-

Algemeen

Paulien (56) vindt heel veel geld in woning van 0verleden schoonvader, maar zegt niks

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Paulien, een 56-jarige vrouw, was bezig met het opruimen van de flat van haar overleden schoonvader toen ze plotseling een aanzienlijke som geld ontdekte. In een flits besloot ze al het geld in haar handtas te stoppen.

Een Onverwachte Vondst

Paulien deelde haar verhaal met Libelle: “Ik was samen met mijn zwager en schoonzus bezig met het opruimen van de flat van mijn 0verleden schoonvader.

Terwijl ik de versleten onderlegger van zijn bureau oppakte, begon er plotseling briefgeld uit te vallen.

Talloze biljetten van 100 en 50 euro dwarrelden tevoorschijn. Ik was geschrokken en bleef als aan de grond genageld staan.”

Paulien (56) ontdekt geld in het huis van haar schoonvader en besluit alles te houden

“Verward keek ik om me heen om te zien of er iemand in de buurt was, maar iedereen was boven. Ik aarzelde geen moment, pakte snel mijn handtas en stopte al het geld erin alsof mijn leven ervan afhing.”

“Net op het moment dat ik mijn tas dichtritste, ging de deur open. Ik werd knalrood en verzon tegen mijn schoonzus dat ik een opvlieger had. Ze merkte niets!”

Een Bedrag van 7.000 Euro

Ze vervolgde haar verhaal: “Toen ik thuiskwam, vertelde ik het aan mijn man. Samen telden we het geld en kwamen we uit op een bedrag van meer dan 7.000 euro.”

“Ik stelde voor om het voor onszelf te houden en mijn man was het daar volledig mee eens. Alle verantwoordelijkheid voor de zorg van zijn vader was op onze schouders terechtgekomen.”

“Zijn andere twee kinderen hadden zich volledig teruggetrokken toen hij begon te dementeren. Ik heb met liefde voor die man gezorgd, en ik vind dat we dit extraatje wel verdiend hebben.”

“Voel ik me schuld!g? Nee, eigenlijk niet. Ik geef er de voorkeur aan om het zelf te houden in plaats van het te delen met mijn schoonfamilie. Is dat erg?”

Algemeen

Bezoekers zijn woest: Dit betaal je nu in de Efteling voor een frietje en frisdrank

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Efteling-bezoekers schrikken van stijgende prijzen: “Een dag vol magie, maar ook vol rekenen”

Een dagje Efteling staat voor velen gelijk aan verwondering. Het is de plek waar kinderen sprookjes tot leven zien komen en volwassenen hun zorgen even vergeten. Toch merken steeds meer gezinnen dat dit dagje uit flink in de papieren begint te lopen.

De entreeprijzen zijn de laatste jaren gestegen, maar vooral de horecaprijzen in het park zorgen voor gespreksstof. Van een simpel flesje fris tot een glas wijn — de kosten lopen snel op. Wat ooit een zorgeloze uitstap was, vraagt tegenwoordig om wat meer planning en afweging.


Dorst lessen wordt prijzig

Wie tegenwoordig dorst krijgt in de Efteling, merkt al snel dat een drankje halen een kostbare aangelegenheid is geworden. Een flesje frisdrank zoals cola, sinas of cassis kost in 2025 €4,10.

Ter vergelijking: in 2024 betaalde een bezoeker nog €3,70 voor hetzelfde flesje. Ook populaire varianten als Lipton Ice Tea of de Spa-lijn zijn meegestegen.

Voor gezinnen met kinderen tikt het bedrag extra snel aan. Ook kinderdrankjes zoals Fristi en Chocomel zijn duurder geworden, waardoor een eenvoudig rondje drankjes voor vier personen al snel boven de vijftien euro uitkomt.

“We nemen tegenwoordig zelf pakjes drinken mee,” vertelt een moeder uit Rotterdam. “De kinderen vinden het niet erg, maar het scheelt ons echt een hoop geld over de dag.”

Lees verder