-

Nieuwste

Rachel slaat noodkreet over André Hazes

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Rachel Hazes

Op Valentijnsdag maakte Rachel Hazes nog eens duidelijk dat er in haar leven maar één grote liefde is en dat is wijlen André Hazes senior. De weduwe onthult nu of er een nieuwe man in haar leven is, maar ze heeft het ook over haar zoon André junior.

Rachel geeft aan dat het voor haar het allerbelangrijkste is dat het goed gaat met haar zoon. “Het gaat heel goed, ik ben heel trots op hem.” Het maakt haar niet uit waar hij is, bij haar of ergens anders. “Als ik maar weet dat het goed met hem gaat. En dat is nu momenteel bij mij.” Gaat de zanger dan nog lang bij haar blijven inwonen? “André heeft nog een lange weg te gaan.”

Nieuwe vriend?

Vorige maand is Rachel Hazes nog gekoppeld aan Klaas Otto. De oprichter van motorclub No Surrender zou het heel gezellig met haar hebben, maar van een echte relatie is er geen sprake. Daarover zegt de zwarte weduwe: “Zal ik jou eens eerlijk zeggen? Ik ben zo druk dat ik gewoon niet leuk ben voor een man. Ik heb gewoon geen tijd. Ik zou het hartstikke leuk vinden, maar het komt me gewoon niet uit. Dankjewel André! Haha.”

Nieuwste

Eddie schrikt van de hoge rekening na bellen loodgieter voor verstopte gootsteen

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Eddy Castro ontdekte afgelopen maandag dat zijn gootsteen verstopt was.

Hij besloot een loodgieter te bellen om het probleem op te lossen.

De loodgieter was binnen dertig minuten ter plaatse en had het probleem in twintig minuten verholpen. Echter, toen de factuur kwam, schrok Eddy van het bedrag.

Het was iets na 10 uur ’s ochtends op een maandag toen Eddy zijn computer opstartte en via Google op zoek ging naar een loodgieter om zijn verstopte gootsteen te verhelpen.

Hij had geen zin om uitgebreid onderzoek te doen en belde gewoon de eerste loodgieter die hij kon vinden, genaamd Loodgieter Service.

Een dame aan de telefoon beloofde snel hulp te sturen.

Binnen dertig minuten stond er al een persoon voor de deur, die met een gewone personenauto was aangekomen, wat suggereerde dat hij in de buurt woonde.

De loodgieter plaatste een pomp op de afvoer en binnen twintig minuten was het probleem opgelost.

Toen kwam de factuur: maar liefst 598,95 euro, die meteen betaald moest worden via een draagbaar betaalautomaatje.

Eddy was aanvankelijk opgelucht dat zijn probleem was opgelost, maar raakte vervolgens volledig verbijsterd door het hoge bedrag voor slechts twintig minuten werk.

De factuur vermeldde 150 euro voor materiaal, hoewel de gebruikte pomp slechts 50 euro kostte bij een doe-het-zelfwinkel.

Daarbovenop kwam een uurloon van 130 euro en nog eens 180 euro voor de interventie. Eddy vond dit bedrag buitensporig hoog voor de geleverde diensten.

Het rekeningnummer van Loodgieter Service bleek gekoppeld te zijn aan een schoonheidsspecialiste in Zwijndrecht, Nederland, en de onderneming op de factuur bleek zich in Lebbeke te bevinden, op 110 kilometer afstand van Eddy’s huis.

Eddy heeft een melding gedaan bij FOD Economie om anderen te waarschuwen voor dit soort ondernemingen.

Hij hoopt dat zijn ervaring anderen zal helpen om niet in dezelfde val te trappen en geen zaken te doen met Loodgieter Service.

Lees verder