Nieuwste
Nog twee slachtoffers misbruik Marco Borsato melden zich
Nog twee mogelijke slachtoffers van grensoverschrijdend gedrag van Marco Borsato hebben zich gemeld. Daarmee gaven de meisjes gevolg aan een oproep van John van den Heuvel. Dat vertelde journalist Mick van Wely bij Beau. Mick schreef samen met Van den Heuvel een bijdrage over het misbruik van de zanger.
De misdaadjournalist verduidelijkt dat het om twee partijen gaat die namens de slachtoffers spreken. “We zullen met hen gaan praten. Ik ben benieuwd naar hun verhaal”, was het enige wat Mick er verder over kwijt wilde.
De Telegraaf berichtte dinsdag dat een 22-jarige vrouw aangifte had gedaan tegen Marco Borsato wegens aanranding. De zanger zou haar sinds haar vijftiende regelmatig misbruikt hebben. Het misbruik duurde naar verluidt vijf jaar lang.
John van den Heuvel deed vervolgens een oproep aan meer slachtoffers om zich te melden. “Aan het artikel is veel onderzoek voorafgegaan. Uit dat onderzoek blijkt ook dat meer meisjes en jonge vrouwen informatie hebben of aangifte overwegen.” De zanger liet bij monde van zijn advocaten weten dat hij kennis heeft van de aangifte en dat ze het onderzoek met vertrouwen tegemoetzien.