-

Nieuwste

André van Duin wist al ‘duizend jaar’ van seksueel wangedrag bij The Voice

André van Duin

André van Duin staat niet te kijken van het seksueel wangedrag achter de schermen van The Voice. Nog minder is hij in shock.

André vindt het geen wereldnieuws dat er bij The Voice vier roofdieren rondliepen in de gedaante van Jeroen Rietbergen, Ali B, Marco Borsato en de regisseur Martijn. De comedian is helemaal niet verbaasd.

Van alle tijden

André merkt nuchter op dat dit gewoon van alle tijden is. “Het is vreselijk, maar het is iets van alle tijden. Het is niet zo nieuw wat er nu gebeurt, en het gebeurt in het bedrijfsleven ook allemaal. Het is alleen nieuws omdat het bekende mensen zijn.”

Hij beklemtoont wel dat hij dit compleet over de schreef vindt. “Het had natuurlijk niet mogen gebeuren, zeker niet met minderjarigen, je moet je machtspositie natuurlijk nooit misbruiken. Maar zoals gezegd, ik denk niet dat het iets van deze tijd is. Het gebeurt al duizenden jaren.”

Nieuwe relatie

André komt ook nog even terug op het tragische overlijden van zijn man Martin. Ondertussen is hij toe aan een nieuwe relatie, zij het liefst met een jongere persoon. “Ja, dat wel. Dat heb ik altijd gehad, altijd iets jonger, zo’n jaar of tien. Waarom? Dat vind ik gewoon leuk. Dat is wel iets waar ik op val.”

Van Duin vervolgt: “Het zorgt er in elk geval voor dat er een beetje jeugd in je huis is, dat je niet allebei samen oud gaan zitten worden, sikkeneurig gaat zijn en dat soort dingen. Met een jonger iemand is de kans daarop natuurlijk wat kleiner, dat je allebei tegelijk wat gaat mankeren. Al is dat geen enkele garantie, dat zie je bij Martin.”