Nieuwste
Monique geeft het eindelijk toe: ‘Vier kerst met mijn nieuwe vriend’
Monique Westenberg zaait weer een heleboel verwarring met een mysterieuze opmerking op Instagram. De blondine onthult dat ze kerst gaat vieren met haar geliefden en familie, maar ook met een vriendje.
Monique laat weten: “Nog twee nachtjes slapen en is het kerst! Ik kijk er ondanks deze gekke tijd weer heel erg naar uit om te vieren en samen te zijn met familie, vriendje, en dierbaren. Jullie ook?”
Volgens gaan helemaal los over haar woordkeuze ‘vriendje’. Mensen denken dat het gaat om haar zoontje Dré. Maar omdat ze uitdrukkelijk familie en dierbaren benoemt, menen heel wat fans dat ze het heeft over een echt vriendje.
André Hazes
Insiders beweren echter dat Monique en André Hazes opnieuw een setje vormen. Het zou dus eens zomaar kunnen dat de blondine het heeft over de zanger. “Het wordt weer hetzelfde als vorig jaar. Met zijn drietje”, merkt een volger op.
Dit bericht op Instagram bekijken