-

Algemeen

Laura uit Lang Leve de Liefde zuigt hem er bijna af en dat staat er goed op

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Het programma Lang Leve de Liefde is een populair datingprogramma waarin singles de kans krijgen om de liefde van hun leven te vinden. De deelnemers verblijven enige tijd samen in een villa en worden dag en nacht gefilmd. Dat betekent dat alles wat ze doen, inclusief slapen, op camera staat.

Soms gebeuren er ’s nachts dingen die het daglicht niet kunnen verdragen en die uiteindelijk worden uitgezonden op televisie. Dit was ook het geval bij Laura, die waarschijnlijk niet blij was toen haar beelden werden uitgezonden.

Slapen op beeld kan voor sommige mensen een probleem zijn, vooral als er sprake is van ongewenst gedrag. Het programma zendt niet altijd beelden van de nacht uit, maar als er iets gebeurt, kan het worden uitgezonden. In de meeste gevallen zijn de deelnemers gewoon aan het slapen, maar in het geval van Laura was er iets anders aan de hand.

Laura werd gefilmd terwijl ze flink aan het duimzuigen was. Niels leek niet door te hebben wat er boven gebeurde omdat hij beneden bezig was met afbakbroodjes. Het is niet ongebruikelijk dat volwassenen duimen, hoewel het minder vaak voorkomt dan bij kinderen. Sommige volwassenen blijven dit gedrag vertonen als gewoonte, maar schamen zich daar uiteraard wel voor.

Voor Laura zal het schrikken zijn geweest dat ze zo op televisie kwam. Gelukkig had ze zichzelf al positief gepresenteerd en past het duimzuigen ook wel een beetje bij haar karakter. Laura is gewoon een lieve meid die helemaal zichzelf is. Als daar een beetje duimzuigen bij hoort, dan is dat maar zo.

Hoewel het programma Lang Leve de Liefde populair is, roept het ook veel vragen op over privacy en het uitbuiten van deelnemers.

Sommige mensen vinden het onethisch dat de deelnemers dag en nacht worden gefilmd en dat hun meest int!eme momenten op televisie worden uitgezonden. Anderen vinden het juist interessant om te zien hoe mensen zich gedragen als ze opgesloten zitten met vreemden in een villa.

Het is belangrijk om na te denken over de gevolgen van deelname aan een dergelijk programma. Je weet van tevoren dat je constant gefilmd wordt en dat alles wat je doet op televisie komt.

Als je dat niet wilt, dan moet je niet meedoen. Maar als je wel meedoet, moet je bereid zijn om de consequenties te aanvaarden en er het beste van maken.

Laura heeft laten zien dat ze daar prima mee om kan gaan. Ze is gewoon zichzelf en doet wat ze altijd doet. Of dat nu duimzuigen is of iets anders, het maakt niet uit.

Het belangrijkste is dat ze zichzelf blijft en dat ze daar trots op is. En als ze af en toe in slaap valt en vergeet dat ze op camera staat, is dat ook helemaal niet erg. Zo gaat dat nu eenmaal in het leven van een realityster.

@tvmomentjes

Laura slaapt even lekker uit

♬ origineel geluid – al het moois

 

Algemeen

Imiteerde Maxima de Amerikaanse president nou echt? De koningin geeft eindelijk opheldering

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Koningin Máxima reageert op ‘Trump-mondje’: “Ik zei gewoon ‘Thank you’”

Vorige week ging koningin Máxima massaal viraal na een kort moment tijdens de NAVO-top. Een opvallende mondbeweging zorgde voor een stortvloed aan reacties online. Vooral in buitenlandse media werd volop gespeculeerd: deed de koningin daar een imitatie van voormalig Amerikaans president Donald Trump? Vandaag komt Máxima zelf met een verhelderende reactie.

Zomerfotosessie met primeurs

Tijdens de jaarlijkse zomerfotosessie op landgoed De Horsten kwam het koninklijk gezin uitgebreid aan het woord. Daarbij was er bijzondere aandacht voor kroonprinses Amalia, die haar plannen bekendmaakte: ze gaat Nederlands recht studeren én zal betrokken worden bij Defensie. Een opvallende combinatie die past binnen haar voorbereiding op haar toekomstige rol.

Ook prinses Ariane, die onlangs achttien is geworden, gaf voor het eerst een interview. De jongste dochter van het koningspaar treedt daarmee in de voetsporen van haar zussen, die op jongvolwassen leeftijd vaker het woord nemen bij publieke momenten.

“Geen grap, geen imitatie”

Natuurlijk kwam tijdens het persmoment ook het ‘Trump-momentje’ ter sprake. De beelden, waarin Máxima haar lippen tuitte en even met haar tong bewoog, werden wereldwijd gedeeld. De timing – exact tijdens een fotomoment met Donald Trump – leidde tot talloze grappen en vergelijkingen op sociale media.

Sommige Amerikaanse media namen het minder luchtig op en vonden het gedrag ‘onprofessioneel’ of ‘respectloos’. Maar de koningin zelf laat daar nu geen twijfel meer over bestaan.

“Het was een totaal onschuldig moment,” zegt ze nuchter. “Ik zei ‘Thank you’ tegen iemand die me op dat moment hielp met mijn plaats of kleding. Het zag er op beeld misschien grappig uit, maar er zat niks achter.” Ze lacht erbij: “Er was geen enkele intentie om iemand te imiteren.”

Een luchtige reactie die wat haar betreft het hoofdstuk afsluit. De interpretaties, hoe creatief ook, blijken dus simpelweg gebaseerd op een ongelukkig geframed moment.

Willem-Alexander over Rutte: “Hij kan nu WhatsAppen”

Naast de opheldering van Máxima, zorgde koning Willem-Alexander voor een ander luchtig moment tijdens de persbijeenkomst. Hij gaf een klein inkijkje in de digitale vooruitgang van demissionair premier Mark Rutte.

Rutte stond jarenlang bekend om zijn simpele Nokia-telefoon en hield technologische ontwikkelingen liever op afstand. Maar volgens de koning is daar nu verandering in gekomen.

“Hij heeft eindelijk een smartphone. En hij gebruikt zelfs WhatsApp,” vertelde Willem-Alexander met een glimlach. “Dat is toch een mooie vooruitgang, zeker nu hij NAVO-chef wordt.”

Een ontspannen start van de zomer

De jaarlijkse fotosessie bood niet alleen ruimte voor nieuws en toelichtingen, maar ook voor een ontspannen sfeer tussen het koninklijke gezin en de media. Ondanks de recente virale ophef lijkt Máxima’s houding onveranderd: vriendelijk, helder en met humor.

Voor het koningspaar en hun dochters is het nu tijd voor een welverdiende zomervakantie. En wat het virale moment betreft? Dat kan na Máxima’s toelichting met gerust hart worden afgesloten.

Lees verder