Algemeen
Vrouw die haar voorhoofd liet tatoeëren met naam van vriend is keihard gedumpt
Bijna de hele wereld zag vorige week een opvallende video voorbij komen.

Influencer Ana beweerde een relatie van 17 dagen te hebben met
ene Kevin en liet uit ‘liefde’ zijn naam op haar voorhoofd
tatoeëren.

Ze rechtvaardigde haar actie door te zeggen: “Dat doe je als je
echt van iemand houdt.”

Nep
Velen konden nauwelijks geloven wat ze zagen. Het laten zetten van
iemands naam op je voorhoofd is op zichzelf al twijfelachtig, maar
het wordt nog vreemder als je bedenkt dat ze pas twee weken samen
waren.
@anastanskovsky My new face tattoo ❤️
De video kreeg veel kritiek, met name van een bekende
tatoeëerder die beweerde dat het allemaal nep was.

Ana reageerde hierop door vol te houden dat het 100% echt was en
dat ze er geen spijt van had. Maar nu, enkele dagen later, heeft ze
een andere boodschap.

Tattoo
Kevin heeft haar gedumpt, en Ana is weer vrijgezel. Daarom voelt ze
de behoefte om de waarheid te vertellen: de tatoeage was inderdaad
nep.

Ze onthult dit nu, nadat haar video 33 miljoen keer is bekeken
en ze duizenden euro’s heeft verdiend.

In haar oorspronkelijke video zei Ana: “Het is echt. Ik kan niet
geloven dat ik dit heb gedaan. Ik weet dat het een beetje vreemd
is.

Maar ik wil mijn gevoel uiten. Ik denk dat je, als je echt van
iemand houdt, dat moet laten zien.” Ze haalde ook uit naar degenen
die beweerden dat het nep was.

‘Mensen waarschuwen’
Nu ze weer vrijgezel is, komt Ana met een opmerkelijke
verklaring.

De tatoeage was inderdaad geen echte tatoeage. Ze toont hoe ze
Kevin van haar voorhoofd verwijdert met een washandje.

Maar hier is de reden achter het bedrog: Ana heeft spijt van
haar nep-tatoeages. Ze wil voorkomen dat anderen spijt krijgen van
hun tatoeages.

Ana wil mensen waarschuwen om niet zomaar tatoeages te laten
zetten, omdat ze er later spijt van kunnen krijgen, net zoals
zij.

Voorbeeld
Kortom, Ana wil mensen eigenlijk waarschuwen voor de fouten die zij
heeft gemaakt. Het is natuurlijk totale onzin, maar ja, wat moet je
als je zo duidelijk betrapt bent?
@anastanskovsky I regret my tattoo ? #facetattoo #tattoo
In ieder geval heeft Ana veel geld verdiend met haar nepvideo en
haar nieuwe video heeft al 22 miljoen views. Helaas is ze Kevin wel
kwijtgeraakt, al na 17 dagen.

Misschien is het niet verstandig om advies van Ana ter harte te
nemen, vooral niet op het gebied van relaties ?

Algemeen
Holland’s Got Talent-kijkers ergeren zich allemaal aan hetzelfde tijdens de finale: ”Tenenkrommend slecht”

Holland’s Got Talent-finale maakt indruk, maar kijkers storen zich massaal aan één element
De grote finale van Holland’s Got Talent zorgde vrijdagavond voor een mix van bewondering en ergernis. Terwijl de tien finalisten het beste van zichzelf gaven in een indrukwekkende liveshow, ging het publiek op sociale media los over iets wat niets met de talenten zelf te maken had. De kritiek richtte zich vooral op de tussendoor-filmpjes van presentatoren Buddy Vedder en Jamai Loman, die door veel kijkers als “flauw” en “tenenkrommend” werden bestempeld.

