-

Nieuwste

Geert Wilders roept op om te stoppen met boycot Meilandjes

Geert Wilders

Verschillende bedrijven zoals Hallmark, Nivea en HelloFresh zetten de samenwerking met Maxime Meiland per direct stop. Dat heeft alles te maken met de islam kritische uitspraken van haar moeder Erica Meiland. De blondine nam zelfs de verdediging voor haar op en weigert afstand te doen van de uitlatingen. Nu krijgen de Meilandjes steun van Geert Wilders.

Geert Wilders had eerder al zijn steun uitgedrukt aan de tv-familie. Hij tweette: “Hulde, hulde en nog eens hulde! Nooit excuseren voor de waarheid!”

De PVV-leider wendt zich nog eens tot Twitter en roept op om de boycot van de familie Meiland te stoppen. “Hou op met het sarren en boycotten van de Meilandjes. Voor mij geen Emma Matras, Hallmark, Hello Fresh en Nivea meer. Ik ben er klaar mee. Erica Meiland is een dappere vrouw. Ze verdient steun van ons allemaal!”

Heisa

Het boek van Erica Meiland deed heel wat stof opwaaien. Ze drukte zich best kritisch uit over de islam en hoofddoeken in het bijzonder. “Er is echt geen meisje dat in de zomer op de fiets wil met een hoofddoek om. Je wilt toch de wind in je haren voelen? Dat is vrijheid”, liet ze optekenen. Verder noemde ze vrouwen met een hoofddoek onomwonden ‘pinguïns’.