-

Algemeen

Bedroevend nieuws gedeeld door echtgenote van Rob de Nijs

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Rob de Nijs, de 80-jarige volkszanger die lijdt aan de z!ekte van Parkins0n, gaat steeds verder achteruit in zijn gezondheid.

Zijn vrouw Jet staat altijd voor hem klaar, maar ze kampt met een groot dilemma. Hun 11-jarige zoon Julius heeft namelijk ook aandacht nodig. Volgens Jet zal er op een gegeven moment een moeilijke keuze gemaakt moeten worden, zo vertelt ze in een interview met weekblad Prive.

Hoewel Rob en Jet al 30 jaar lief en leed delen, heeft Jet ook de verantwoordelijkheid om voor Julius te zorgen.

Ze wil dat haar zoon later kan terugkijken op een fijne jeugd, ondanks de z!ekte van zijn vader. Jet beseft dat als de zorg voor Rob te zwaar wordt en alle aandacht naar hem gaat, dit ten koste gaat van Julius en dat is niet de bedoeling.

Daarom zal ze op een gegeven moment een moeilijke keuze moeten maken en zich meer op haar zoon moeten richten.

Jet vertelt dat het soms een heikel dilemma is. Ze willen dat Julius beseft dat hij er ook toe doet en dat hij een fijne jeugd heeft.

Gelukkig begrijpt Julius veel en is hij empathisch en gevoelig. Jet hoopt dat ze uiteindelijk de juiste beslissing kan nemen, zodat zowel Rob als Julius de aandacht krijgen die ze nodig hebben en verdienen.

Algemeen

Andy van der Meijde verklapt details over nieuwe realitysoap met Gordon: ´Wordt gieren!´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De chemie tussen Andy van der Meijde (45) en Gordon (56) was zo goed tijdens de opnames van Bij Andy in de auto, dat het duo besloot samen een online-serie te starten.

In een gesprek met RTL Boulevard bevestigde Andy dat de serie het gegarandeerd ‘lachen, gieren, brullen’ gaat zijn.

Opnames starten in maart

De opnames van de nieuwe serie beginnen in maart, maar Andy wil nog niet teveel details prijsgeven. Hij benadrukt dat het belangrijk is om de mensen iets te geven waar ze om lachen, aangezien dat volgens hem iets is wat het publiek echt nodig heeft.

Geen bekende gasten, geen Nederland door

Andy en Gordon zullen gasten uitnodigen voor gesprekken, maar daarbij doen ze geen beroep op de bekende namen in hun telefoonlijst. Ze gaan ook Nederland niet doorreizen, wat betekent dat de serie lokaal zal blijven. Dit geeft het duo de kans om met een frisse blik gesprekken te voeren zonder te veel afhankelijk te zijn van gevestigde namen.

Samenwerken na succes ‘Bij Andy in de auto’

Andy begon zijn populaire YouTube-serie Bij Andy in de auto in 2016, waarin hij profvoetballers interviewde. Later breidde de serie zich uit naar gesprekken met acteurs, sporters, BN’ers en influencers, waaronder ook Gordon.

In hun gezamenlijke aflevering praatte Gordon open over zijn ruzie met Gerard Joling en onthulde hij persoonlijke details over zijn ervaringen met Ajax-voetballers.

“Ik heb altijd al geweten dat ik samen met Gordon iets wilde ondernemen,” vertelde Andy in een eerder interview met RTL Boulevard.

Dit nieuwe project belooft dus weer een frisse en vermakelijke kijk te geven op bekende gezichten, met humor als de centrale focus!

Lees verder