-

Algemeen

Peter Gillis op heterdaad betrapt met een mysterieuze vrouw in zijn Ferrari – Betrapt op video!

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Peter Gillis staat erom bekend dat hij graag pronkt met zijn welvaart. Of het nu gaat om een avondje uit eten of het showen van zijn indrukwekkende autoverzameling, Peter deinst er niet voor terug om zijn rijkdom tentoon te spreiden.

Hij parkeert zijn dure bolides graag op opvallende plaatsen, zodat iedereen kan zien wat hij bezit. Of dit altijd is toegestaan, is een tweede vraag, maar in Nederland worden boetes niet op basis van je vermogen uitgedeeld.

Eén van de meest opvallende auto’s in Peter Gillis’ collectie is zijn camper ter waarde van ruim een half miljoen euro, en zijn Rolls Royce.

Op beide voertuigen heeft hij zijn eigen hoofd levensgroot laten afdrukken, waardoor ze nog meer in het oog springen. Maar in zijn vrije tijd geniet Peter ook graag van zijn Ferrari.

Met wie zit Peter Gillis aan dat tafeltje?
Vorig jaar kocht Peter een Ferrari 812 GTS met een krachtige V12-motor, een bolide die ongeveer een half miljoen euro kost, als we Google mogen geloven.

Tegenwoordig vind je overal jonge mensen met Instagram-accounts vol video’s en foto’s van dure auto’s die ze op straat tegenkomen. Overal waar Peter verschijnt met zijn Ferrari, zijn er dan ook talloze jonge bewonderaars die snel een filmpje van zijn auto willen maken.

Het filmpje in kwestie is van juni vorig jaar. Het toont Peter terwijl hij uitstapt en zijn auto wordt uitgebreid gefilmd. Op de achtergrond is echter te zien dat Peter in het gezelschap is van een vrouw.

Volgens sommige kijkers lijkt deze dame absoluut niet op Wendy, zijn huidige vriendin. Er zijn zelfs mensen die denken dat het Nicolleke is, zijn voormalige partner. Is dat werkelijk mogelijk?

Het filmpje dat opdook van Peter Gillis en zijn gezelschap aan het tafeltje bij zijn Ferrari zorgde voor de nodige speculaties en discussies onder de kijkers. Velen waren nieuwsgierig naar de identiteit van de vrouw die naast Peter zat.

Sommige mensen dachten inderdaad dat het Nicolleke was, zijn voormalige partner. De discussie laaide op en menigeen vroeg zich af of Peter misschien een nieuwe liefde had gevonden of dat er meer aan de hand was.

Peter Gillis is een bekend gezicht in de Nederlandse media, vooral vanwege zijn optredens in realityshows zoals “Massa is Kassa.” Zijn liefdesleven is ook vaak onderwerp van gesprek geweest, met eerdere relaties en breuken die de headlines haalden.

Het is belangrijk op te merken dat het internet vaak een broedplaats is voor geruchten en speculaties.

Mensen trekken snel conclusies op basis van beperkte informatie en beelden. Het is dan ook mogelijk dat de vrouw in de video gewoon een vriendin, familielid of zakelijke relatie van Peter is. Een enkele video vertelt meestal niet het hele verhaal.

Het blijft vooralsnog onduidelijk wie de mysterieuze vrouw is die naast Peter Gillis zat op dat bewuste moment. Wellicht zullen toekomstige ontwikkelingen meer duidelijkheid verschaffen over de aard van hun relatie, als die er al is. Voor nu blijft het een intrigerend raadsel dat de nieuwsgierigheid van velen voedt.

Algemeen

Floortje Dessing getrffen door ernstige ziekte: ‘Al dagen niet gegeten en bonkende hoofdpijn’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Tv-maker Floortje Dessing (52) heeft tijdens opnames op Bali naar eigen zeggen een naar ’tropisch v!rus’ opgelopen. Ze heeft al dagenlang niet kunnen eten en kan alleen wat water binnenhouden.

Hoewel ze voor werk op het Indonesische eiland verblijft, hoopte ze ook te kunnen ontspannen tijdens haar verblijf.

Het is voor het eerst in zeven jaar dat ze terug is op Bali, en ze geniet van de veranderingen en kleine details, zoals een bijzondere boom bij haar logeeradres. Helaas kan Dessing echter niet echt genieten vanwege haar z!ekte.

Ze deelde haar situatie met haar 63.000 volgers op social media en vertelde over het ‘n*sty tropisch v!rus’ dat haar al op de tweede dag van haar reis te pakken had genomen.

Ze verblijft momenteel alleen maar binnen onder een muggennet en heeft last van bonzende h00fdpijn.

Het is niet duidelijk welk v!rus ze precies heeft, maar het heeft haar flink te pakken. Ze heeft al dagen niet kunnen eten en houdt alleen water en paracetam0l binnen.

Ondanks haar tegenslag blijft Dessing nuchter en 0ptimistisch. Ze zegt: “Dat is ook reizen… Maar even doorb!jten en we zijn er vast weer.”

Haar volgers sturen haar beterschapswensen, wat haar enigszins helpt om zich wat beter te voelen.

Het is niet de eerste keer dat Dessing wordt getr0ffen door een typische reisaand0ening. In het verleden heeft ze al te maken gehad met verschillende infect!es en aand0eningen tijdens haar reizen, zoals schist0somiasis in Colombia, knokkelk00rts op Bali, hondsd0lheid in Cambodja en tekenencefalitis in Zweden.

Ze heeft zelfs ooit beweerd dat ze werd aangev*llen door duizenden wespen op een eiland in de Stille Oceaan.

Ondanks deze uitdagingen leveren haar reisavonturen prijswinnende tv-programma’s op. Onlangs werd ze geëerd met de Media Oeuvre Award voor haar jarenlange carrière vol ‘schitterende’ programma’s en mooie verhalen.

Ze won in 2016 de Gouden Televizier-Ring met haar programma ‘Floortje naar het einde van de wereld’.

Dessing wordt beschouwd als een ‘klasse apart’ door de jury, bestaande uit AD-columnist Angela de Jong en Spreekbuis-uitgever Richard Otto.

Lees verder