andere plek in
elkaars leven staan,” schreef Monique destijds op
Instagram.
“Onze zoon staat altijd
voorop. We hebben veel fases doorgemaakt, en alles heeft een plek
gekregen. Er is nog steeds liefde en respect. Loslaten is ook een
vorm van groeien.”