Tien acts strijden om de hoofdprijs
Na weken van audities, halve finales en emotionele momenten was het vrijdagavond eindelijk zover: de ontknoping van het populairste talentenprogramma van Nederland. Tien acts betraden het podium in een zinderende liveshow, elk met hun eigen stijl en verhaal.
De finale bestond uit optredens van Tha Boyz, Tim, Maaike, Arthur, Vladyslav & Veronika, Melvin, Poleduo Salami, Tiyana, Duo Libra en The Rebels.
Elke act bracht een unieke performance: van spectaculaire dansroutines tot breekbare zangnummers en acrobatiek op hoog niveau. Het publiek in de zaal reageerde enthousiast, en ook thuis lieten kijkers weten onder de indruk te zijn van het talent dat dit seizoen te zien was.
“Wat een finale! Zoveel kwaliteit bij elkaar. Dit is precies waarom ik elk seizoen blijf kijken,” schreef een fan op X.
50.000 euro voor de winnaar
Zoals gebruikelijk stond er in de finale niet alleen eeuwige roem op het spel, maar ook een indrukwekkende geldprijs. De winnaar mocht namelijk een bedrag van 50.000 euro mee naar huis nemen.
De jury — bestaande uit Soundos El Ahmadi, Dan Karaty, Chantal Janzen en Marc-Marie Huijbregts — had de moeilijke taak om uit de tien acts een top drie te kiezen. Volgens Soundos was dat geen makkelijke klus.
“We hebben wel wat discussies gehad, maar we zijn eruit gekomen,” zei ze na afloop van de laatste act.
De jury koos uiteindelijk voor Duo Libra, Tiyana, en het acrobatenkoppel Vladyslav en Veronika als finalisten voor de eindstrijd.
Het was vervolgens aan het publiek in de studio om de uiteindelijke winnaar te kiezen — en dat werd het Oekraïense duo Vladyslav en Veronika.
Toen het verlossende moment kwam en hun naam werd omgeroepen, omhelsden ze elkaar ontroerd en vormden met hun handen een hartje richting het publiek.
“Het is een grote eer om hier te staan en onze kunst met jullie te delen,” zei Vladyslav in zijn dankwoord. “We zijn jullie allemaal ongelooflijk dankbaar.”
Prachtige finale… maar irritatie over filmpjes
Toch was het niet de uitslag die het meest besproken werd op sociale media. Al tijdens de uitzending lieten talloze kijkers weten zich flink te storen aan iets anders: de korte filmpjes met Buddy Vedder en Jamai Loman, die tussen de optredens door werden uitgezonden.
De filmpjes, bedoeld als luchtige tussendoortjes, sloegen volgens veel kijkers volledig de plank mis. Op X verschenen binnen enkele minuten tientallen berichten waarin mensen hun ergernis uitten.
“Wat een kinderachtig gedoe, die filmpjes tussendoor,” schreef iemand.
“Waarom ook die filmpjes? We willen gewoon de acts zien!” reageerde een ander.
Gebruiker Bjørn R. vatte het gevoel van veel kijkers samen:
“Wie o wie bij Holland’s Got Talent dacht dat die filmpjes een leuk idee waren? Mijn god, wat tenenkrommend gênant zeg.”
Ook Ellen B. liet zich horen:
“Waarom ook die filmpjes tussendoor, wat een flauw gedoe.”
En kijker K@@t schreef met een knipoog:
“Mooie finale tot nu toe, maar die filmpjes zijn tenenkrommend. Enne… we willen de talenten zien en niet continu shots van de jury. (Feedback voor volgend seizoen 😉)”
De reacties bleven binnenstromen, en het onderwerp “#HGT” werd al snel trending in Nederland.
Humor of hinder?
Hoewel sommige kijkers de filmpjes met een korreltje zout namen en ze als “gewoon melig” omschreven, was het gros van de reacties kritisch. Veel mensen vonden dat de humor ten koste ging van het tempo en de spanning van de show.
“Bij een finale wil je de optredens beleven, niet afgeleid worden door sketches van de presentatoren,” schrijft een kijker. Een ander voegt toe: “De acts verdienen het volle podium, niet de show eromheen.”
Televisiekenner Marcus den Blanken analyseerde op X waarom dit zoveel irritatie opwekte:
“De kijker investeert weken in de kandidaten en wil in de finale vooral hen zien schitteren. Humor is prima, maar niet als het afleidt van waar het echt om draait.”
Volgens Den Blanken is dit een bekend risico bij talentenshows: de balans tussen entertainment en emotie is dun. “De finale moet voelen als een hoogtepunt, niet als een sketchprogramma.”
Jury onder indruk van de finalisten
Ondanks de kritiek op de tussensegmenten, was de jury vol lof over de finalisten zelf. Dan Karaty sprak lovende woorden over de creativiteit van dit seizoen.
“Het niveau lag ongelooflijk hoog. Wat me vooral raakte, was de passie van de deelnemers. Ze gaven alles, en dat voelde je.”
Chantal Janzen prees vooral de diversiteit van de acts.
“We hebben dans, muziek, acrobatiek, comedy — echt alles voorbij zien komen. Nederland mag trots zijn op dit talent.”
Marc-Marie Huijbregts voegde daar met een glimlach aan toe:
“Ik heb gelachen, ik heb gehuiverd, ik heb ontroering gevoeld. Wat wil je nog meer van een finale?”
Vladyslav en Veronika: een liefdesduo met kracht en elegantie
De winnaars Vladyslav en Veronika stalen de show met hun adembenemende acrobatische performance. Het duo combineerde kracht, elegantie en emotie in een optreden dat het publiek ademloos achterliet.
Ze begonnen hun act in totale stilte, waarna langzaam muziek inzette terwijl ze elkaar omhoog tilden in een choreografie vol vertrouwen en verbinding. Hun optreden werd door de jury omschreven als “magisch” en “haast poëtisch”.
Na hun winst bedankten ze niet alleen het publiek, maar ook de andere finalisten.
“Iedereen hier is een winnaar,” zei Veronika met tranen in haar ogen. “We hebben samen iets moois neergezet.”
Een finale met gemengde gevoelens
Hoewel Holland’s Got Talent een waardige winnaar kreeg en indrukwekkende optredens leverde, zorgden de tussendoorfragmenten voor verdeeldheid onder het publiek.
Op sociale media werd gesuggereerd dat de programmamakers de formule volgend seizoen moeten herzien. “De acts zijn sterk genoeg van zichzelf. Geef ze de volledige spotlight,” schreef een kijker.
Toch blijft de eindbalans positief: miljoenen Nederlanders hebben genoten van het talent, de emoties en de verrassingen die de finale bracht. De kritiek op de filmpjes laat vooral zien hoe betrokken het publiek is — een teken dat het programma leeft als nooit tevoren.


