-

Algemeen

Thomas openhartig over intieme problemen: “Zeven jaar geen seks met vriendin”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Zoë, een 43-jarige vrouw, heeft geen interesse in s*ksuele activiteiten. Ze raakt nooit 0pgewonden en vindt het hele gebeuren maar gedoe. In een interview met De Telegraaf’s rubriek ‘Tussen de Lakens’ vertelt ze over haar relatie met haar vriend: “Hij ligt naast me te mast*rberen.”

“Toen ik jonger was, begonnen mijn vriendinnen interesse te tonen in s*ks. Ik had daar geen behoefte aan. Ik las geen 0pwindende verhalen in tienerbladen. Wat kon het mij schelen hoe iemand zijn of haar eerste keer had beleefd? Ik had ook geen interesse in jongens.”

Veel mensen vroegen me destijds of ik misschien op vrouwen viel, maar dat was het niet. Als ik uitging en een jongen interesse toonde, haakte ik af.”

“Ik vond z0enen nog wel oké, maar dat was het dan ook. Ik werd 0ntmaagd toen ik 27 was. Niet omdat ik dat zelf zo graag wilde, maar ik werd overgehaald toen ik dr0nken was.”

“Het was vresel!jk. Ik heb die jongen daarna nooit meer gezien of gesproken, dus je kunt wel zeggen dat het erg tegenviel.”

Ik raakte niet 0pgewonden
“Mijn ontmaagding was snel en liefdeloos. Het heeft een stempel gedrukt op de rest van mijn leven. Ik besloot dat ik het nooit meer zou doen met iemand waarvan ik niet zeker wist dat ik ook van hem hield. Toen ik 36 was, ontmoette ik Thomas. Hij maakte me gelukkig.”

“Maar let op: gelukkig, maar niet 0pgewonden. Als we int*em waren, vond ik er geen plezier in. Het was gewoon niet leuk en dat denk ik zeven jaar later nog steeds.”

“Ik heb een jaar lang gedaan alsof ik het leuk vond. Ik word niet 0pgewonden en ik moet 0vergeven als ik sp*rma zie. Voor mij is knuffelen en z0enen genoeg, maar daar blijft het dan ook bij.”

Emotioneel gesprek
“Na een jaar heb ik het hem gewoon verteld. Ik was oprecht emotioneel omdat ik mijn vriend geen s*ksleven kan bieden. Dat is te veel gevraagd voor mij. Hoewel ik het niet leuk vind voor hem, wil ik mezelf ook niet verwaarl0zen. Daar zou ik alleen maar last van hebben.”

Thomas staat met lege handen
“Hij vindt het soms wel moeilijk. Hij heeft periodes waarin hij echt zin heeft, maar dan krijgt hij bij mij geen gehoor. Hij is inmiddels zo ver dat hij het niet eens meer probeert.”

“Ik heb overwogen om de relatie open te stellen, maar ik wil niet dat hij met een andere vrouw gaat. Dat wil ik dan weer niet.”

Wat we nu doen, is veel knuffelen. Hij bevr*digt zichzelf terwijl hij naar een 0pwindend filmpje kijkt. Onze relatie is verder goed, behalve op s*ksueel gebied.”

“Gelukkig kan ik goed met hem praten. Dat vind ik belangrijker dan iemand met wie ik niet kan communiceren. We zijn gewoon anders.”

Algemeen

Kijkers zeggen allemaal hetzelfde over PostcodeKanjer-winnaars

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De uitzending van Miljoenenjacht op Nieuwjaarsdag kreeg dit jaar een extra bijzonder karakter. Niet alleen omdat het traditiegetrouw dé televisiestart van het nieuwe jaar is, maar vooral omdat de felbegeerde PostcodeKanjer van 59,7 miljoen euro daadwerkelijk viel. Het moment zorgde voor kippenvel, tranen en ongeloof – zowel bij de winnaars in Tiel als bij de kijkers thuis.

Een straat die plotseling miljonair werd

De PostcodeKanjer kwam terecht in de Diderik Vijghstraat in Tiel, op postcode 4001 SG. In één klap veranderde het leven van meerdere huishoudens. Presentatoren Caroline Tensen, Nicolette van Dam, Gaston en Winston Gerschtanowitz trokken door de straat om het goede nieuws persoonlijk te brengen. Winston vatte het moment treffend samen met de woorden: “Levens worden veranderd!” En dat bleek geen overdreven uitspraak.

De PostcodeKanjer bestaat uit twee delen. De helft van het bedrag – 29,85 miljoen euro – wordt verdeeld onder de zogenoemde thuiswinnaars: deelnemers die meespelen met de winnende postcode én een lot hebben op hun eigen huisnummer. De andere helft is bestemd voor deelnemers uit dezelfde wijk die meespelen met alleen de wijkcode.

