-

Nieuwste

Net binnen: Vriendin Peter R. de Vries doet haar verhaal op nationale televisie

Peter R. de Vries

Vanavond doet de partner van de vermoorde Peter R. de Vries voor het eerst haar verhaal op televisie. In de documentaire ‘Vertrouwelijk!’ van Omroep WNL treedt de vriendin van de misdaadjournalist uit de anonimiteit.

De documentaire is van de hand van misdaadjournalist Simon Vuyk, een goede vriend van Peter R. de Vries. In de docu komen de laatste jaren van de overleden journalist aan bod. Daarin speelt zijn partner een voorname rol.

Niet zo onbekend

Vrienden van het koppel, onder wie advocaat Peter Schouten en cabaretier Dolf Jansen, getuigen over hun relatie. Daarin wordt duidelijk dat het gaat om een bekende persoon. Het gaat om Tahmina Akefi, schrijfster en journalist.

Peter had altijd doen uitschijnen dat het ging om een onbekende vrouw, maar zo onbekend is ze dus niet. De twee leerden elkaar kennen op 29 september 2015 in Pauw.

De documentaire is zondag te zien op NPO1 om 21:25 uur.