Nieuwste
André Hazes en Monique geven hun relatie nog een laatste kans
Tien maanden na zijn laatste breuk met Monique Westenberg wil André Hazes het toch weer met haar proberen. Dat weet Yvonne Coldeweijer.
De zanger heeft inmiddels een nieuw liefdesslachtoffer gemaakt: Anne Rose. Ze zouden zelfs gaan samenwonen, maar dat gaat natuurlijk niet meer door. Hij zou ook gaan verhuizen naar Vinkeveen, maar ook daar heeft hij geen zin meer in. “De verhuizing van André naar zijn nieuwe huis in Vinkeveen gaat niet door. Hij stelt het uit tot na zijn reis naar Amerika.”
Amerika
Wat zijn dan de plannen van André in Amerika? “Er staat nog een maand naar Florida op de planning, zoals ik in november al meldde. Hij wil zogenaamd alleen gaan, maar zijn omgeving gelooft niet dat hij dit ook echt gaat doen. Maar André gaat dus vooralsnog niet meer in Vinkeveen wonen.”
Het hoofdstuk Anne Rose is definitief afgesloten. “Tegen Anne Rose heeft hij gezegd dat hij het rustig aan wil doen. Dus zij denkt dat het nog steeds een soort van ‘aan’ is. Tegen anderen zegt hij dat het over is. Zijn auto is zondag nog wel bij Anne Rose voor de deur gespot. Verder is hij de hele week bij Moon. Wel een eerlijke gozer, die André.”
Officieel
Yvonne zegt dat het nu echt wel officieel is. André wil het nog eens gaan proberen met de moeder van zijn zoon. “Hij wil het officieel weer gaan proberen met Moon. “Dat pikt zij nooit!”, zou je denken. Jawel hoor. Zij ook met hem.” De media is nog niet helemaal op de hoogte, maar de showbizzhyena heeft goede bronnen. “Ze houden het nog zoveel mogelijk geheim, dus hun omgeving mag dit nog niet weten. Gelukkig ben ik er ook nog. Graag gedaan.”