-

Nieuwste

Johnny de Mol hoopt op wonder voor terminaal zieke zus Daniëlle van ’t Schip

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Vanavond keert Johnny de Mol terug in zijn vertrouwde talkshow HLF8. Hij trok zich terug uit het publieke leven na beschuldigingen vanwege zijn ex Shima Kaes. Het was een zwaar jaar voor de presentator. Maar dat alles valt in het niet bij de terminale ziekte van zijn zus Daniëlle van ’t Schip.

In een interview met De Telegraaf onthult Johnny dat hij vanavond terugkeert op televisie. In april van vorig jaar besloot hij om het werk neer te leggen om zich volop te kunnen concentreren op zijn verdediging. Zijn ex beschuldigde hem van mishandeling en zelfs poging doodslag. Zijn situatie werd nog benarder toen een anonieme vrouw melding maakte van seksueel grensoverschrijdend gedrag.

Verschrikkelijk

In oktober van vorig jaar besliste het OM om Johnny niet te vervolgen. Dat was uiteraard goed nieuws, maar de aantijgingen lieten wel hun sporen na. Daarover vertelt hij: “Misschien beeld je je het in, maar als ik ergens binnenkwam, dacht ik altijd dat mensen me bekeken met een blik van: ‘daar heb je ’m, die vuile…’ Dat gaat in je hoofd zitten. Dat was ik nooit gewend. Altijd leuke reacties.”

Ook voor Anouk en de kinderen was het een loodzware periode. “Papa was even niet altijd de leuke papa die hij zo graag voor ze wil zijn. Dat vond ik vreselijk.”

Zieke zus Daniëlle van ’t Schip

Ook voor de rest van de familie De Mol was het een roerig jaar. Eerst was er het schandaal rond The Voice of Holland, maar er is nog iets anders dat de familie bezighoudt. Alle problemen vallen in het niet bij de endeldarmkanker van zus Daniëlle van ’t Schip. “Wat er het meest heeft ingehakt, was de ziekte van mijn zus, Daniëlle van ’t Schip. Daarbij valt echt alles in het niet.”

Johnny geeft ook een update van haar huidige toestand. “Ze is heel positief, maar ze is goed ziek. Ik probeer leuke dingen te doen, zoals padellen met mijn zwager John. Maar het is een heel zware tijd en we blijven hopen op een wonder.”

Daniëlle zelf is heel ontroerd door het interview in De Telegraaf. Ze deelt dan ook enkele gezellige kiekjes met broer Johnny.

Nieuwste

Eddie schrikt van de hoge rekening na bellen loodgieter voor verstopte gootsteen

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Eddy Castro ontdekte afgelopen maandag dat zijn gootsteen verstopt was.

Hij besloot een loodgieter te bellen om het probleem op te lossen.

De loodgieter was binnen dertig minuten ter plaatse en had het probleem in twintig minuten verholpen. Echter, toen de factuur kwam, schrok Eddy van het bedrag.

Het was iets na 10 uur ’s ochtends op een maandag toen Eddy zijn computer opstartte en via Google op zoek ging naar een loodgieter om zijn verstopte gootsteen te verhelpen.

Hij had geen zin om uitgebreid onderzoek te doen en belde gewoon de eerste loodgieter die hij kon vinden, genaamd Loodgieter Service.

Een dame aan de telefoon beloofde snel hulp te sturen.

Binnen dertig minuten stond er al een persoon voor de deur, die met een gewone personenauto was aangekomen, wat suggereerde dat hij in de buurt woonde.

De loodgieter plaatste een pomp op de afvoer en binnen twintig minuten was het probleem opgelost.

Toen kwam de factuur: maar liefst 598,95 euro, die meteen betaald moest worden via een draagbaar betaalautomaatje.

Eddy was aanvankelijk opgelucht dat zijn probleem was opgelost, maar raakte vervolgens volledig verbijsterd door het hoge bedrag voor slechts twintig minuten werk.

De factuur vermeldde 150 euro voor materiaal, hoewel de gebruikte pomp slechts 50 euro kostte bij een doe-het-zelfwinkel.

Daarbovenop kwam een uurloon van 130 euro en nog eens 180 euro voor de interventie. Eddy vond dit bedrag buitensporig hoog voor de geleverde diensten.

Het rekeningnummer van Loodgieter Service bleek gekoppeld te zijn aan een schoonheidsspecialiste in Zwijndrecht, Nederland, en de onderneming op de factuur bleek zich in Lebbeke te bevinden, op 110 kilometer afstand van Eddy’s huis.

Eddy heeft een melding gedaan bij FOD Economie om anderen te waarschuwen voor dit soort ondernemingen.

Hij hoopt dat zijn ervaring anderen zal helpen om niet in dezelfde val te trappen en geen zaken te doen met Loodgieter Service.

Lees verder