-

Nieuwste

Sarah van Soelen eindelijk eerlijk over al haar cosmetische ingrepen

Sarah van Soelen

Sarah van Soelen is wellicht de vrouw die dit jaar het meest over de tongen ging. Het gaat dan vooral om haar relatie met André Hazes, maar ook haar uiterlijk is niet onbesproken. Cosmetische artsen zien dat ze heel wat aan haar lichaam liet veranderen. Sarah vindt dat het allemaal wel meevalt.

Iedereen weet dat Sarah van Soelen niet vies is van een cosmetische ingreep. Het verschil op foto’s van vroeger en nu is onmiskenbaar. Cosmetische artsen noemen het zelfs heftig.

Amerikaanse toestanden

In Shownieuws was eerder cosmetisch chirurg Robert Schoemacher aan het woord over Sarah. Hij vindt de ingrepen extreem. “Ik heb foto’s van een tijdje geleden gezien en foto’s van nu. En dan schrik ik toch wel even.”

Hij merkte op dat haar gezicht vol fillers zit. Daarover zei Schoemacher: “Maar veel jonge vrouwen laten dat tegenwoordig toe. Wat ik wel echt extreem vind, zijn haar jukbeenderen. Dat vind ik op extreem Amerikaanse toestanden gaan lijken.”

‘Nog weinig ingrepen’

Sarah geeft in Beau Monde eindelijk toe dat ze wel degelijk aan haar lichaam liet sleutelen. Dat kwam vooral door haar onzekerheid, en ook wel door de drank en de drugs. De ex van André legt uit: “Toen ik niet lekker in mijn vel zat, deed ik te veel aan mijn uiterlijk om mijn onzekerheid te verbergen. Maar inmiddels valt het best mee toch? De fillers in mijn lippen en jukbeenderen vond ik te heftig, dus die heb ik eruit laten halen.”

Ze heeft dus minder fillers in haar gezicht, maar ze liet zeker niet alles verwijderen. “Wel heb ik mijn borsten laten doen en ik laat de rimpels in mijn voorhoofd weghalen. Nu ik zelfverzekerder ben en niet meer zo onzeker word van perfecte plaatjes op Insta, hoef ik niet meer zoveel aan mijn uiterlijk te sleutelen”, aldus Sarah.