Algemeen
Te ziek voor woorden: dít bedrag gaat Famke Louise maandelijks verdienen met vuige content

Famke Louise’s nieuwe contentkanaal heeft nog maar net zijn deuren geopend, maar de artieste draait nu al overuren om alle nieuwsgierige kijkers te bedienen.
“Ik ga de hele nacht door,” beloofde ze onlangs in een Instagram
Story. Ongeacht de controverse lijkt het erop dat dit kanaal een
waardevolle bron van inkomsten is, zoals snel wordt berekend.
Famke volgt eigenlijk het bekende pad van veel vergeten BN’ers.
Stap één: verschijn in diverse televisieprogramma’s.
Maar als dat niet werkt, ga dan snel door naar stap twee:
lanceer een kanaal voor betalende abonnees.
En dat is precies wat Famke heeft gedaan. Sinds kort heeft ze
een account op F#nC*ntro, waar ook andere bekendheden zoals Nicol
Kremers flink cashen.
Bescheiden content
Volgens Yvonne Coldeweijer gaat Famke echter lang niet zo ver als
Kremers.
Er wordt beweerd dat Famke helemaal niet van plan is om volledig
naakt te gaan en tot nu toe voornamelijk bescheiden foto’s plaatst
waar zelfs in de meest conservatieve kringen weinig op aan te
merken is.
Ondanks de ingetogenheid kan Famke toch aardig verdienen aan dit
materiaal, althans zolang haar abonnees er nog voldoening uit
halen.
Hoeveel gaat Famke Louise verdienen?
Maar wat zal Famke verdienen? Nou, Kremers verdient momenteel
tussen de 50.000 en 100.000 euro per maand met abonnementen van 20
euro per maand, en dat met slechts 105.000 volgers op
Instagram.
Aantallen spelen zeker een rol, aangezien de dames op Instagram
reclame maken voor hun exclusieve content.
Famke heeft bijna 1 miljoen volgers, wat betekent dat ze maar
liefst 10 keer zoveel aandacht krijgt als Nicol.
Dit zou dus aanzienlijk meer inkomsten kunnen betekenen.
Bovendien vraagt Famke aanzienlijk meer per maand aan haar
‘fans’.
Waar Nicol haar content voor slechts 20 euro per maand aanbiedt,
moeten fans van Famke maar liefst 35 euro per maand neertellen.
Voor een jaar lang toegang tot Famke’s content betaal je zelfs
252 euro.
Indrukwekkende bedragen
Als we dit vergelijken met Nicol, zou Famke’s business aanzienlijk
winstgevender moeten zijn.
Het is redelijk om aan te nemen dat een bepaald percentage van
Famke’s Instagram-volgers betalende klanten wordt, en met bijna 10
keer zoveel volgers als Nicol, zou Famke dus minstens op een
maandelijkse omzet van 450.000 euro kunnen rekenen.
Uiteraard is dit gebaseerd op de veronderstelling dat Nicol niet
heeft gelogen over haar inkomsten en dat Famke een vergelijkbaar
percentage betalende klanten krijgt.

Algemeen
Beste vriend B&B-Jean Paul onthult of hij echt getrouwd is

B&B Vol Liefde-kijkers in de ban van Britt en Kees: wat is er nu écht aan de hand?
Het huidige seizoen van B&B Vol Liefde zit inmiddels over de helft, maar voor deelnemer Jean-Paul wil het in de liefde nog niet echt lukken. Sterker nog: Britt, die aanvankelijk speciaal voor hem naar Spanje afreisde, lijkt haar hart te hebben verloren aan iemand anders – en wel aan zijn vriend Kees.
Een onverwachte wending
Al sinds de eerste afleveringen merkten kijkers op dat er een klik leek te ontstaan tussen Britt en Kees. Tijdens een van de vele feestjes in het programma liet Britt zich zelfs ontvallen: “Jammer dat hij getrouwd is.” Toen er later in het seizoen duidelijk sprake was van een vonk, werd dit moment op sociale media massaal teruggehaald.
Maar al snel ontstond er verwarring: is Kees nu wel of niet getrouwd, en waar is zijn eventuele vrouw in dit verhaal?
“Ik ben niet getrouwd”
In een gesprek met regionale krant PZC reageert Kees zelf op de geruchten. “Laat het duidelijk zijn: ik ben niet getrouwd,” benadrukt hij. Daarmee veegt hij in één klap de speculaties van tafel.
Wat de toekomst brengt voor hem en Britt, wil hij niet prijsgeven. “Daar kan ik niets over zeggen,” laat hij weten. Pas in de speciale reünieaflevering zal blijken of de twee daadwerkelijk een stel zijn geworden – tenzij het nieuws natuurlijk al eerder uitlekt.
Geen hechte vrienden met Jean-Paul
Opvallend is dat Kees ook een misverstand over zijn band met Jean-Paul uit de wereld helpt. Hoewel hij in het programma werd voorgesteld als een vriend van de B&B-eigenaar, blijkt dat in werkelijkheid anders te liggen. “Dat moet je niet letterlijk nemen. In Spanje word je al snel ‘vriend’ genoemd. Jean-Paul heeft veel beste vrienden,” legt hij uit.
Volgens Kees kent Jean-Paul in de omgeving van Jijona vrijwel iedereen en kent iedereen hem, maar dat beeld wordt niet door iedereen gedeeld. Zo vertelde een anonieme bron onlangs dat Jean-Paul in werkelijkheid minder bekend zou zijn in het dorp dan in de serie wordt gesuggereerd.
Kees’ rol achter de schermen
Hoewel hij zelf geen B&B runt, heeft Kees tijdens de opnames wel een belangrijke rol gespeeld. Hij nam namelijk de taak van hoofd facilitaire dienstverlening op zich. Dat hield in dat hij kandidaten van en naar het vliegveld bracht, onderdak regelde wanneer zij niet in een B&B verbleven, boodschappen deed en fungeerde als troubleshooter bij onverwachte situaties.
“Het was leuk om die rol te vervullen,” zegt hij enthousiast. “Je zit midden in het avontuur, maar toch net even op een andere manier dan de deelnemers.”
De terugreis van Britt
Ook na haar vertrek uit de B&B bleef Kees betrokken bij Britt. Hij bracht haar persoonlijk terug naar huis. “Daar hebben we het, met een paar mensen, nog even heel gezellig gehad,” vertelt hij. Over wat er daarna gebeurde, blijft hij discreet.
Spannende weken voor kijkers
Met de reünieaflevering in het vooruitzicht, blijft het gissen naar de ware stand van zaken tussen Britt en Kees. Is er een romance ontstaan, of is het bij een zomerse flirt gebleven? Eén ding is zeker: hun verhaallijn zorgt voor veel gespreksstof op sociale media én in de huiskamers van fans van B&B Vol Liefde.