-

Algemeen

Cilly Dartell (66 jaar oud) overleden

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Cilly Dartell

De voormalige presentatrice van Hart van Nederland, Cilly Dartell, is op 66-jarige leeftijd 0verleden.

Na een langdurige z!ekte heeft ze de strijd verloren. Vorige maand werd bekend dat ze leed aan ongeneeslijke longk*nker.

Cilly Dartell, geboren op 23 oktober 1957 in Utrecht, begon haar carrière als omroepster bij de TROS voordat ze bekendheid verwierf als presentatrice van verschillende televisieprogramma’s.

In 1996 maakte ze de overstap naar SBS6, waar ze programma’s zoals Hart van Nederland en Shownieuws presenteerde. Ze bleef een bekend gezicht bij Hart van Nederland tot 2012.

Cilly Dartell kreeg in 2016 te maken met longk*nker, maar wist die uitdaging toen te overwinnen. Helaas keerde de z!ekte later terug en leidde nu tot haar verdrietige 0verlijden.

De afgelopen tijd heeft ze afscheid kunnen nemen van haar familie en dierbaren, wat ongetwijfeld een waardevolle periode voor haar is geweest.

We willen alle betrokkenen en nabestaanden van Cilly Dartell onze oprechte steun en kracht toewensen in deze moeilijke tijd. Moge ze rusten in vrede.

Cilly Dartell, een geliefde persoonlijkheid in de Nederlandse media, zal herinnerd worden om haar charme en professionele bijdrage aan de televisiewereld.

Haar veelzijdige carrière en haar toewijding aan het vak hebben haar een speciale plaats gegeven in de harten van velen.

Haar moed en vastberadenheid om de strijd tegen longk*nker aan te gaan, waren bewonderenswaardig.

Ondanks de zware uitdagingen wist ze in het verleden de z!ekte te overwinnen, maar helaas was de terugkeer ervan een onoverkomelijke hindernis.

Cilly’s nalatenschap zal voortleven in de herinneringen van haar vele fans en bewonderaars. Haar bijdragen aan de Nederlandse televisie zullen altijd worden gewaardeerd, en haar positieve invloed zal niet worden vergeten.

In deze moeilijke tijd delen velen hun medeleven en steunbetuigingen aan de familie en vrienden van Cilly Dartell.

Haar 0verlijden laat een leegte achter in de Nederlandse mediawereld, en ze zal gemist worden door velen die haar hebben gekend en bewonderd. Moge ze in vrede rusten.

Algemeen

B&B Vol Liefde-kijkers zijn het eens met elkaar en zeggen allemaal hetzelfde over Ingrid

Avatar foto

Gepubliceerd

op

B&B Vol Liefde-kijkers verbaasd over Ingrids aanpak: zoekt ze liefde of een klusjesman?

De vierde aflevering van het populaire programma B&B Vol Liefde bracht de kijkers opnieuw naar het zonovergoten Griekse eiland Lesbos, waar B&B-eigenaresse Ingrid vol verwachting haar eerste logé ontvangt. De man in kwestie is Frank, maar de kennismaking verloopt niet helemaal zoals gehoopt. Al snel vragen kijkers zich af of Ingrid wel écht op zoek is naar liefde – of vooral naar hulp in de tuin.

Spannende eerste ontmoeting in Lesbos

Ingrid heeft haar B&B op Lesbos met veel liefde opgebouwd, maar er is duidelijk nog werk aan de winkel. Als Frank arriveert, is hij enthousiast en vertelt hij dat hij uitkijkt naar “wandelingen over het eiland”. Een onschuldige wens, zou je denken – maar voor Ingrid lijkt dit al direct een klein struikelblok. Zij had namelijk gehoopt dat haar nieuwe gast vooral zou willen meehelpen.

“Er moet hier gewoon nog veel gebeuren,” zegt Ingrid openhartig in de aflevering. “Iemand die even helpt met onkruid trekken, zou heel welkom zijn.”

Hoewel Ingrid het luchtig brengt, valt haar reactie op bij kijkers. Het contrast tussen Franks romantische insteek en Ingrids praktische verwachtingen leidt al snel tot verwarring – en vooral tot een stroom aan reacties op sociale media.

“Zoekt Ingrid een partner of een tuinman?”

Op platformen als X (voorheen Twitter) en Instagram laten kijkers hun verbazing blijken. De verwachting was immers dat het programma draait om liefde, niet om landschapsverzorging.

