Nieuwste
Jaimie Vaes verschijnt voor het eerst met nieuwe vriend op rode loper
Jaimie Vaes heeft weer geluk gevonden in de liefde en nu verscheen ze zelfs al met hem op de rode loper. De brunette en nieuwe vlam Afsin Momadi waren maandag aanwezig bij de première van de Marvel-film Wakanda Forever.
In een eerder interview maakte Jaimie al bekend dat ze een nieuwe vriend heeft. “Ik had geen behoefte aan een relatie. Als je partner ook je beste vriend is dan voel je je zo op je gemak. Dat heb ik nu met hem.” Bekijk de foto van Jaimie en haar nieuwe vriend hier.
De vorige relatie van de brunette was dit jaar niet uit het nieuws weg te denken. Ex-verloofde Lil’ Kleine mishandelde haar zwaar. Daar waren zelfs camerabeelden van. De rapper werd hiervoor ook opgepakt en de rechtszaak begint op 14 november. De zaak is aangespannen door Jaimie en gaat onder andere over de verdeling van de spullen van het ex-stel. Het gaat onder andere om peperdure horloges die de rapper cadeau gaf en die wil hij nu terug.