Algemeen
Gekke Nicol Kremers springt zonder broek op politieauto, laat alles zien!

Nicole Kremers bevindt zich momenteel in een zorgwekkende situatie.
De voormalige partner van Peter Gillis lijkt problemen te hebben
om uit de juridische problemen te blijven.
Een maand geleden verscheen ze voor de rechtbank vanwege het
weigeren van een bloedtest.
Deze test was vereist na een merkwaardig incident waarbij ze de
auto van een vriendin ernstig beschadigde.
Het respecteren van de autoriteiten lijkt niet hoog op haar
lijstje te staan, gezien haar gedrag.
Om haar opvallende ‘ik geef nergens om’-houding aan de wereld te
tonen, heeft ze nu een prov0cerende daad gesteld.
Ze trok haar broek naar beneden en ging op de motorkap van een
p0litieauto liggen. Dit bizarre gedrag is kenmerkend voor haar
eigenzinnige persoonlijkheid.
Op 6 maart van dit jaar werd Nicole door de p0litie aangehouden
nadat ze beweerde op de vlucht te zijn voor haar ex-partner Peter
Gillis.
De politie had redenen om te vermoeden dat ze niet in nuchtere
toestand achter het stuur zat en wilde daarom een bloedtest
uitvoeren.
Nicole werkte echter niet mee, waardoor er nooit bewijs werd
geleverd voor alc0hol- of dr*gsgebruik.
Het weigeren van een bloedtest heeft echter consequenties, en
daarom werd Nicole vorige maand veroordeeld tot een taakstraf van
40 uur.
In plaats van haar leven op een rustige manier voort te zetten
en problemen met just!tie te vermijden, lijkt Nicole van plan te
zijn om ‘wraak’ te nemen.
Ze heeft besloten om haar broek in het openbaar te laten zakken
en vervolgens een diepe buiging te maken.
Hoewel de foto op haar fanpagina normaal gesproken alleen
toegankelijk is voor abonnees, hebben anderen de foto gedeeld.
We willen hierbij de credits geven aan Loesoe voor het delen van
de foto.
Voor degenen die meer spannende foto’s van Nicole willen zien,
biedt ze momenteel 65% korting op pikant beeldmateriaal vanwege de
Black Friday-week.

Algemeen
Roxeanne Hazes meteen onder vuur na eerste uitzending Het Holland Huis: ´Presenteren blijft een vak!´

In het nieuwe muziekprogramma Het Holland Huis staat volksmuziek centraal, en de presentatie is in handen van Roxeanne Hazes. Dit is haar allereerste presentatieklus, en dat laat ze niet ongemerkt. De zangeres deelt dat ze alles spannend vindt, maar tegelijkertijd ook vastberaden is: “Ik durf niks, doe alles,” zei ze in een gesprek met Veronica Superguide.
Roxeanne’s Eerste Stappen als Presentatrice
Het programma is een viering van het steeds populairder wordende levenslied, en het lijkt wel of het volkse genre steeds meer terrein wint. Yves Berendse opent de avond met zijn hit Terug in de tijd, gevolgd door Danny de Munck die een medley zingt ter gelegenheid van zijn veertigjarige jubileum in het vak. Het programma wil niet alleen de groten der volkzangers een podium bieden, maar ook de nieuwe generatie aan talent een kans geven om zich te laten zien.
Voor Roxeanne is het echter de eerste keer dat ze een tv-programma presenteert. En hoewel ze zegt te twijfelen, heeft ze de moed om haar debut te maken.
Toch zijn er enkele opmerkingen van kijkers over haar presentatie. “Waarom heeft Roxeanne een microfoon in haar hand? Dat hoeft toch tegenwoordig niet meer?”, vraagt een kijker zich af. Anderen merken op dat ze de microfoon niet goed vasthoudt voor een presentatie, wat voor sommige kijkers afleidend is.
Kritische Reacties van Kijkers
De reacties op Roxeanne’s presentatie zijn gemengd. Sommige kijkers zijn kritisch en stellen dat “alle begin moeilijk is”, waarbij ze aangeven dat presenteren meer vereist dan alleen een draaiboek en autocue. “Ik heb een absoluut zwak voor Roxeanne, toch blijft presenteren een vak waar meer voor nodig is,” aldus een andere kijker.
Positieve Reacties van Fans
Toch zijn er ook kijkers die positief zijn over het programma zelf. Het Holland Huis wordt door sommigen gezien als een fijne muzikale opvolger van The Tribute: Battle of the Bands.
“Gezellig programma. Gewoon niet over nadenken en lekker genieten van de muziek,” zegt een enthousiaste kijker. Anderen vinden het programma de perfecte manier om een vrijdagavond door te brengen. “Ik moet zeggen geen verkeerd programma voor een vrijdagavond. Kijkt lekker weg.”
Ondanks wat kritiek blijft Roxeanne Hazes proberen haar rol als presentatrice te omarmen, en Het Holland Huis lijkt een goed podium voor zowel haar als de artiesten die eraan meewerken.