Een kijker schrijft: “Ingrid vraagt wat Frank wil doen. Hij zegt wandelen. Blijkbaar was het juiste antwoord: onkruid wieden.”

Een ander voegt eraan toe: “Dit lijkt meer op een sollicitatiegesprek dan op een romantische ontmoeting. Zo jammer!”

Ook klinkt er wat cynisme in de reacties: “Ik dacht dat je meedeed aan B&B Vol Liefde, niet aan B&B Vol Arbeid.”

Het lijkt erop dat veel kijkers zich afvragen of Ingrid haar intenties voldoende duidelijk maakt. Sommigen geven aan dat ze best begrijpen dat er in een B&B gewerkt moet worden, maar dat het belangrijk blijft dat liefde de kern van het programma vormt.

Niet de eerste keer

Opvallend is dat dit soort discussies eerder zijn voorgekomen in B&B Vol Liefde. In eerdere seizoenen zijn er meerdere momenten geweest waarop kijkers het idee kregen dat bepaalde deelnemers vooral op zoek waren naar hulp bij hun bedrijf in plaats van naar een levenspartner. Het roept de vraag op: wanneer slaat een romantisch avontuur om in een gratis arbeidskracht?

Toch zijn er ook mensen die Ingrid verdedigen. “Ze zegt het gewoon eerlijk,” stelt een kijker. “Ze runt die B&B in haar eentje, en er is altijd wat te doen. Misschien is een man die niet bang is om zijn handen vuil te maken precies wat ze nodig heeft.”

Frank blijft hoffelijk, maar terughoudend

Frank zelf blijft rustig onder het voorstel. Hij geeft aan dat hij best bereid is de handen uit de mouwen te steken, maar dat hij ook graag tijd wil maken om de omgeving te verkennen en elkaar op een ontspannen manier beter te leren kennen. Tot nu toe lijkt hij vooral nog af te tasten wat Ingrid precies verwacht – en of daar voor hem ruimte is om zichzelf te zijn.

De chemie tussen de twee lijkt nog niet helemaal tot bloei te komen, en het is afwachten hoe dit contact zich ontwikkelt in de komende afleveringen.

Verrassende gast op komst: oude realityster duikt op

Wie al vooruitkijkt op Videoland, weet dat er in de komende afleveringen nóg een opvallende ontmoeting aankomt. In aflevering acht maakt namelijk Rob zijn opwachting – een man die bij sommige kijkers wellicht nog een belletje doet rinkelen.

Rob werd in 2013 bekend door zijn deelname aan het programma De Allerslechtste Echtgenoot. Hij won destijds zelfs de show, wat misschien niet het meest romantische cv is om mee te nemen naar B&B Vol Liefde. Toch heeft Rob zich aangemeld om bij Magda, een van de andere deelnemers, zijn geluk te beproeven.

Hoewel zijn verleden in de spotlights geen garantie is voor succes, hopen kijkers dat Rob in de afgelopen jaren gegroeid is – en dat hij Magda weet te verrassen met een nieuw, zachter karakter.

Een kijker reageert alvast hoopvol: “Iedereen verdient een tweede kans. Misschien is Rob inmiddels juist een geweldige partner geworden.”

Seizoen vol verrassingen

Het vijfde seizoen van B&B Vol Liefde blijkt opnieuw boordevol kleurrijke personages, onverwachte wendingen en interessante dynamieken te zitten. Of het nu gaat om een klusjesman in Griekenland of een oud-realityster die opnieuw de liefde wil vinden: de verhalen zorgen telkens weer voor gespreksstof.

De kijkers blijven trouw en kritisch, en dat maakt het programma zo levendig. De grote vraag blijft: wie vindt deze zomer écht de liefde – en wie blijkt toch vooral op zoek naar gezelschap, hulp of een beetje media-aandacht?

Tot slot: wat vinden de kijkers?

De discussie over Ingrid en Frank toont aan dat het publiek betrokken is – en bepaalde verwachtingen heeft van het programma. Dat liefde centraal moet staan, daarover lijken de meesten het eens. Een beetje meehelpen is geen probleem, maar het mag geen sollicitatiegesprek worden.

Een kijker vat het krachtig samen: “Liefde is geen tegenprestatie. Wie echt komt voor de romantiek, hoort dat ook te laten zien.”

Of Ingrid en Frank alsnog nader tot elkaar komen, zal de komende afleveringen duidelijk worden. Eén ding is zeker: B&B Vol Liefde blijft een zomerhit vol stof tot nadenken – én voor velen een bron van vermaak, verwondering en soms een tikkeltje frustratie.

Lees verder