Algemeen
Famke Louise deelt ongecensureerde beelden: ‘Ik start op dit bekende platform!’

Famke Louise, ooit begonnen met het creëren van opvallende video’s op YouTube, werkte samen met SnapKing en ArmooWasRight aan dagelijkse scenario’s vol conflicten en gespeelde ontrouw, puur voor de views. Deze content trok honderdduizenden jonge kijkers.
Jaren later wordt het trio niet meer serieus genomen. SnapKing, nu bekend als DieTim, blijft vergelijkbare content maken, terwijl Armoo uit beeld is verdwenen.
Famke heeft zich ontpopt tot rapper en deelgenomen aan ‘Echt Meisje in de Jungle’, en lijkt van hen drieën het verst te zijn gekomen. Toch droomt Famke van meer, en of ze terugkeert naar rap is onzeker, maar ze lijkt nieuwe plannen te hebben.
Dit bericht op Instagram bekijken
Er zijn speculaties rondom Famke Louise’s recente activiteiten. Op sociale media als Instagram en TikTok post Famke opvallende video’s waarin ze ’toevallig’ wordt gefilmd, vaak door een vriend of vriendin, bedoeld voor haar Instagram-content.
Haar volgers vermoeden echter dat er meer achter zit. Recent deelde Famke een video in een doorschijnende broek, waardoor alles zichtbaar was, met de tekst: “Waarom zijn ze me altijd aan het filmen?”
Hoewel het bericht op het eerste gezicht onschuldig lijkt, speculeren volgers over de mogelijke aankondiging van een OnlyFans-account. Een volger suggereerde direct: “Je hoeft er niet omheen te draaien, zeg gewoon ‘ik ga OnlyFans beginnen jongens!’” Met haar bijna een miljoen volgers en nationale bekendheid zou dit een winstgevende onderneming kunnen zijn.
Dit bericht op Instagram bekijken

Algemeen
Beste vriend B&B-Jean Paul onthult of hij echt getrouwd is

B&B Vol Liefde-kijkers in de ban van Britt en Kees: wat is er nu écht aan de hand?
Het huidige seizoen van B&B Vol Liefde zit inmiddels over de helft, maar voor deelnemer Jean-Paul wil het in de liefde nog niet echt lukken. Sterker nog: Britt, die aanvankelijk speciaal voor hem naar Spanje afreisde, lijkt haar hart te hebben verloren aan iemand anders – en wel aan zijn vriend Kees.
Een onverwachte wending
Al sinds de eerste afleveringen merkten kijkers op dat er een klik leek te ontstaan tussen Britt en Kees. Tijdens een van de vele feestjes in het programma liet Britt zich zelfs ontvallen: “Jammer dat hij getrouwd is.” Toen er later in het seizoen duidelijk sprake was van een vonk, werd dit moment op sociale media massaal teruggehaald.
Maar al snel ontstond er verwarring: is Kees nu wel of niet getrouwd, en waar is zijn eventuele vrouw in dit verhaal?
“Ik ben niet getrouwd”
In een gesprek met regionale krant PZC reageert Kees zelf op de geruchten. “Laat het duidelijk zijn: ik ben niet getrouwd,” benadrukt hij. Daarmee veegt hij in één klap de speculaties van tafel.
Wat de toekomst brengt voor hem en Britt, wil hij niet prijsgeven. “Daar kan ik niets over zeggen,” laat hij weten. Pas in de speciale reünieaflevering zal blijken of de twee daadwerkelijk een stel zijn geworden – tenzij het nieuws natuurlijk al eerder uitlekt.
Geen hechte vrienden met Jean-Paul
Opvallend is dat Kees ook een misverstand over zijn band met Jean-Paul uit de wereld helpt. Hoewel hij in het programma werd voorgesteld als een vriend van de B&B-eigenaar, blijkt dat in werkelijkheid anders te liggen. “Dat moet je niet letterlijk nemen. In Spanje word je al snel ‘vriend’ genoemd. Jean-Paul heeft veel beste vrienden,” legt hij uit.
Volgens Kees kent Jean-Paul in de omgeving van Jijona vrijwel iedereen en kent iedereen hem, maar dat beeld wordt niet door iedereen gedeeld. Zo vertelde een anonieme bron onlangs dat Jean-Paul in werkelijkheid minder bekend zou zijn in het dorp dan in de serie wordt gesuggereerd.
Kees’ rol achter de schermen
Hoewel hij zelf geen B&B runt, heeft Kees tijdens de opnames wel een belangrijke rol gespeeld. Hij nam namelijk de taak van hoofd facilitaire dienstverlening op zich. Dat hield in dat hij kandidaten van en naar het vliegveld bracht, onderdak regelde wanneer zij niet in een B&B verbleven, boodschappen deed en fungeerde als troubleshooter bij onverwachte situaties.
“Het was leuk om die rol te vervullen,” zegt hij enthousiast. “Je zit midden in het avontuur, maar toch net even op een andere manier dan de deelnemers.”
De terugreis van Britt
Ook na haar vertrek uit de B&B bleef Kees betrokken bij Britt. Hij bracht haar persoonlijk terug naar huis. “Daar hebben we het, met een paar mensen, nog even heel gezellig gehad,” vertelt hij. Over wat er daarna gebeurde, blijft hij discreet.
Spannende weken voor kijkers
Met de reünieaflevering in het vooruitzicht, blijft het gissen naar de ware stand van zaken tussen Britt en Kees. Is er een romance ontstaan, of is het bij een zomerse flirt gebleven? Eén ding is zeker: hun verhaallijn zorgt voor veel gespreksstof op sociale media én in de huiskamers van fans van B&B Vol Liefde.