Nieuwste
Opnieuw zware ruzie tussen André Hazes en Monique Westenberg
André Hazes hield altijd vol dat hij na de breuk met Monique Westenberg toch nog een warm contact had met de moeder van hun zoontje. Dat blijkt nu veranderd te zijn.
De zanger gooide zijn ex immers van Instagram. André Hazes is opnieuw dolgelukkig in de liefde en gaat binnenkort samenwonen met zijn nieuwe vlam Sarah van Soelen. Tot nu toe had hij naar eigen zeggen altijd een goed contact met Monique. Dat was in het belang van hun zoontje. Nu lijkt er toch iets aan de hand.
Ontvolgen
Het heeft er alle schijn van dat de relatie toch bekoeld is. André ontvolgde Monique op Instagram, wat altijd een slecht teken is. Het was roddelkoningin Alberta Verlinde die het ontdekte. Ze vraagt zich hardop af: “Ruzie? Mag het niet meer van Sarah van Soelen? Gaat het te goed met Moon? Had ze een date?”
Maar het zou ook kunnen dat de zanger gewoon even geen berichten van zijn ex wil zien. Monique was immers de eerste om André te ontvolgen. Wellicht vond ze al die verliefde kiekjes met Sarah een beetje te pijnlijk.