-

Algemeen

Valerio (30) is al twaalf jaar werkloos: ”Ik zoek een rijke dame om mee te trouwen”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Het leven van de dertigjarige Valerio uit Den Haag verkeert in zware omstandigheden.

Hij verwierf recentelijk bekendheid op het internet omdat hij, als dakloze, naar een asielhotel ging en vroeg of hij daar kon overnachten. Helaas kon dit enkel als je vluchteling bent.

Valerio vertelt aan Omroep PowNed dat hij al twaalf jaar op zoek is naar een woning en zich bij talloze instanties heeft ingeschreven.

Hij uit zijn frustratie over de situatie: “Ik word er helemaal gek van. Op dertigjarige leeftijd moet je constant aan mensen vragen: mag ik alsjeblieft bij jou slapen?”

Sinds enkele jaren slaapt Valerio niet meer bij het Leger des Heils, omdat hij probeert er altijd netjes uit te zien en zelfs last heeft van smetvrees.

Hij vermijdt om tussen daklozen te verblijven en slaapt soms bij bekenden of na ontmoetingen in cafés.

Valerio is al enkele jaren werkloos vanwege ernstige ADHD en vertelt dat de staat hem heeft verboden om te werken.

Hij ontvangt slechts 400 euro per maand en voelt zich beroofd van eigenwaarde.

Valerio heeft recentelijk extreme politieke opvattingen aangenomen en zegt nu neonazi te zijn en te geloven in de ideologie van Adolf Hitler.

Hij hoopt op steun van Geert Wilders en pleit voor het vertrek van alle vluchtelingen uit het land.

Ondanks zijn moeilijke situatie blijft Valerio hopen op een beter leven en zoekt hij dagelijks naar een welgestelde weduwe in de Piet Heinstraat.

Hij heeft geen andere opties en doet een oproep aan mensen om hem te helpen, zowel met huisvesting als financiële steun.

Hij is bereikbaar via [email protected] en staat open voor hulp van rijke vrouwen die hem willen ondersteunen.

Algemeen

Betrouwbare bron: ”André Hazes heeft affaire met man”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

André Hazes jr. reageert met humor op opmerkelijk gerucht over vermeende relatie met mannelijke vriend

Op sociale media circuleert sinds kort een opvallend gerucht over André Hazes jr. Volgens het bekende juicekanaal RealityFBI zou de zanger niet alleen op vrouwen vallen, maar inmiddels ook een romantische relatie hebben met een man – en wel met zijn goede vriend Andy Wethmar. Het nieuws zorgt voor veel opschudding, maar André zelf besluit er luchtig op te reageren.

RealityFBI: “Diverse bronnen bevestigen”

RealityFBI, dat vaker als eerste komt met sappige details uit de wereld van bekende Nederlanders, beweert meerdere bronnen te hebben gesproken die beweren dat er meer speelt tussen André en Andy dan vriendschap. Op Instagram plaatste het kanaal screenshots van een bericht dat ze naar Andy hebben gestuurd:

“We hebben reden om te geloven dat jij een relatie hebt met André Hazes. Dat zeggen diverse bronnen. Voor we hierover publiceren, willen we je graag om een reactie vragen.”

Andy heeft zijn profiel inmiddels op privé gezet en heeft (vooralsnog) niet publiekelijk gereageerd. André Hazes daarentegen, liet er geen gras over groeien en reageerde met een video waarin hij zichtbaar verbaasd is over het gerucht.

“We hebben een nieuw dieptepunt bereikt”

In de video, opgenomen in Ahoy, neemt André de tijd om op het verhaal te reageren.

“Dames en heren, ik loop in Ahoy… Sorry, ik zie er niet uit. Maar we hebben een nieuw dieptepunt bereikt,” zegt hij met een mix van verbazing en ironie. Hij toont vervolgens het screenshot van het bericht van RealityFBI.
“Dit is mijn allerbeste vriend! Mijn hoofd barst uit elkaar van het lachen.”

Hij sluit af met een knipoog naar Andy:

“An, I love you, vriend. Ik zie je thuis wel.”

De boodschap is duidelijk: André neemt het gerucht met een korrel zout en probeert er vooral de humor van in te zien.

Relatiebreuk met Monique nog vers

De timing van het gerucht is opvallend. Eind april maakten André en Monique Westenberg bekend dat ze uit elkaar zijn. De aankondiging kwam onverwacht voor het grote publiek.

“Op dit moment zijn wij samen op vakantie en vinden we dit het juiste moment om te delen dat we op een andere plek in elkaars leven staan,” schreef Monique destijds op Instagram.
“Onze zoon staat altijd voorop. We hebben veel fases doorgemaakt, en alles heeft een plek gekregen. Er is nog steeds liefde en respect. Loslaten is ook een vorm van groeien.”

Fans reageren verdeeld

Op social media stromen de reacties binnen. Sommigen vinden de geruchten onnodig kwetsend of zelfs schadelijk. Anderen prijzen André juist om de manier waarop hij ermee omgaat: nuchter, met humor en zonder drama.

Of het verhaal over Andy en André enkel een uit de hand gelopen roddel is of niet, doet er voor André op dit moment duidelijk minder toe dan de rust in zijn privéleven. Na een turbulente periode kiest hij ervoor om zich te richten op zijn carrière én op zijn rol als vader.

Wat vind jij van de manier waarop André op het gerucht reageerde?

Lees verder