Bedragen die nauwelijks te bevatten zijn

Voor de thuiswinnaars in de Diderik Vijghstraat betekende dit dat zij per huishouden maar liefst 1.865.625 euro ontvingen. Een bedrag waar de meeste mensen normaal gesproken alleen maar over dromen. De reacties op straat spraken boekdelen: ongeloof, verbazing, tranen en soms zelfs stilte. Sommige bewoners moesten even gaan zitten voordat het besef langzaam indaagde.

Voor de wijkcodewinnaars volgt het nieuws later. Volgende week organiseert de Postcode Loterij een bijeenkomst in de wijk, waar bekend wordt gemaakt hoeveel zij precies ontvangen. Dat kan per deelnemer verschillen, afhankelijk van het aantal meespelende loten in de wijk. De spanning blijft dus nog even hangen.

Emotionele momenten op televisie

De uitreiking van de prijzen zorgde voor een van de meest ontroerende afleveringen van Miljoenenjacht in jaren. Kijkers zagen bewoners die hun handen voor hun mond sloegen, elkaar omhelsden of stilletjes een traan wegpinkten. Voor sommigen betekende de winst financiële zekerheid na jaren van hard werken, voor anderen het eindelijk kunnen realiseren van een grote droom.

Een bijzonder moment was dat meerdere winnaars aangaven met het geld eindelijk een reis te kunnen maken naar de Molukken, iets wat voor hen al jaren op de wensenlijst stond maar financieel niet haalbaar was. Zulke verhalen maakten duidelijk dat het hier niet alleen om geld gaat, maar om mogelijkheden, rust en toekomstperspectief.

Sociale media ontploffen van positiviteit

Op sociale media, met name op X, stroomden de reacties massaal binnen. Opvallend was hoe positief en warm de toon was. Waar loterijwinsten soms ook jaloezie oproepen, overheerste dit keer vooral het gevoel dat het geld “goed terecht is gekomen”.

Een kijker schreef: “Ik krijg gewoon tranen in mijn ogen, wat is het goed terechtgekomen!”
Een ander reageerde: “Zo fijn voor die mensen. Dit gun je iedereen.”
Weer iemand anders liet weten met vochtige ogen op de bank te zitten en het programma ademloos te volgen.

Deze reacties laten zien dat Miljoenenjacht niet alleen draait om spanning en bedragen, maar ook om menselijkheid en gedeelde emotie. Het idee dat gewone mensen ineens zulke kansen krijgen, raakt blijkbaar een gevoelige snaar bij veel Nederlanders.

Miljoenenjacht als nieuwjaarstraditie

Dat Miljoenenjacht zo’n impact heeft, is niet nieuw. Het programma bestaat al sinds het jaar 2000 en is uitgegroeid tot een vaste waarde op Nieuwjaarsdag. Voor veel gezinnen hoort het koffertjesspel, de spanning in de studio en de uitreikingen in het land net zo bij 1 januari als oliebollen en goede voornemens.

De kracht van het programma zit in de combinatie van hoop, spanning en herkenbaarheid. Iedereen kan zich voorstellen hoe het zou zijn om opeens zo’n bedrag te winnen. En juist doordat de winnaars vaak heel gewoon en nuchter blijven, voelt het dichtbij.

Een nieuw begin voor Tiel

Voor de bewoners van de Diderik Vijghstraat markeert deze avond ongetwijfeld een nieuw hoofdstuk. Sommigen zullen hun hypotheek aflossen, anderen kiezen voor reizen, hulp aan familie of investeren in gezondheid en rust. Wat ze ook besluiten: de vrijheid om keuzes te maken is misschien wel het grootste cadeau.

De komende weken zal Tiel ongetwijfeld nog vaak genoemd worden als “die stad van de PostcodeKanjer”. Maar achter die titel schuilen vooral persoonlijke verhalen van mensen bij wie het leven in één avond een andere wending kreeg.

Ook wij feliciteren de winnaars

De golf aan positieve reacties laat zien dat deze winst niet alleen de betrokkenen raakt, maar ook iets losmaakt bij kijkers in het hele land. Het gevoel dat geluk soms écht onverwacht kan toeslaan, en dat het mensen gegund wordt.

Namens ons: van harte gefeliciteerd aan alle winnaars in Tiel en de wijk daaromheen. Moge deze winst niet alleen financieel, maar ook emotioneel een mooi en warm begin van het nieuwe jaar betekenen.

Lees verder