Nieuwste
Crossmotoren rijden lammetjes dood in Urk
De dierenambulance deed maandag een heftige ontdekking op de Zuidermeerdijk in Urk. Daar zijn een dood lammetje en twee gewonde lammetjes gevonden. Wellicht zijn de diertjes aangereden door een crossmotor.
In de middag kreeg de dierenambulance een melding en twee foto’s van de lammetjes. De medewerkers schoten meteen in actie. Op de dijk vonden ze de dieren in een verschrikkelijke toestand.
Dierenambulance Noordoostpolder schrijft op Facebook: “Schandalig.” Wellicht zijn de dieren in de nacht van zondag op maandag aangereden. Een lammetje overleefde het niet. De andere twee zijn er erg aan toe.
Crossmotoren
Getuigen melden dat de lammetjes waarschijnlijk zijn aangereden door crossmotoren. De weg wordt vaker gebruikt voor races. Dierenambulance Noordoostpolder vindt: “Het gaat hier om dierenmishandeling. Wij zijn naar de politie gestapt.”