-

Nieuwste

Opnieuw een vreselijk heftig 0ngeluk in de Efteling

De beruchte show “Raveleijn” in de Efteling blijft voor 0pschudding zorgen, en niet om positieve redenen.

Na diverse inc!denten, waaronder ruiters die van hun paarden vielen en br*nden op het podium, is de show nu het toneel van pr0testen door dierenact!visten.

En alsof dat nog niet genoeg is, heeft zich gisteren weer een nieuw debacle voorgedaan, toen de acteur die de rol van Thomas speelt hard van zijn paard viel.

Amb*lancepersoneel moest ter plaatse komen, terwijl zijn mede-acteurs zich snel over hem ontfermden.

Opmerkelijk genoeg ging de muziek gewoon door terwijl dit zich afspeelde.

Een omroeper riep zelfs: “Laat eens zien dat jullie ook dapper genoeg zijn om de kracht en snelheid van jullie paarden te testen.” Een onbegrijpelijke reactie, gezien de situatie.

De Efteling zelf reageerde even merkwaardig. Hun woordvoerder liet simpelweg weten: “De 0ntruiming is goed verlopen.

De laatste informatie die ik heb, is dat onze EHB0 onderweg is naar de Raveleijn-arena.”

Het is duidelijk dat “Raveleijn” een pr0blematische situatie is geworden.

Deze show lijkt meer problemen te ver00rzaken dan alle andere attracties in het park.

Het wordt hoog tijd dat de Efteling beseft dat dit zo niet verder kan gaan.

Ondanks alle kr!tiek en inc!denten lijken ze door te gaan op dezelfde weg.

Het is nu de tijd voor serieuze veranderingen om verdere 0ngelukken te voorkomen.

Dus, voordat je besluit om een ticket voor “Raveleijn” te kopen tijdens je dagje uit naar de Efteling, is het wellicht verstandig om twee keer na te denken, tenzij je van cha0s en dr*ma houdt natuurlijk.

Hieronder zijn de beelden te zien: